Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod rufss 28. 11. 2019 07:35

A co jako, maji nejake investory, kteri jim stanovili nejake cile, jednim z cilu muze byt i pocet klientu, jinak je muzou investori take zariznout, jako zarizli prvniklubovou. Berte bonusy, dokud je davaji a nepremyslejte u toho, jestli to je pro ne prodelecne nebo ne.
rufss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 11. 2019 09:00

@ruffs:
Za Twistem nestojí nějací mini noname investoři, ale zvučná jména evropského bankovnictví a pojišťovnictví. Cituji z FAQ u Twisto nabídky na Slevomatu:

Twisto je samostatná firma, za kterou stojí zahraniční investoři ING bank a pojišťovna Uniqa.

Mimochodem je fakt zarážející, jak tam na Slevomatu lidi Twisto kritizují, skoro jako by to psala konkurence :(. Spíš to ale píšou ti, kterým Twisto nový účet neschválilo třeba kvůli negativnímu záznamu v registrech kvůli nějakému nesplácení, to beru jako pozitivně že to Twisto nedá každému, i po zuby zadluženému.
Já jsem tam napsal zase mou pozitivní zkušenost. Viz https://www.slevomat.cz/akce/1583444-10 ... tab=dotazy
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod rufss 28. 11. 2019 09:18

Zvucni investori, kteri maji zapotrebi cilit na nejchudsi lidi lichvarskymi uroky? :D
rufss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 11. 2019 10:04

Také jsem koukal, jaké neskutečně vysoké úroky má ta jejich nová služba rozdělení jedné větší platby do splátek, síla. No ale na nebankovní institucí bohužel klasika.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 28. 11. 2019 11:04

Tak Twisto mi samo od sebe navysilo limit pro transakce o 10k.

Mozna to jde ruku v ruce s novou moznosti rozlozit si nakup do splatek?
Nebo jen diky tomu, ze jsem platil objednavky pred splatnosti, v podstate ihned po zauctovani?
chnapka_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 28. 11. 2019 11:07

mě taky navýšili limit z 15 na 25 ani ne po měsíci používání, snap faktury předčasně uhrazený kreditkou
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 11. 2019 11:27

To navyšování dělají dle historie klienta běžně tak 2x ročně, pokud si to klient dle jejich metriky zaslouží :). Ale v emailu, kde o tom informují, to navýšení lze klikem na odkaz odmítnout. Já to právě před chvílí odmítl (nepotřebuji si zvyšovat úvěrovou angažovanost v registrech, pokud to tam Twisto zanáší)
Naposledy upravil minarjo dne 28. 11. 2019 11:56, celkově upraveno 1
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 28. 11. 2019 11:41

To byla asi nějaká skupinová akce, taky mi dneska navýšili limit ze 7.5 na 15. Půl roku používám jenom snap, co šlo, tak jsem přestal platit z účtu a začal složenkama.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 28. 11. 2019 11:57

Myslím že odmítnutí není potřeba, Twisto vás do žádných registrů neeviduje:

https://twisto.zendesk.com/hc/cs/articles/360009537499-Hl%C3%A1s%C3%AD-m%C4%9B-Twisto-do-registr%C5%AF-
chnapka_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 11. 2019 11:59

Ano, ZATÍM, ale jak se stále dušují, plánují rozšířit své služby o další věci už v příštím roce a to už klidně může znamenat i možnost (nebo zákonnou nutnost) jejich napojení na NRKI a/nebo SOLUS.
Navíc pod tvým odkazem jasně píšou, že se SOLUSem spolupracují zčásti už dnes (čtou z něj a uvádějí do něj hříšníky s dluhem 2 a víc měsíců po splatnosti). Což je v hrubých rysech na podobné úrovni (pokud se nepletu) jako mobilní operátoři či dodavatelé energií.
Naposledy upravil minarjo dne 28. 11. 2019 12:05, celkově upraveno 1
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 28. 11. 2019 12:05

ano do SOLUSu nahlížejí, dle toho také přidělují úvodní kredit
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 12. 2019 13:18

Doporučte Twisto a získejte

Líbí se vám placení s Twistem? To jsme moc rádi! Doporučte ho a za každý nově schválený Twisto účet dostanete vy i vaši kamarádi 500 Kč v kreditech.
Platí to ještě stále i po 30.11.2019? Mělo to platit do konce listopadu, ale když se přihlásím do Twista tak tam tuto informaci stále vidím. Že by tuto akci prodloužili do odvolání a stále dávali doporučiteli i doporučenému 500 Kč.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod pino 2. 12. 2019 13:50

Zatím do 8.12.
"Vypsaná odměna za nováčka stále trvá 500 Kč pro vás, 500 Kč pro každého nového zákazníka, který si na vaše doporučení zaregistruje Twisto. Tuhle férovou akci jsme prodloužili až do 8. 12."
pino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 12. 2019 14:32

A kde to mají uvedené, že to stále trvá, zatím do 8.12.? A nebo termín do kdy tato akce trvá je tajný?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Pracant1 2. 12. 2019 15:01

Pokud by měl v rámci prodloužené akce zájem o doporučení pište prosim do SZ.
Pracant1
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka