Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 11. 12. 2019 20:51

Karta byla určitě v pořádku. Ta informace o chybě se zobrazuje ještě před zadáním údajů z karty. Ty údaje z karty to ani předtím po mne nepožadovalo zadat. Zkoušel jsem to několikrát opakovaně a vždy se stejným výsledkem. V minulosti jsem vyúčtování u Twisto platil už několikrát kartou a vždy to proběhlo bez problémů.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 12. 2019 20:54

Ještě se mi u Twisto nestalo, že bych kartou nezaplatil, takže bych viděl chybu v uživateli. … A nemáš tam uloženu kartu a neproběhla třeba výměna za novou?
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 11. 12. 2019 21:07

drkarel:
Že se to tobě ještě nikdy nestalo to ještě neznamená, že se to nikomu stát nemůže. Psal jsem, že karta byla určitě v pořádku a tak není co vymýšlet problémy s kartou. Uloženou kartu tam nemám. Když to po mne ani nepožadovalo zadání údajů z karty tak to ani nemohlo vědět jakou kartou chci platit.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 12. 2019 21:28

Jo, to máš pravdu, ale znám Tě. :) Tak představuju si, že právě při uložení karty to pak zadání nepožaduje (nevím, nepoužívám). Tak holt třeba měli nějaký omentální technický výpadek. To se stává i u Tvé milované Equa banky.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 11. 12. 2019 23:54

drkarel:
Já zase znám tebe a tak mne vůbec neudivuje, že se snažíš záměrně hledat problémy tam kde nejsou a nemůžou být. Těch technických výpadků ale mají amatéři v poslední době trochu víc.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 12. 12. 2019 04:51

Zkoušel několikrát opakovaně zaplatit kartou, aniž by při tom zadával údaje karty a pak se díví, že zaplatit nejde.

vlazy píše:... informace o chybě se zobrazuje ještě před zadáním údajů z karty. Ty údaje z karty to ani předtím po mne nepožadovalo zadat. Zkoušel jsem to několikrát opakovaně a vždy se stejným výsledkem.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 12. 2019 07:04

Njn, je to prostě vlazy … ten chyby nedělá.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 12. 2019 09:56

Zakládal jsem v rámci adventu t-mobile, v apce byl aktivován promokód a stejně to ve smlouvě házelo pouze na tři měsíce zdarma. Tak jsem zvědavý, jestli to budou umět ručně upravit. Jako alternativa za hellou bank kreditku dobrý.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 12. 12. 2019 15:24

Ono ta informace o chybě se zobrazila po vybrání způsobu platby kartou místo toho aby to po mne chtělo zadat údaje z karty nebo přesměrovalo se to na platební bránu banky, ale to se některým chytrolínům kteří vždy ví jak co určitě bylo a v čem byl problém aniž by u toho byli vysvětlit nedá.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 12. 2019 15:52

Jj, u Tebe je poměrně vždy jasný, v čem to je. :) Minimálně neumíš nám, chytrolínům, kteří jsme u toho nebyli, pořádně popsat problém, ale my jsme debili. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Švagr 13. 12. 2019 07:56

@vlazy: Jestli v tom byla jakýmkoli způsobem EQUA, tak to může souviset s automatickou změnou limitů z týdenních na denní. Karty se neukládají jen v Twisto.
Švagr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 13. 12. 2019 12:17

Švagr:
To co píšeš je nesmysl. Když to po mne ani nepožadovalo zadání údajů z karty tak to ani nemohlo vědět jakou kartou (z které banky) chci platit. Jinak by mne zajímalo kde podle tebe se kromě Twisto ještě karty ukládají tak aby to mohlo mít vliv na placení kartou u Twisto?
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Švagr 13. 12. 2019 23:22

Třeba tady: https://marketingland.com/chrome-lets-u ... nts-263394, ale jinak jsem přesvědčen, že na ten problém přijdeš sám a pak nás budeš informovat :-). Nikdo jiný, zdá se, s Twistem problém nemá, včetně mě a to vč. toho 11.12.2019 přesně...
Švagr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 12. 2019 04:40

Švagr píše: … že na ten problém přijdeš sám a pak nás budeš informovat :-).

Jako, že přizná chybu a omluví se? :shock: :shock: :shock: 8-D 8-D 8-D
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 14. 12. 2019 12:47

Vlazy: a nehapruji ti tam nejake stare ulozene platebni karty?
Apka problem s timhle mela. Nevim jestli pouzivas klasiku nebo aplikaci.
Odstran radeji veskere karty a zadej znovu udaje z karty.
Snad to pomuze.
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka