Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod redhaven 11. 5. 2020 21:42

Díky banana system plat česko, tady ani nikdo jiný v celých segmentech některých oborů než UKáčka apod. pracovat nebude, hip, hip hurá 30ti letům budování světlých zítřků.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 12. 5. 2020 01:07

dalich:
Podle toho co jsi tu nyní napsal mi to připadá jako by jsi byl jedním z nich (z Twista), že se jich až tolik snažíš obhajovat a zastávat jací to jsou chudáci, že mají tolik práce se vším, že to ani nestíhají. Když začínali podnikat s Twistem tak snad věděli do čeho jdou nebo si to mohli zjistit. To co by měli nebo mohli stíhat možná opravdu nestíhají, ale na neustálé vymýšlení nějakých přihlouplých puberťáckých keců a rozesílaní jich e-mailem klientům což už možná hraničí se spamem tak na to si vždy čas najdou. Jak by se ti asi líbilo kdyby ti např. tvůj zaměstnavatel nevyplatil včas výplatu a někdo jiný tě uklidňoval tím, že by jsi neměl být na něho naštvaný a měl by jsi pochopit, že má hodně práce, že ani nestíhá spočítat a odeslat výplaty?

drkarel:
Já platit nic nechci když nemám co, ale to ty asi nepochopíš. Nechci ale ani dostávat e-maily s upozorněním na blížící se konec splatnosti něčeho když nemám co splácet. Pokud to rozeslali některým omylem tak by snad bylo na místě aby rozeslali omluvné e-maily s vysvětlením, ale to bychom po této partě lidí chtěli toho asi trochu příliš. Touha zakopat si do někoho koho nemáš příliš v oblibě je asi docela velká a tak chápu, že jsi zrovna ty nedokázal tomu odolat.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 12. 5. 2020 01:27

vlazy, ty jsi fakt slušně mimo.

Marketingové oddělení poslalo reklamu, že si u nich můžeš vzít drahou půjčku. Od toho tam to marketingové oddělení je, a tyhle lidi na zákaznickou podporu nepošlou. (Spíš to vypadá, že IT urgentně dělá něco jiného, tak jim nepomohli vybrat správné adresáty – to „PS: Jestli je vaše vyúčtování už zaplacené, na tento mail zapomeňte.“ jasně indikuje, že o tom, že to posílají nesprávným lidem, věděli, ale že s tím nemohli nebo nechtěli nic dělat.)

To ne„hraničí se spamem“, to zkrátka spam je, tak si u nich vypni obchodní zprávy nebo to ve svém klientovi hoď to spamu a máš to. Nebo teda podej stížnost na ÚOOÚ, pokud žádný souhlas nemají.

Kdo je dalich bys za ta léta mohl vědět.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 12. 5. 2020 01:37

fc70:
Můžeš si Twisto obhajovat jak chceš. Já mám na nich svůj názor a za tím si stojím.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 12. 5. 2020 01:45

Nejsem klient ani zaměstnanec Twista, neláká mě předražená rádobykreditka.

Jestli jsi chtěl pochopit, co se děje, měl jsi příležitost.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 12. 5. 2020 11:08

Člověk by si měl ujasnit, s kým vstupuje do vztahu. To platí pro osobní život i finanční produkty. Twisto není Komerční banka, podle toho to taky vypadá. Využívám několik fintech služeb, na žádnou není úplné spolehnutí, ale mají svoje výhody, a ty je třeba vidět. Je to podobné jako s low cost bankami. Rozhodně je lepší širší nabídka služeb, byť nedokonalých, než 2 polostátní banky.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 13. 5. 2020 15:15

mám tarif Online s deaktivovanou kartou a přišel mi (jako jistě mnoha dalším) mail, že mi dají zdarma novou kartu.
"Dobrý den XY,
naše velká letošní novinka se blíží. Jak jsme vám už nedávno psali, můžete se těšit na nový design karet. A vy, protože patříte mezi naše nej zákaznice a zákazníky, ji budete mít zdarma.

Ale pěkně popořádku… Karty budeme vydávat postupně. Proto bychom rádi věděli, zda o Twisto kartu v novém designu stojíte. Pokud ano, zapíšeme si to za uši. Svoji zbrusu novou kartu pak dostanete hned, jak to bude možné."

Klikl jsem, že mám zájem.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300 Kč, Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 13. 5. 2020 15:59

Taky mi to přišlo, ale zájem určitě nemám. Je to jedna z karet, které jsem s sebou fyzicky nikdy neměl, tak mě její design vůbec nezajímá.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 13. 5. 2020 16:30

tak mě zajímá hlavně to, jestli ji skutečně zdarma dají i k tarifu online, jak psali a bude s ním i funkční. Možná jde jen o hromadný mail a současný tarif nerozlišují. Uvidíme.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300 Kč, Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 13. 5. 2020 16:50

Jo takhle. O tom jsem nepřemýšlel, protože mám standard na rok zadarmo. Nicméně bych řekl, že to zadarmo je myšlené jako zadarmo dostat jiný (hezčí) kus plastu a s poplatkem za tarif to nemá, co dělat.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 13. 5. 2020 17:01

Hmm, mam online, ale taky jsem to dostal a kliknul jim na to. Tak uvidime.
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 5. 2020 17:15

Určitě nebude karta v bezplatném online tarifu fungovat. Tedy klidně ti novou bezplatně vydají, ale po dobu co máš jen bezplatný tarif online bude prostě blokovaná. Teď jsem byl po jejich chybném ukončení bezplatného vedení převeden na tarif online od 1.5. a hned prvního byla karta nefunkční.
Tyto hromadné emaily posílají vždy snad všem, bez hlubší analýzy, zda to u daného klienta má smysl :). Ale je možné, že to jejich SW ošetřené (zatím) nemá a nové karty pak třeba chvíli funkční budou. Tak jako někdo psal, že po změně na online mu ještě pár dní karta fungovala (před nějakým měsícem či dvěma?), teď už tedy nefunguje hned, opravili to. Holt fintech, nic není na 100% a některé chyby systému mohou zákazníkům i pomoci :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 13. 5. 2020 19:36

Mají úžasný talent věnovat obrovskou energii do vývoje něčeho, co nikdo nechce a nepotřebuje. V tomto vlákně už se párkrát řešilo, co komu na Twistu nejvíc chybí, a opravdu si nevzpomínám, že by někdo zmiňoval nový design karty.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 13. 5. 2020 20:21

Bude na té nové aspoň jméno, nebo zas jen "TWISTO KARTA", protože to je jediný důvod, proč bych o změně uvažoval - jinak platím náramkem.
P.S. a nebylo to Twisto, které říkalo, že chce zrušit plasty a nechat to na virtuálu a XXXpay? A teď mění karty, kvůli designu?
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 13. 5. 2020 20:57

Radši bych byl, kdyby implementovali opakující platby ve Snapu. Nemusel bych mít plánovač odesílání na emailu.
cz01
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka