Ideální kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod plugin 31. 12. 2019 13:15

Jo takže nečekám na výpis, ale rovnou pošlu peníze v ten měsíc kdy jsem čerpal. Je to tak?
plugin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlkoslav 31. 12. 2019 13:22

Jo. Nejmíň dva pracovní dny před koncem a raději trochu přeplatit. Aby tam byla rezerva pro případné platby koncem měsíce.
Tu rezervu je pak možné hned zkraje příštího měsíce bez poplatku stáhnout.
vlkoslav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 31. 12. 2019 13:37

drkarel píše:když je v den generování výpisu splacena

chce mi rict ze se na kk hb! generuje vypis az 55 den?
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 12. 2019 13:41

evelista píše:

Netuším, co ti ten tvůj hlas chce říct. Každopádně by ses s tím měl jít léčit.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod plugin 31. 12. 2019 13:56

Když to ale preplatim, tak dle sazebníku to je za kilo.
"Poplatek za vrácení přeplatku 3)100 Kč"
plugin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod colas 31. 12. 2019 14:01

tak to je poplatek, kdyz budes chtit ty penize poslat zpet na svuj ucet, ne kdyz je tam nechas a utratis nasledne.
colas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 12. 2019 14:10

Kdo ví, co je to za poplatek, protože jsem si přeplatky i vracel převodem a bylo to bez poplatku. Nemyslí se třeba jen vrácení přeplatku po konci smluvního vztahu?
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod plugin 31. 12. 2019 14:14

"Poplatek za přiřazení neidentifikovatelné splátky k úvěrovému účtu 4)Zdarma první 2 platby, každá další 100 Kč"
"Například splátka s chybným variabilním symbolem; poplatek je věřitelem započten na přiřazenou platbu"
No ale co tohle. To by sedelo, na tu splatku.
plugin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ROlda78 31. 12. 2019 15:11

ta KK HB! má fakt už jen smysl ve var. Mototechna
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 31. 12. 2019 15:25

Výběr se hodně omezuje. KK HB max. bonus 150,- Kč. RB max. bonus 150,- Kč (pro klienty, kteří nemají teď už historickou DeLuxe). MMB od 15.1. snižuje procento bonusu na kategorii...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 31. 12. 2019 17:37

Žádných poplatků se u Hello bank fakt neboj, při dodržení nulového dluhu poslední pracovní den je to vše zdarma, jak popisují ostatní výše. Ano, pokud budeš nepozorný a opakovaně budeš posílat splátku se špatným VS (a budou to na tvou žádost muset párovat s tvou kreditkou ručně), to je při opakované chybě uživatele zpoplatněné tou stovkou (i mě se to jednou stalo, že odešla platba bez VS kvůli chybě nového ING bankovnictví, naštěstí první ruční párování bylo v Hello zdarma). Ale se správným VS můžeš kreditku postupně či naráz splácet / přeplácet bez omezeni třeba 20x měsíčně :).
Jinak varianta Hello kk Mototechna má význam jen pro motorizované. My ostatní, co kvůli větší svobodě neděláme otroka svému autu, protože žádné nemáme a nechceme (vím o čem mluvím, auto jsem rok měl a už nikdy více :D) a využíváme vlak/bus/MHD, nám je Mototechna nanic. Ale kreditku Hello lze pořídit i v Datart variantě.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 31. 12. 2019 19:06

Ty jo, auto jsi měl fakt rok? A úplně celý? Já jen, že auto (auta) mám přes 30 let a vidím to přesně opačně. U exota typu Patrik to chápu, ale u člověka s rodinou, který se chce svobodně přemísťovat... Ale to jsme OT.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 1. 1. 2020 00:36

drkarel píše:
evelista píše:

Netuším, co ti ten tvůj hlas chce říct. Každopádně by ses s tím měl jít léčit.

Karle jesli je tvoje dr umeni lekarske tak jdu s tebou do toho.

Od tak si to pojdme pekne tu myslenku rozlozit: Pises, ze v den generovani vypisu je castka ihned splacena, tak neplatíš nic. Ok podle vseho tomu musí byt teda 55 den kdy ma HB! ještě bezurocni obdobi. Proste tady popisuješ ze HB! ti až 55 den vystaví fakturu za tech prvních 30 dní a ty to pak musíš v ten samej den zaplatit. Prosim, když uz pises o fungovani kreditky, tak to vysvetluj poradne, jo?
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod curvecardik3 1. 1. 2020 03:11

Tohle už je na ban pro Evelistu, který nezvládl ani základy češtiny.
curvecardik3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taylor729 1. 1. 2020 03:59

Tohle vypada na bludy!
taylor729
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka