Povinné obraty na platebních kartách - řešení

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 6. 2022 19:49

pro nové klienty i ČSOB Premium (3 povinné platby)

Někdo mi psal, že se mu podařilo dobít Regiojet po koruně přes vývojářskou konzoli Firefoxu (nebo jak se to jmenuje), kde částku opravil. Stejný postup, jako se dříve aplikoval na zvýšení limitů karet Hello bank. Chtělo by se někomu udělat návod? Případně jestli někdo nemá původní link na návod Hellobank, bylo to vnořeno někde hluboko ve vláknu Hello, jestli se to chce někomu hledat.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 13. 6. 2022 20:53

Jaky platby? Zase nove podminky od CSOB? Od kdy to musim mesicne plnit? :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 6. 2022 21:56

týká se jen nových klientů, ti kdo sjednali produkt za starých podmínek, těm tak zůstává
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tulum 14. 6. 2022 09:37

tady ten návod máš Páťo:

Stáhnout Firefox https://www.mozilla.cz/stahnout/firefox/ a nainstalovat. Otevřít v něm Hello IB > přejít na detaily kreditní karty (ne detail úvěru) > ctrl+shift+e otevře se spodní okno > v něm kliknout na tlačítko Síť > Vše > do okénka filtr URL adres napsat: update > provést v horním okně změnu transakčního limitu na 1234 a dokončit změnu > ve spodním okně pravé tlačítko myši na řádek se slovem update (bude to ten poslední se slovem update, pokud jich bude víc) a zvolit volbu "upravit a znovu odeslat" > otevře se to v pravém podoknu, v něm úplně dole přepsat hodnotu 1234 na hodnotu 50000 > klik na tlačítko odeslat (pravé podokno vpravo nahoře) a je hotovo. V horním okně se změna limitu na 50000 Kč ukáže, až když aktualizuješ internetovou stránku.
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 14. 6. 2022 10:28

mluvi se o minimalni platbe tak proc bych v hb! mel navysovat na 5Ok czk? nechapu ten point. pls co mi uniklo?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 6. 2022 11:55

evelista - původní návod byl na změnu limitu u karty a můj názor je, že by měl jít použít i na změnu výše platby u Regiojetu. Změna jako změna, je jedno jestli jde o navýšení, nebo snížení. Jen jiné použití na jiných stránkách (původně na stránkách Hello, nyní by bylo na stránkách Regiojetu)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 14. 6. 2022 14:07

jasne, pokud programator nezada string na jasne daný range tak je mozne vse.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 6. 7. 2022 17:06

Ja dobijim uz leta kredit do Skylinku po korune a porad to funguje.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 30. 7. 2022 10:11

LE (Leo Express) by stále měl jít dobíjet od 1,- Kč
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marcurba 3. 8. 2022 15:51

Premiový produkt pro bohaté a kolem něho diskuze pro socky, jak ho očůrat platbou po korunách... hlavně že mám v peněžence kartu a můžu machrovat v Bille u pokladny...
marcurba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rop 3. 8. 2022 16:27

Já mám zkušenost přesně opačnou. Čím je člověk bohatší tím víc se snaží všechno občůrávat. Viz příklad miliardáře, který kvůli 50 milionům udělal ze svých dětí bílé koně.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 3. 8. 2022 18:36

Nebo případ miliardáře, který pohřbil bývalou manželku na golfovém hřišti, aby nemusel platit daňe?
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/trump-pohrbil-ivanu-na-golfovem-hristi-diky-tomu-za-nej-zrejme-nebude-muset-platit-dane-40404488
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Milos 3. 8. 2022 18:48

marcurba píše:Premiový produkt pro bohaté a kolem něho diskuze pro socky, jak ho očůrat platbou po korunách... hlavně že mám v peněžence kartu a můžu machrovat v Bille u pokladny...

Ty doby, kdy byl machr ten, kdo měl zlatou nebo platinovou kartu, ty jsou dávno pryč :-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 8. 2022 19:09

hlavně tohle vklakno není a priori o premiových účtech ;-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 3. 8. 2022 22:39

No hlavně by mě zajímalo, čím platí za normální životní potřeby, asi keš ;)
Dneska mi Twisto napsalo: Zveme Tě na pivo, zaplaťte dnes 5x kartou a pošleme Ti 50 Kč.
Chvíli jsem nad tím přemýšlel a vzpomněl si na toto vlákno, ale nakonec mé koleno zůstalo celé :D
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků