Tankovací karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod yndezit 13. 8. 2019 21:51

Zkoušel jsem v AAA v pátek jednu. Ale zaprvé referentce vypršelo heslo do systému HB takže se tam nedostala, a zadruhé tvrdila že ti co již mají HB kartu, už ji dostat nemohou.
yndezit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 14. 8. 2019 00:34

To jsou ty protichůdné informace. To mi taky někteří tvrdili a pak mne zase jiní z HB odkazovali na AAA, že to je plně v pravomoci "partnera" a z centrály AAA pak na pobočku. Teď jsem stále ve fázi s podepsanýma smlouvama a čekám až to aktivujou. Urgoval jsem AAA s posláním smluvní dokumentace a přehazovali si mne tam jak horký brambor, s tím že se zítra někdo další ozve. Jedno je jisté - tak často ty karty nedělají a nikdo pořádně neví co s tím a tak jim přidáváme práci, s tím že snazší je se nás prostě zbavit.
Doporučující kód na 300 Kč zdarma k účtu Revolut (+platební kartu zdarma), 15 USD na Booking.com, 300 Kč na Richee, 5 GBP na Curve a 300 Kč na Twisto v mém profilu (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 14. 8. 2019 08:49

Presne. Oni z toho maji minim. provizi, za tu hodinu prace radsi bude balamutit nekoho na stocenou TDI oktafku nemeckeho duchodce...
Revolut rozdáva 300Kč za založení účtu. Při založení přes můj referral, nabízím dalších 100Kč jako bonus. Více informací přes SZ.
revolut.com/referral/slavomcny!G10D21
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 14. 8. 2019 09:41

yndezit píše:Zkoušel jsem v AAA v pátek jednu. Ale zaprvé referentce vypršelo heslo do systému HB takže se tam nedostala, a zadruhé tvrdila že ti co již mají HB kartu, už ji dostat nemohou.

Měl jsem úplně stejný případ (tedy až na to vypršené heslo) - nejen, že mi tvrdili, že když kartu mám, tak další dostat nemůžu, ale obsluha říkala, že se prostě dál tím systémem HB nedostane, když už kartu mám. Takže ji to prostě nepustilo dál a museli jsme akci skončit.
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránka