Tankovací karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod Milos 18. 9. 2022 21:05

V Unicredit mám dokonce nabídku na 2% slevu, maximálně 500Kč.
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod krumpac 19. 9. 2022 08:04

Já v Airbank 3 % na první nákup, na druhý a další 2 %. Maximálně taky 500 Kč.
krumpac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bond2 19. 9. 2022 15:46

Komu se nechce plnit
https://www.csobpremium.cz/portal/docum ... remium.pdf
může mít 1,50 Kč zpět z Edenred (vydání 45 Kč)

Ty vyhlašované ceny jsou lepší než reálné... Ted jsem viděl VERVA 100 za 42,50 Kč...
Přílohy
Capture.JPG
Bond2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 20. 9. 2022 10:49

Máte někdo zkušenosti, jak Benzina připíše tu slevu na Benefit kartu? Nákup z 13.9, tedy před týdnem, stále v plné částce...
Radek.Hulan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 20. 9. 2022 11:01

Dle podminek (tedy na konci mesice)...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , MallPay , Twisto , Curve , Portu , RONDA , Equabank, RB , Expobank atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec

Odeslat příspěvekod czpetr 20. 9. 2022 18:02

Ahoj chci se zeptat mám ČSOB premium konto a zažádal jsem o benzina benefit. Ta cena se počítá vždy z vyhlašovací na týden mínus 2,2Kč nebo co je na stojanu? A jak jste dlouho čekali na kartu než došla. Registrovaný už jsem v administraci ale číslo karty se asi nedá zobrazit a používat než přijde fyzická karta?
czpetr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 20. 9. 2022 20:50

vyhlašované ceny -2,20
nejdéle se čekalo na registraci, jakmile se karta objevila v portalu, šlo ji přidat do appky
celé to trvalo snad tři týdny
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod czpetr 21. 9. 2022 08:07

Díky za info. Teď už jen čekat aspoň na to číslo karty abych mohl app používat.
czpetr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod czpetr 22. 9. 2022 10:37

Ahoj chci se zeptat neřešil někdo tento problém, ještě nemám fyzickou kartu ale do app jsem si přidal číslo karty vše jsem schválil ,první dobití kartou proběhlo, ale kredit se nepropsal do app. Kredit mám pouze v administraci tankarta.cz na pc. Podpora mě odepsala, že musím první zaplatit u obsluhy fyzickou kartu až mě dojde z důvodu aby se mě kredit propsal do app.V ozubeném kolečku mám zatrhlé aby se zobrazoval kredit. Přijde mě to divné. Dík za odpověď
czpetr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rendy00 22. 9. 2022 10:44

Také jsem to tak měl, v portálu byl kredit vidět, v apce ne. Bratrovi (nahrál si moji druhou kartu do svojí apky) to ukazovalo už od začátku normálně.

Jel jsem teda tankovat a zkusil zaplatit mobilem u stojanu - v apce bylo 0,- ; na portále 3000,-. Vzalo to a po provedení platby se to asi spárovalo a v apce už se zobrazoval aktuální zůstatek.
Rendy00
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod czpetr 22. 9. 2022 10:52

Dík z info. Pojedu natankovat a dám vědět.

-- 22. 9. 2022 11:19 --

Tak jsem tankoval a je to tak jak jsi říkal stačilo číslo karty v app, podpora mě tvrdila že musím první fyzickou kartou jak mě dorazí domu u obsluhy.
czpetr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 22. 9. 2022 20:38

Možná jsem pomalejší, ale jak jste dobili TK Benefit na benzince pomocí KK?
Tak nějak jsem myslel, že v aplikaci vyberu:
Transakce -> Dobít -> Na pokladně
jenže to mi vyhodí: "Kredit nelze na pokladně dobít, protože všechny vaše Tankkarty Easy jsou blokované nebo zrušené" - což je fakt nemám TK Easy, mám TK Benefit - mám ji v aplikaci aktivní, pomocí Apple Pay bych ji dobil.
V portálu mám "Vkládání prostředků na ČS" - Ano ( i když to je podle mne něco jiného).
Děkuji
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod czpetr 22. 9. 2022 21:13

Jednoduše dobít to přímo v aplikaci vybrat jakou kartu jestli easy nebo benefit pak přidat platební kartu jakoukoliv nebo přes googlepay nebo applepay
czpetr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eetg 23. 9. 2022 03:59

To by ale nedostal odměnu v akci HB, musí platit kartou na čerpací stanici.
eetg
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 23. 9. 2022 05:20

Přesně tak.
libol
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka