Tankovací karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pospa874 6. 10. 2022 15:21

Nevyplatí se to pak kombinovat s Easy kartou? Nemá to někdo nakombinované v jednom účtu? Použít easy kartu pokud je stojanová cena nižší než vyhlašovaná - sleva?
Pospa874
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zitow 6. 10. 2022 15:55

Mám obě karty Easy a Benefit. Když bude totemová cena nižší než vyhlašovaná cena mínus benefit sleva, budu platit přes easy. Na easy je sleva okamžitá, momentálně je to 0,5 Kč na benzín i naftu občas je sleva vyšší (o prázdninách byla sleva 1 Kč) . Nakombinovat do jednoho účtu to nejde, páč portály jsou oddělené, ale v aplikaci benziny jde používat jak Easy, tak Benefit kartu. Karty dobíjím přes aplikaci u stojanu,platím přes QR, odjíždím.
zitow
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 6. 10. 2022 17:31

Cashback z Tankarty Benefit je zdanitelný příjem?
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Rop 6. 10. 2022 18:29

Cashback ano, sleva nikoliv. Je to stejné jako u bank - viz téma Zdanění různých požitků od bank
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 7. 10. 2022 11:27

V mobilní aplikaci lze mít EASY i BENEFIT kartu. Dobíjí se bohužel nezávisle. Ale taky nezávisle se s nimi dá platit...
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 7. 10. 2022 12:01

Můžu se zeptat na aktuální reálnou zkušenost s dobíjením BENEFIT karty přes ApplePay v aplikaci. Dobije se karta okamžitě?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AweOne 7. 10. 2022 12:03

ano, dobíjím u stojanu. Pokud by něco selhalo, stále je tu možnost dobít fyzicky u obsluhy.
AweOne
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Schwarzie 22. 10. 2022 14:55

Platil jsem poprvé Tankkartou Benziny přes QR kód na stojanu. Koupil jsem zkušebně jen 9l obyčejné nafty. Totemová cena byla 48,50 Kč a z kreditu se mi odečetlo 436,50 (9x48,50). Myslel jsem, že se mi odečte ne 9 x totemová cena, ale 9 x vyhlašovaná cena, která je teď 48,98 Kč a že na začátku měsíce dostanu do kreditu 9 x 2,20 Kč. Nastavili mi to správně? Nemělo se mi odečíst teď z kreditu 9 x 48,98 místo 9 x 48,50?
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 10. 2022 15:08

Už zde myslím padlo, že pokud je aktuální cena na dané pumpě nižší než ta centrálně vyhlašovaná, použije se ta z pumpy (logicky, jinak by dotyčný prodělal oproti platbě přímo, tj. nevyplatila by se mu ta vyhlašovaná cena). Tedy to je i tvůj případ.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Schwarzie 22. 10. 2022 15:24

A dostanu jeste slevu 2,20 za litr pristi mesic?
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 22. 10. 2022 15:30

Vzdy se odecte cena na stojanu!
Je to v podminkach, na webu a mnohokrat i zde na foru...
Teprve az na konci mesice, se to cele preuctuje a dostanes preplatek (slevu) zpet na zakaznicky ucet (jakoby dobiti karty)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schwarzie 22. 10. 2022 15:32

Diky. Ja jsem cetl jen tak dve strany zpet a tam to nebylo.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beet 25. 10. 2022 17:56

Právě jsem si přidal TK benefit do aplikace. Kde přesně najdu vyhlašované ceny? Nějak to tam nevidím.
beet
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 25. 10. 2022 18:30

Musis se prihlasit na internetove stranky tankkarty. Www.tankkarta.cz
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků