Tankovací karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 7. 8. 2019 19:24

Obycejny diesel bych si teda netroufl vzit nikde.

Na jednu stranu je paradox se bavit o "kvalite paliva" a na stranu druhou si tam dobrovolne lit ten zakladni hnuj :mrgreen:

BTW Verva Diesel je to same, co Diesel+Aditiv u TankOno. A pokud mi neveris, tak muzes poprosit obsluhu CS, aby ti ukazali atest a potom si to porovnej. Unipetrol to proste pro oba dva vyrabi naprosto totozne. :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 7. 8. 2019 19:58

Já beru obyčejný diesel "už" 100 tis. km a v pohodě. :-) Vervu jsem tam měl tak 3-4x.

TankOno třeba dám někdy šanci. Bohužel nemají tak rozšířenou síť jako konkurenti.

Tohle ale člověka moc neuklidní:
https://dieselpower.cz/forum/viewtopic. ... e314a2baee

A takových vláken je o nich hromada.
Naposledy upravil Mufinmufi dne 7. 8. 2019 21:08, celkově upraveno 1
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 7. 8. 2019 20:09

Ale vsak muzes byt v pohode, ono se ti muzou ***** vstriky klidne pozdeji. A potom si vzpomenes :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 7. 8. 2019 20:39

Mufinmufi:
Klasickou kreditku od hello nemáš, viď? Projistotu se ptám, protože bych je rád "vyměnil", ale než zruším klasickou, kterou teď navíc i potřebuju, a dají mi tuhle... Jaký ti tam dali limit, jestli se můžu zeptat?
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 7. 8. 2019 20:59

O klasickou jsem žádal dneska poštou (měl jsem předžádáno již cca týden). Podle mého není potřeba měnit. Taky Patrik psal, že má 1 "orig" HB + snad 2 cobrand. Mně u HB řekli, že to je plně v dikci partnera a tam vládne chaos. Tzn. co si člověk ukecá a kam je pustí systém možnosti jsou asi neomezené.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 7. 8. 2019 21:43

No prý je situace taková, že v Mototechně je systém nepustí, pokud je tam už klasická hello kreditka. Přestože by to problém neměl být. Chaos je to každopádně.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 7. 8. 2019 22:28

V Plzni tenhle problém nebyl. Kdyby to tak bylo, tak neodcházím s podepsanou smlouvou :-). Vše je to řekl bych o lidech.

Navíc Hello Bank mne sama odkázala na partnera (Mototechna - AAA). Partner na info lince pak na pobočku a tak jsem měl o co se přinejhorším opřít.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 7. 8. 2019 22:51

No ale taky jsi dneska, když sis vyřídil tu mototechnu, ještě vlastně žádnou kk od hello neměl ne? Nebo jsem tě špatně pochopil?
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 7. 8. 2019 23:13

Měl jsem ji rozjednanou - posílal jsem ve stejný den podepsanou (cca týden připravenou) žádost o orig. KK HB poštou. Fyzicky jsem ji ještě ale od nich neměl. Budu mít tedy pokud nenastane někde problém 2 KK od HB.

Všiml jsem si jinak v Sazebníku co přišel emailem od HB k Mototechně, že tam jsou zdá se poplatkové prázdniny v měsíci kdy se nevyužívá stejně jako to má HB.

"8) Poplatek je předepsán vždy k poslednímu pracovnímu dni v měsíci a je zaúčtován do dlužné částky úvěru"
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 8. 8. 2019 00:21

A na místě jsi něco dokládal - výpisy z banky, výplatní pásky apod?
Jinak teda cg.
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 8. 2019 06:34

Mufinmufi: Ten bod 8 má podle Tebe znamenat poplatkové prázdniny? Neříkals, že máš zkušenost s právními texty?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tocassido 8. 8. 2019 13:32

Benzina kartou se po registraci dají platit i potraviny nebo třeba dálniční známka.

Takže v tomto ohledu je to oproti Onu asi výhodnější.

Tankuji celý život na Benzině a nikdy nedolívám aditiva.

Když jsem měl starší vozy a přilíval do nich aditiva, tak kdo umí počítat ví, že ve finále je levné palivo s přidaným (koupeným) aditivem dražší.

Co se týče té kreditky, pokud měl žádost odeslanou ten samý den - neznamená, že ji HB systém viděl.

Je to jako když klient kupuje 2 vozy, jedna banka mu na ně nechce půjčit, ale když ve stejný den zažádá 2 bankovní ústavy o financovaní - nestihnou si to říct a obě žádosti se schválí.

Souhlasím s tím, být neodbytný a prostě to zkusit, za to člověk nic nedá :-)

-- 8. 8. 2019 14:34 --

A ještě maličkost, možná jsem nepochopil bod číslo 8.

Kartu využívám přes půl roku a nikdy jsem žádný poplatek neplatil.

Klasická KK od HB má poplatek, ale Mototechna kreditní karta ne!
tocassido
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 8. 2019 14:13

Je tedy reálné dostat kartu Hello Bank - Mototechna, když mám klasickou kreditku Hello Bank (ještě brandovanou Cetelem) a k tomu kobrandovanou Alza kreditku?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod MichalosCZ 8. 8. 2019 14:22

tocassido píše:Když jsem měl starší vozy a přilíval do nich aditiva, tak kdo umí počítat ví, že ve finále je levné palivo s přidaným (koupeným) aditivem dražší.

VIF Super diesel aditiv stojí 0,5L 250Kč. Já kupuji za 200 Kč, dá se sehnat ještě levněji, ale počítejme 250.
Ředí se 1:1000, takže 1 ml aditiva je na 1 litr paliva. 1 ml aditiva na litr paliva tedy stojí 0,5 Kč.
Někdo tu psal, že Tank ONO má cenu obyč nafty 29,50 Kč + aditiva 0,5 Kč - to je 30 Kč za litr aditivovaného paliva.
Na ČS Benzina stojí litr obyč nafty 31,5 Kč, aditivovaná bude předpokládám dražší.
Kdo tedy neumí počítat?

Omlouvám se za offtopic, lejte si do aut co chcete, jen nešiřte bludy. ;-)
MichalosCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jir.vesely 8. 8. 2019 14:53

Je u té mototechna karty nějaká zásadní odchylka oproti klasické Hello KK? Řeší se tady hlavně bonusy, ty jsou celkem jasné. Teda možná až na to, jestli se správně počítají i při použití přes Curve, a případně, jak se počítá, když zaplatím naráz tankování a k tomu třeba bagetu a kafe? Podle posledních příspěvků mi teda není jasné, jestli tam poplatek za vedení je nebo není, ale předpokládám, že minimálně při splacení před koncem měsíce je zdarma. Taky bych předpokládal, že lze eventuálně přebít, pokud by bylo potřeba. A co kurz v zahraničí? Taky mastercard bez přirážky?
jir.vesely
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků