Tankovací karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 11. 9. 2019 14:47

tak naše vyhlašované jsou od 10.9.2019
Produkt bez DPH vč. DPH
BA 95 / EVO 95 25,83 31,25
Motorová nafta / EVO Diesel 25,51 30,87
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 11. 9. 2019 16:36

Luxus. Asi máte velký odběr jako PO. Na tohle se malá PO, nebo FOP/FO nedostane. Jestli se z toho odečte ještě 70 hal. + 3% PricelessSpecials, tak to je výborné (vs 29,50 za Diesel u TankOno). Zmiňoval jsi ,že můžeš i vracecí KK, což mně operátorka zamítla s tím, že jde jen převod.

Takovýhle produkt už se docela vyplatí :-). Nebo holt zatnout zuby a zajet tankovat k TO + Mototechna 4% dolů.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 11. 9. 2019 19:56

to jsi nepochopil správně. Výše uvedené ceny jsou konečné a jen pro firmu, hrazené tankovací kartou, takže potom faktura na firmu.
Ta Partner karta pro osobní použití zaměstnancem s tímto vůbec nesouvisí, u té se vychází ze STOJANOVÝCH cen, - 70hal -3% atd.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 11. 9. 2019 20:51

Jsem si jistý, že to co mi řekla operátorka jsem popsal tak jak to řekla. Pokud jsem narazil na nějakého nováčka, tak mám asi smůlu. Předpokládám, že u vás máte jinou nabídku pro větší PO. O zaměstnaneckých kartách jsem se s ní vůbec nebavil.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 11. 9. 2019 23:35

Mufinmufi píše:Luxus. .... Jestli se z toho odečte ještě 70 hal. + 3% PricelessSpecials, tak to je výborné (vs 29,50 za Diesel u TankOno). Zmiňoval jsi ,že můžeš i vracecí KK, což mně operátorka zamítla s tím, že jde jen převod.

Tohle jsem měl na mysli, že jsi nepochopil - z uvedených vyhlašovaných cen pro firmu už žádných 70hal a 3% odečíst nelze.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 12. 9. 2019 09:29

Jj, to jsem nepochopil. Myslel jsem, že uvádíš vyhlašované ceny přímo od MOL (ty obecné). Já bych stejně šel (pokud by se dalo platit ještě dobíjecí kreditní kartou) do těch zpravidla pro mne výhodnějších stojanových.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tocassido 13. 9. 2019 11:29

Kdyby někdo potřeboval, můžu zase domluvit schůzku na Mototechna Kartu. (Praha)
Podmínka je nemít už jinou KK od HB a nebít v registrech, ale i to není záruka :(

Jinak s tím, že bonus je jen do konce roku mě tedy nepřišel, tak uvidíme...byla by to škoda.

Limit se na této kartě zvednout nedá, je pouze 30 tis kč, ale jde ji o dost tisíc přebít.
tocassido
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jir.vesely 13. 9. 2019 11:45

Já nakonec tu kartu asi dostanu ke své standardní od Hello, ale bylo to teda celkem řešení... V každém případě bych měl mít teda ale limit 50k. Nicméně počkejme až bude opravdu doma. Minimálně ale musím říct, že lidi z hello, se kterýma jsem to řešil, se snažili vyjít mi maximálně vstříc a asi nemám osobně lepší příklad z bankovního customer care.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tocassido 13. 9. 2019 11:49

To by byla super zpráva pro ostatní. Jde o to jestli by byli i tak ochotný pro ostatní :)
To se uvidí až ji dostaneš hihi.
Držím palce !
tocassido
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 13. 9. 2019 15:17

tocassido: Bude to v dopise s kartou. Limit se zvednout dá, stačí 3 měsíce platit řádně a pak požádat - už to mám předjednáno.

jir.vesely: Jde to viz výše. Taky mám jak standardní HB KK, tak Mototechnu.
Naposledy upravil Mufinmufi dne 13. 9. 2019 23:03, celkově upraveno 1
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 13. 9. 2019 16:05

tocassido: nevidím důvod, proč by nebyli. Jsem pro ně obyčejnej člověk.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jir.vesely 20. 9. 2019 19:43

Tak hurá! Mototechna karta je doma. Musím říct, že co v hello nefunguje v systémech, tak dohání v přístupu ke klientům. Teď jenom doufám, že hned nezruší tu vratku na tankování - to by byla dobrá tečka na konci toho procesu.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 16. 10. 2019 04:48

Možná stojí za zvážení CCS Bonus?
https://odmeny.zakaznicka-karta.cz/odmeny/2111/
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 16. 10. 2019 06:59

@jir.vesely: Prosím, kde a jak jsi žádal o KK Mototechna?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 16. 10. 2019 08:49

Zažádal jsem v Praze, kde mi tocassido domluvil schůzku, ale to mi bylo nic platné - systém to nepustil kvůli standardní hello kreditce. Šel jsem teda na fórum hello, kde se mě ujala Terka a zařídila mi to. Nakonec to udělali tak, že mi vydali normální kreditku a tu následně konvertovali na mototechna kartu.
jir.vesely
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků