Tankovací karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 12. 7. 2020 18:47

Zrovna samoobslužné Benziny CCS neberou.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod technikus 12. 7. 2020 19:04

Tohle neplatí?
Amazfit GTR Stainless Steel
Roborock S50
Mi Router 4 + AC2100
Huawei P30
technikus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 12. 7. 2020 19:26

No novinka, díky. Škoda že už nedrží na samoobslužné Benzině stejné ceny jako TankOno. To by se ta slevová CCS mohla vyplatit.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod technikus 13. 7. 2020 09:37

A1rh- píše:u partnerské MOL karty na slevu (taky cca 0,70 Kč / litr) nelze ziskat současně slevu a ještě si nechat připsat body na zákaznickou kartu. Tvou CCS neznám.

MOL s tím problém nemá :D
Přílohy
Untitled.png
Roborock S50
Mi Router 4 + AC2100
Huawei P30
technikus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hannys85 13. 7. 2020 20:11

Mám CCS Bonus (objednáno přes Českou poštu za nějaké drobné) a normálně při placení na Mol ukazuji kartičku a body jsou mi připsány. Pro ty, co mají vrácecí KK, tak se jim poplatek 0,9% za dobití "vrátí" připsáním bonusu. Nejlépe zkombinovat dobitím přes Curve a přehozením platby na další vrácecí kreditku a získat tak 1+1% zpět. A jinak i u RB se mi připsaly 2% ;-)Jinak zatí asi 6 transakcí (5x mol a 1x benzina) a na bonusku se mi připsaly veškeré platné bonusy (tzn. 0,70 Kč za každý litr načerpaný na Molce a 0,30 Kč za litr na Benzině). Jinak pro detailisty počítá se i třeba 25,99 litrů x 0,70 Kč, tzn. nemusí být ten litr dočerpaný celý,aby vznikl nárok na vratku i za nedočerpaný litr ;-)
Jen škoda, že ty CCS karty nejsou vydávány bezkontaktní, je to na magnetický proužek a na Molce musím vždy podat kartu obsluze, aby to projela sama. Hodněkrát se mi stalo, že mi řekli, ať si kartu použiju u sebe na terminálu a po zjištění, že se jedná o CCS Bonus mi kartu vzali a použili ji u sebe. Na jedné benzince to paní vyloženě "obtěžovalo" podle toho, jak se tvářila :-D
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 13. 7. 2020 21:15

Já vám do toho nechci kecat, ale kdybyste tankovali jinde než u vesměs předražené MOLky nebo Benziny, tak vyděláte daleko více než nějakých 0,70 nebo 0,30 Kč na litru :-D .
Pravý Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 13. 7. 2020 21:23

TankOno rulezz.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 13. 7. 2020 22:41

Přesně tak. Tohle jsou slevy, že pokud nejezdíte fakt brutální nájezdy, tak nemá smysl řešit nějakej odrb s nabíjením další karty. Mototechna karta je v tomhle super, protože je tam ta sleva větší, berou jí všude a ještě se s ní dá platit cokoliv jiného. A jako bonus funguje s výborným kurzem i v zahraničí a zároveň i tam dostanete tu slevu na tankování.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 15. 7. 2020 07:48

Já čerpám prémiové palivo u Molu anebo u Benziny, co vím tak Tank ono prémiovku nemá, nehledě nato, že nejbližší čerpačku mám 30 km, navíc vůbec síť tank ono aleapoň na severní Moravě je hodně prořídlá... Takže úspora na Molce je někde kolem 1 kč na litru i s tou vratkou + ten jejich bonus program. Když beru občas jlasický evo, tak cena je na dvou molkách poblíž bydliště stejná anebo max. o 50 haléřů vyšší než je dle webu na tank ono, takže s vratkou z ccs bonus jsem níže než je cena na tank onu a možná čepuju ještě kvalitnější benzín, rakže mě se ta bonuska vyplatí. Kdyby dávali mototechna kk jednodušše, tak samozřejmě vyřídím tuto kartu.
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 15. 7. 2020 08:30

To samozřejmě smysl dává. Já taky nemám tank ono zrovna blízko, takže většinou beru benzín u tesca nebo v makru, což v kombinaci s mototechna KK dává pěknou cenu. Sice nenajezdím moc, ale mám docela žrouta, takže se to hodí. Myslel jsem ale, že už je to s těma mototechna kartama lepší. Že už vyřešili ty problémy.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 15. 7. 2020 08:39

psal jsem tu před časem že jsem ji vyřídil telefonátem na AAA, papíry na podpis mi přivezl jejich místní zaměstnanec do práce a pak už se jen čekalo, až to přes centrálu AAA v Praze doručí do Hello.
V Hello jsem měl jen jednu obyč. KK.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 15. 7. 2020 11:55

No, takže o komplikovanosti by už neměla být řeč. Samozřejmě můžeme spekulovat, co bude příští rok, ale to v případě hello možná nebudeme vědět ani na začátku ledna.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod technikus 18. 7. 2020 11:58

Moje zkušenost s CCS Bonus:
- karta objednaná v pondělí 13.7. v 10:22 a provedena úhrada převodem
- ve čtvrtek 16.7. dopoledne jsem obdržel kartu
- dnes 18.7. v 10:53 tankováno a v 11:46 byl CCS Bonus vidět na účtu
- body na MOL v kombinaci s platbou CCS nebyl žádný problém
- dodnes jsem neobdržel druhý dopis s PINem :D Naštěstí je vidět po registraci karty a po přihlášení do CCS Bonus účtu

Dobíjení účtu:
Z Air Bank odešla platba 16.7. ve 14:00 a na CCS Bonus účtu se to objevilo 17.7. ve 12:13.
Z České Spořitelny odešla platba 16.7. ve 22:05 na dodnes se neobjevila na CCS Bonus účtu, zřejmě tak v pondělí 20.7.
Přílohy
IMG_20200718_124014.jpg
CCS.png
CCS.png (5.86 ) Zobrazeno 2249 krát
IMG_20200718_111326.jpg
Roborock S50
Mi Router 4 + AC2100
Huawei P30
technikus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 18. 7. 2020 13:47

PIN lze nějak změnit?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod technikus 18. 7. 2020 14:01

Kupodivu mám moc pěkný PIN, ale podle Google by asi měl jít změnit.
Na účtu jsem viděl jen volbu ukázat
Přílohy
Screenshot_20200718_145947.jpg
technikus
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka