Tankovací karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 1. 8. 2019 17:51

to jo, neviděli ji ani zaměstnanci Mototechny :D
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 1. 8. 2019 18:51

Tenhle člen tocassido se v jiném vláknu dříve nechal slyšet, že kartu v Ďáblicích umí zařídit:
viewtopic.php?f=316&t=1279983&p=12230575#p12230575
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 1. 8. 2019 19:52

ab84 píše:Tenhle člen tocassido se v jiném vláknu dříve nechal slyšet, že kartu v Ďáblicích umí zařídit:
viewtopic.php?f=316&t=1279983&p=12230575#p12230575

Tam u mě to nevyšlo, údajně právě kvůli existenci normální kreditky HB.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 1. 8. 2019 19:54

To je zvláštní. Já se explicitně ptal na existenci HB karty a řekli mi, že to problém není a je to plně v dikci toho "partnera", co vydává co-brand karty.
Funkční odkaz pro 5 GBP na Curve, -10% na provizi na krypto Binance,15 USD na Booking.com, Interactive Brokers a 20 EUR na Degiro (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 1. 8. 2019 20:15

Máte tu mototechna kartu někdo v curve? Docela by mě zajímalo, jestli se pak správně počítají bonusy za to tankování.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 2. 8. 2019 00:08

Prosim jakou KK mam dobit Easy kartu benziny, abych mela vratku? Chapu spravne, ze jakoukoliv, co vraci za vse, v mem pripade tedy Cetelem, Era nebo Billa a ze to jde bez problemu na pokladne?

A rozumim.dobre, ze tu Easy kartu nemusim nikde registrovat, pokzd chci slevu 60 hal. (tolik je u nas) jen na benzin? Nic vic tam asi kupovat nebudu.

Moc dekuji za pripadnou odpoved.
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 2. 8. 2019 07:27

kartou jakoukoliv dobit, Hello bank je asi nej, pokud nemáš třeba Monetu Smart KK. registrovat netřeba
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 2. 8. 2019 08:01

jir.vesely píše:Máte tu mototechna kartu někdo v curve? Docela by mě zajímalo, jestli se pak správně počítají bonusy za to tankování.

Spise na miste je otazka, zda tu kartu nekdo vubec ma :-))
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 2. 8. 2019 17:28

Moc díky, Monetu mám starou, tou si nepomůžu. A přemýšlím, jestli ji nemám zrušit, ta 3% mi jsou docela málo a pořád se o to starat.
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 2. 8. 2019 17:46

Nevíte někdo jestli jde použít ta Moneta/Mototechna s 5% (od podzimu 3%) na dobití Tank karty od Benziny a mít bonus od obojího?
Funkční odkaz pro 5 GBP na Curve, -10% na provizi na krypto Binance,15 USD na Booking.com, Interactive Brokers a 20 EUR na Degiro (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 2. 8. 2019 20:40

Jo. Ale vyhodnejsi je tankovat u TankOno.
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 7. 8. 2019 18:23

Tak tam bych měl teda osobně obavu tankovat. Vím, že to není v tomto mém příspěvku ničím z praxe podložené, ale přijde mi hrozně "noname". Tím nechci spouštět flame war na téma palivo. Např. tchán tam tankuje už delší dobu a prozatím OK.

Dnes jsem v Plzni (kousek od OC Olympia Černice) vyřídil úspěšně na první dobrou Mototechna cobrand Hello Bank kartu s 4% cashback a navíc 1% co má klasická HB KK, tzn. až 2x 500 Kč na jedné kartě / měsíc. Pokud bych paní sekretářce neporadil, že používat Internet Explorer není dnes vyloženě nejlepší nápad (Chrome prošel), tak bychom i zůstali u tvrzení podpory (mají to na háku), že má HB ve zřizování už 1 týden výpadek a nejdou zřizovat nové KK.

Tady máte nafocený leták:
https://i.imgur.com/Jzall1T.jpg
https://i.imgur.com/lngsVFr.jpg

Rady pro zájemce:
1) Nenechte se odbýt
2) Připravte se na kratší čekání
3) Přijďte dopoledne
4) Nenechte se odbýt
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 7. 8. 2019 19:04

A ted vsichni k sekretarce do Plzne.
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 7. 8. 2019 19:07

To je porad dokola, TankOno je proboha uplne stejne palivo, jako kdekoliv jinde. Naopak diky vytoci je jeste "cerstvejsi". Osobne beru Diesel+Aditiv uz jenom tam.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 7. 8. 2019 19:18

Jak jsem psal, nebylo mým záměrem se hnát do diskuzí na téma palivo, přidávání vody, apod.. Cenu mají podle webu levnější (sleduju Diesel 29,50) jak Benzina, kde beru já (31,50). Tohle jako rozdíl karta od Benziny nedožene.
Mufinmufi
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka