Tankovací karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod yndezit 13. 8. 2019 20:51

Zkoušel jsem v AAA v pátek jednu. Ale zaprvé referentce vypršelo heslo do systému HB takže se tam nedostala, a zadruhé tvrdila že ti co již mají HB kartu, už ji dostat nemohou.
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 13. 8. 2019 23:34

To jsou ty protichůdné informace. To mi taky někteří tvrdili a pak mne zase jiní z HB odkazovali na AAA, že to je plně v pravomoci "partnera" a z centrály AAA pak na pobočku. Teď jsem stále ve fázi s podepsanýma smlouvama a čekám až to aktivujou. Urgoval jsem AAA s posláním smluvní dokumentace a přehazovali si mne tam jak horký brambor, s tím že se zítra někdo další ozve. Jedno je jisté - tak často ty karty nedělají a nikdo pořádně neví co s tím a tak jim přidáváme práci, s tím že snazší je se nás prostě zbavit.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 14. 8. 2019 07:49

Presne. Oni z toho maji minim. provizi, za tu hodinu prace radsi bude balamutit nekoho na stocenou TDI oktafku nemeckeho duchodce...
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 14. 8. 2019 08:41

yndezit píše:Zkoušel jsem v AAA v pátek jednu. Ale zaprvé referentce vypršelo heslo do systému HB takže se tam nedostala, a zadruhé tvrdila že ti co již mají HB kartu, už ji dostat nemohou.


Měl jsem úplně stejný případ (tedy až na to vypršené heslo) - nejen, že mi tvrdili, že když kartu mám, tak další dostat nemůžu, ale obsluha říkala, že se prostě dál tím systémem HB nedostane, když už kartu mám. Takže ji to prostě nepustilo dál a museli jsme akci skončit.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 4. 9. 2019 22:49

Tak Mototechna je doma. V dopise nezapomněli zmínit, že akce je garantovaná pouze do konce roku a pokud bonusy prodlouží, tak o tom informují. Nyní mám tedy 4% na tankování a 1% klasickou HB.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powery 5. 9. 2019 08:43

@Mufinmufi: Jaký v IB typ odměny? Stejný jako u normální Hello kreditky? Výběry z bankomatu, 1 % z plateb zpět nebo ještě třetí volba?
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 5. 9. 2019 11:04

@Mufinmufi: Na jaký pobočce to prošlo? Máš už nějakou KK od Hello Bank?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 9. 2019 12:05

retron píše:no to jo ale musi tam člověk koupit auto a tam bych nekoupil ani ventilek :D

Ne, nemusí, kamarádka si požádala jen o kartu. Dostal jsem zde tip na pána, za kterým jsem zajel přímo do autobazaru. Bohužel mně karta schválena nebyla (mám už od Hello tři), ale kamarádce ano.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 9. 2019 12:36

@Mufinmufi - to je ta pobočka v Plzni?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 5. 9. 2019 17:07

nemusí, ovšem když je člověk objednán. bohužel karta i přes doložení příjmů neschválena, HB je pro mě zakletá
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 5. 9. 2019 21:03

Jak jsem psal o pár stránek zpět, tak je to skutečně pobočka AAA Plzeň.

Nikde jsem se neobjednával, z info linky řekli ať jedu rovnou na pobočku.

Žádné auto kupovat není potřeba, resp. to po mně nikdo nechtěl.

Jinak žádná třetí možnost tam není. Chová se to v IB úplně stejně jako HB KK.

Prozatím jsem s tím netankoval, ale budu to používat pro 4% zpět z tankování (v kombinaci s např. Benzina kartou) a 1% za platby jinde mimo PHM. Tzn. až 2x 500 Kč / měs. = 12 tis. ročně.

Dali mi ale pro začátek limit pouze 30 tis. Kč a to přesto, že mám u orig. HB KK 50 tis. Kč. Nevíte někdo po jak dlouhé době má smysl žádat zpravidla banku o navýšení (např. 3/6 měs.)?
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 9. 2019 22:04

A proč navýšení limitu? Zbytečně by sis tím zvýšil úvěrovou angažovanost v registrech BRKI i SOLUS a tím snížil možnost získat jinde jinou kreditku či jiný úvěrový produkt v budoucnu, třeba i úrokově výhodnější hypotéku (přeci jen většina bank hodnotí celkové jiné závazky, tedy i součty rámců kreditek). Já u Euronics/HB kreditky dostal vloni rámec 65 tisíc, ale z popsaných důvodů jsem ho postupně snížil až na současných 15 tisíc (a třeba u mBank eShop kk mám schválně jen minimum 10 tisíc, tak jsem o to už žádal). Čerpání odměn nižší rámec nijak nebrání a každou kreditku přeci můžeš během měsíce postupně splácet nebo i přebíjet zdarma libovolnými částkami, klidně 10x během měsíce :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 5. 9. 2019 22:23

To mne nanapadlo. Původně jsem to chtěl splácet pouze 1x měsíčně (pohodlnost) a využít při 50 tis. Kč rámci těch 1% zpět za věci mimo tankování.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 9. 2019 07:53

PatrikChrz píše:Ne, nemusí, kamarádka si požádala jen o kartu. Dostal jsem zde tip na pána, za kterým jsem zajel přímo do autobazaru. Bohužel mně karta schválena nebyla (mám už od Hello tři), ale kamarádce ano.
A ten pán sedí kde a jeho jméno je? :-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 6. 9. 2019 09:28

Také by mě zajímalo.
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků