Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MiASX 27. 3. 2019 18:01

Take mate v profilu porad odmenu 0 Kc, i kdyz uz nekdo vas kod pouzil? :-!
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 27. 3. 2019 18:07

MiASX: "Příslušná odměna bude Doporučovateli Bankou poskytnuta jejím připsáním na Richee účet Doporučovatele vedený v Bance, a to nejpozději k poslednímu kalendářnímu dni kalendářního měsíce následujícího po měsíci, ve kterém vznikl Doporučovateli nárok na odměnu."
Navstevnik123
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 27. 3. 2019 18:54

Dik.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 28. 3. 2019 14:10

Tak do Richeeho je nově napojena i KB.
OnderCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod Spread 28. 3. 2019 19:00

Zdravim. Chci si zalozit ucet Richee a mam hned nekolik dotazu:
- muzu si Appku stanout primo nebo musim na Richee strankach zadat telefonni cislo a stahnout apku pres link v SMS?
- kdyz si vlozim na Richee ucet nejakou castku a mam navic i v Creditas ucet s nejakou castkou, scitaji se obe castky dohromady ohledne pojisteni vkladu nebo je Richee veden jako samostatna banka?

Pokud nekdo ma zajem o 300 CZK odmeny, tak mi muze poslat kod a instrukce.

Zatim dik.
Spread
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 28. 3. 2019 19:10

Spread: appku můžeš stáhnout přímo a řekl bych že se budou vklady sčítat, ale nemám to oficiálně ověřeno.
Kód odeslán v sz, je potřeba jej zadat už při zakládání účtu.
Navstevnik123
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 3. 2019 19:36

Vklady v bance jsou garantovány na součet zůstatků na jedno rodné číslo, počet účtů nerozhoduje - viz stránky GSFT: https://www.garancnisystem.cz/kolik-je-pojisteno/
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 29. 3. 2019 01:37

Spread píše:Zdravim. Chci si zalozit ucet Richee a mam hned nekolik dotazu
...
- kdyz si vlozim na Richee ucet nejakou castku a mam navic i v Creditas ucet s nejakou castkou, scitaji se obe castky dohromady ohledne pojisteni vkladu nebo je Richee veden jako samostatna banka?

Pokud nekdo ma zajem o 300 CZK odmeny, tak mi muze poslat kod a instrukce.

Zatim dik.

jestli už máš účet v Creditas tak 300 Kč nebude
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 29. 3. 2019 17:37

Včera večer kolem 22hod jsem na Richee zadával platbu do ING s logicky včerejším datem. Částka však ani dnes není odepsaná z účtu a platba má napsáno "zadání" 28.3. a "realizace" 28.3. Co ti z Creditas dělají, že neprovedou platbu? A platba se tváří jako realizovaná, ale je v čekajích a ani se částka neodepsala. Ta jejich aplikace stojí za tuplovaný.
Takže jsem ted s platbou do konce března v prd.li, že...ted už žádnou platbu nestihnu ?
Naposledy upravil redhaven dne 29. 3. 2019 19:31, celkově upraveno 1
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod francikas 29. 3. 2019 18:36

chichichi

je pravda ze opravdu za pul roku u creditas se mi stalo ze jsem nekym mojim nedopatrenim mel v bu castku k autorizaci ikdyz jsem myslel ze se to poslalo.

ja dnes v 7:30 150 000 poslal z HB! a 150 000 z creditas, z hb to bylo za 2h, z creditas to bylo az po poledni. A to jsem hb poslal jako druhou
Zaloz Richee ucet přes muj kod 10077241 a dostanes navíc 300kc do zacatku.

PS: ještě ti někdo muze poslat ing na ing a zachranit tvoji situaci :)
PS2: prevody jen v prac dnech, takze mas ještě 5 hodin cas zachranit duben.
Založ Richee účet přes můj kód 10077241 a dostaneš navíc 300,-Kč do začátku.
francikas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 29. 3. 2019 18:48

Mají aplikaci k ho.nu. Příkaz vezme a tváří se že je OK a jen čeká a následující den se neprovede, zřejmě protože bylo zadáno včerejší datum v pozdní hodinu včera. To jsou ajtáci, neumí napsat aplikaci tak, aby bud takový příkaz odmítla autorizovat a dokončit nebo aby se logicky provedl následující den, tj. dnes.

Kde bych asi tak sehnal takového dobráka, který mě dnes pošle z ING na ING 300k... a z jiného rodiného ING to taky jaksi nemá logiku posílat, když tam čeká právě oněch jiných 300k na konci března...
Naposledy upravil redhaven dne 29. 3. 2019 19:32, celkově upraveno 1
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 29. 3. 2019 18:53

Richee ucet je dobry jen na sporeni. Jako bezny ucet bych ho nepouzival. V Richee appce je problem i zjistit, kolik tam je haleru, ukazuje jen koruny.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 29. 3. 2019 19:01

že já se tam nepodíval v průběhu dne...

Celá ta jejich aplikace je zmršená, dvojtý záhadný systém podmenu, dole v tom bílém symbolu dvou bankovek jako na převod je naopak další přehled pohybů, jako by nemohl být dosažitelný rovnou nahoře, když tam taky člověk musí tahat prstem a klikat.
A vůbec nejlepší je ten jejich graf pohybů, který mě ukazuje rudou křivku dnes padlou na nulu, výrazná vlna, jakože jsem převedl 300k, které ale převedeny díky id.otům ajtákům nebyly. Vellmi zvlášní zmršená aplikace....
Naposledy upravil redhaven dne 29. 3. 2019 19:32, celkově upraveno 4
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod francikas 29. 3. 2019 19:01

na halere musíš ještě jednou kliknout na tu castku bez halere, koukat na detail.
Založ Richee účet přes můj kód 10077241 a dostaneš navíc 300,-Kč do začátku.
francikas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MiASX 29. 3. 2019 19:06

Diky za info.

redhaven:
Je divne, ze se to jinym jeste nestalo. Mel jsi tam dostatek penez na provedeni transakce? Vzhledem k tomu, ze to neukazuje halere, je mozne, ze to zaokrouhluje nejen dolu, ale i nahoru. Pak ti to muze ukazovat zustatek 300000 Kc a je tam ve skutecnosti treba jen 299999,99 Kc. Odchozi transakce 300000 Kc by se pak neprovedla podle me - nedostatecny zustatek.
MiASX
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka