Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod francikas 3. 4. 2019 22:02

Ano pro vlozeni kodu musíš byt cisty jak cisty list papiru pro banku 2250 tj. zadny creditas ucet na tvoje rc v historii jejich systemu, pote tam mas vloz kod.
Založ Richee účet přes můj kód 10077241 a dostaneš navíc 300,-Kč do začátku.
francikas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kajman71 3. 4. 2019 22:46

XRPD píše:
Zedna1 píše:
PULPANM píše:Už se to tu psalo také jaem si nechal poradit- vlevo nahoře, tvůj obličej/ikona- dole “pozvi a získej”, tam je kód, obdarovaný ho zadá při instalaci apky a když pošle vklad 300 Kč má každý z vás.

Pri instalaci apky se mu pry nic takoveho nenabizelo, prestoze byl ode mne informovan, ze by to tam v tom okamziku melo byt (pri registraci do aplikace).

Dnes jsem zakládal Richee účet (už mám účty u Creditas). žádná nabídka na vložení kodu nebyla :-( . V Profilu mám jen 3 volby:
- Průvodce
- Poslat zprávu
- Pozvi a získej!

Divne, protoze ja dnes ten samy pripad, jen v profilu misto pozvi a ziskej bylo Moje odmeny kam se zadal doporucovaci kod a po jeho vlozeni se moznost zmenila na pozvi a ziskej. Ted jeste jestli prijde odmena O:-) Zakladano na tabletu...
kajman71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 4. 4. 2019 00:10

Viz prispevek vyse! Musis na sve rodne cislo nemit smlouvu s Creditas...

Jinak muj kod viz muj profil :-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 4. 4. 2019 05:05

Nabidka na vlozeni kodu tam je v závěrečné fázi registrace, ale predtim se to hned na zacatku registrace zepta, zda jsi klientem Creditas a predpokladam, ze kdyz zvolis ano, tak ti to nabidku na vlozeni kodu nepodstrci.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikycz 4. 4. 2019 07:37

kdo chce kod na doporuceni s odmenou 300 kc za zalozeni tak SZ :)

jinak appka pekna, když se me to konecne podarilo na cinskym founu rozchodit :)
fikycz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 4. 4. 2019 10:49

Dnes jsem konečně našel využití pro Richee kartu - Creditas kartou se dá zaplatit maximálně 30000 týdně a limit nelze zvýšit, ale dá se online převést peníze na Richee účet a druhou kartou tak bez čekání nakoupit za dalších 30k :)
Navstevnik123
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 4. 4. 2019 10:51

Limit nelze zvýšit nad standardní pouze v aplikaci nebo v IB, na pobočce osobně zvýšit lze. Ale jinak dobrý tip, dá se využít. ;)
OnderCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 4. 4. 2019 11:08

Navstevnik123 píše:Dnes jsem konečně našel využití pro Richee kartu - Creditas kartou se dá zaplatit maximálně 30000 týdně a limit nelze zvýšit, ale dá se online převést peníze na Richee účet a druhou kartou tak bez čekání nakoupit za dalších 30k :)

K čemu to je dobrý?
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 4. 4. 2019 11:10

No potřeboval jsem tento týden zaplatit paypalem víc než 30k a nešlo to, tak jsem si během pár minut poradil takto :)
Navstevnik123
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 4. 4. 2019 12:39

ach tááákkk
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod francikas 4. 4. 2019 21:41

vono i vybery z debetni karty nejsou taky kdoví jak vysoke, když by clovek se potreboval z neceho vyplatit
Založ Richee účet přes můj kód 10077241 a dostaneš navíc 300,-Kč do začátku.
francikas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kajman71 5. 4. 2019 01:09

MiASX píše:Nabidka na vlozeni kodu tam je v závěrečné fázi registrace, ale predtim se to hned na zacatku registrace zepta, zda jsi klientem Creditas a predpokladam, ze kdyz zvolis ano, tak ti to nabidku na vlozeni kodu nepodstrci.

Vse jak pises - client Creditas, zadane rodne cislo, sparovani s Creditas....a presto se sekce Moje odmeny kam se vlozil kod objevila. Asi nahoda :twisted:
kajman71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A1rh- 5. 4. 2019 05:55

odinstalace a nová instalace klientovi Creditas asi moc nepomůže z hlediska odměny, že?
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 5. 4. 2019 07:17

kajman71 píše:
MiASX píše:Nabidka na vlozeni kodu tam je v závěrečné fázi registrace, ale predtim se to hned na zacatku registrace zepta, zda jsi klientem Creditas a predpokladam, ze kdyz zvolis ano, tak ti to nabidku na vlozeni kodu nepodstrci.

Vse jak pises - client Creditas, zadane rodne cislo, sparovani s Creditas....a presto se sekce Moje odmeny kam se vlozil kod objevila. Asi nahoda :twisted:

To se ti ale zobrazi jen tohle ne?

Aby jsi kod sdilel a ne vlozil.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod kajman71 5. 4. 2019 12:04

Postup byl nasledujici:

-stazeni Richee aplikace
-zadani zakladnich dat
-potvrzeni ze jsem klientem Creditas
-prihlaseni na Creditas (tim se asi nahraji vsechny potrebne dokumenty a pripoji ucty Creditas)
-v profilu se objevilo Moje odmeny (Pozvi a ziskej tam zatim nebylo)
-zadani doporucujici kodu
-zalozeni Richee uctu a schvaleni smlouvy k nemu
-pak zmizelo Moje odmeny z profilu a objevilo se tam Pozvi a ziskej (zatim bez cisla, jen XXXX XXXX)
-po nekolika minutach v Pozvi a ziskej kod pro doporuceni vygenerovan

Mozna nahoda. Ted jeste jestli prijde odmena.
kajman71
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka