Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod termistor 20. 7. 2019 21:22

jak získat debetní kartu k účtu Richee ? Nikde to v aplikaci ani v internetovém bankovnictví nemůžu najít.
Díky za radu
termistor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Markil 20. 7. 2019 22:51

Jestli se ti stalo, že jsi založil Richee účet a nedostal kartu, tak to by mě taky zajímalo. Já a další dva známí jsme účet založili a kartu dostali automaticky. Jeden kámoš zakládal stejným postupem a kartu nedostal. Když kouknu do jeho apky, má tam pod kartou (dostanu se tam přes kolečko R v pravém horním rohu) napsáno, že jestli chce kartu, musí si založit Richee účet a rovnou odkaz na založení účtu. Jenže on už účet má :-D :-D Takže asi nějaká chyba (nevím k čemu došlo, že kartu nedostal...) Teď jel na delší dobu pryč, tak to zatím nechal být. Jinak by volal na infolinku s dotazem, co s tím.
Jestli máš stejný problém, tak napiš, jak to dopadlo...
...Ta Richee apka je pro mě osobně jeden velký zmetek a svěřit tomu své peníze je dost loterie...
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 21. 7. 2019 03:19

Kdo kartu nechtěl, tak stačilo při založení nepotvrdit jeden kód z autorizační SMS. Já to tak nám také.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod flightmax 21. 7. 2019 08:21

Aplikace Richee se dá nahradit aplikaci Creditas. Ta funguje spolehlivěji.
flightmax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pajkyt 21. 7. 2019 08:39

Tak se mi snad podařilo založit Richee účet, respektive vše jsem provedl dle instrukcí a poslal aktivační platbu. Obdržel jsem e-mail "A je to! Tvůj Richee profil je ready!", ale v telefonu se mi po přihlášení nezobrazí nový účet, ale pouze zase jen možnost jeho založení. Tak už fakt nevím.
Pajkyt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod e-osobne 21. 7. 2019 09:38

Musis pockat, az ti ho aktivuji. O vikendu platby nechodi, takze jim zadna neprisla.

flightmax píše:Aplikace Richee se dá nahradit aplikaci Creditas. Ta funguje spolehlivěji.

I pokud ma clovek jen richee ucet?
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 21. 7. 2019 10:07

Osobne, pises kraviny!

Pajkyt: To co jsi zatim provedl, tak je pouze a jenom registrace a aktivace aplikace Richee.
Nyni prave musis v te aplikaci zalozit ucet s kartou...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 700kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pajkyt 21. 7. 2019 10:29

To jsem udělal (založil účet - vyplnil, nafotil dokumenty a poslal aktivační platbu). Ta aktivační platba se mi připsala zase zpět na účet (přesně jak to popisují), ale do účtu se nedostanu. V aplikaci stále jen volba na založení účtu, připojení dalších účtů, evidence financí a demo. Asi budu muset čekat až se ten nový Richee propíše do aplikace. Jak dlouho to může trvat?
Pajkyt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milanBrno 21. 7. 2019 10:39

Ve tvem pripade to bude trvat vecnost (komu neni rady, tomu neni pomoci)...
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 21. 7. 2019 10:51

Pajkyt píše:To jsem udělal (založil účet - vyplnil, nafotil dokumenty a poslal aktivační platbu). Ta aktivační platba se mi připsala zase zpět na účet (přesně jak to popisují), ale do účtu se nedostanu. V aplikaci stále jen volba na založení účtu, připojení dalších účtů, evidence financí a demo. Asi budu muset čekat až se ten nový Richee propíše do aplikace. Jak dlouho to může trvat?

Jestli jsi tedy neposlal aktivační platbu na nesprávný účet anebo z nesprávného účtu?

-- 21. 7. 2019 10:52 --

e-osobne píše:
flightmax píše:Aplikace Richee se dá nahradit aplikaci Creditas. Ta funguje spolehlivěji.

I pokud ma clovek jen richee ucet?

To by mě také zajímalo.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 21. 7. 2019 11:14

ano

pro ten poslední dotaz staci na creditas zalozit pouze bankovni identitu (login bez bank uctu) tim se přihlásíš do apky creditas kde nasledne vidíš svůj richee ucet
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam kódy ING. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 21. 7. 2019 11:28

A to jde online bez navstevy pobocky?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pajkyt 21. 7. 2019 11:47

suram píše: Jestli jsi tedy neposlal aktivační platbu na nesprávný účet anebo z nesprávného účtu?

Poslal jsem platbu z účtu kterého jsem vlastníkem na účet který jsem obdržel od aplikace. V názvu účtu kam jsem odesílal a ze kterého se platba vrátila je uvedeno "Aktivační platby Richee".

milanBrno píše: Ve tvem pripade to bude trvat vecnost (komu neni rady, tomu neni pomoci)...

Nevšiml jsem si, že by jsi mi něco radil a nejsem si vědom, že bych neprovedl něco v rozporu s postupem při zakládání účtu. Nevím kde je problém, ale jinak je fakt, že založení tohoto účtu trvá neskutečně dlouho. Když jsem pomáhal zakládat první Richee účet pro jiného rodinného příslušníka (jen dodám, že to bylo v době, kdy Richee začala nabízet své služby), tak registrace proběhla naprosto pohodově.
Pajkyt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 21. 7. 2019 12:17

Nestačí poslat ze svého účtu, musíš poslat z toho svého účtu, který jsi zadal do appky a ke kterému jsi doložil výpis.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 21. 7. 2019 12:45

Ty budes trochu natvrdlej, vid...
Psal jsem ti:
Pajkyt: To co jsi zatim provedl, tak je pouze a jenom registrace a aktivace aplikace Richee.
Nyni prave musis v te aplikaci zalozit ucet s kartou...

A ty jsi na to reagoval podrobnym popisem zalozeni aplikace Richee...
Nic o zalozeni uctu!!!

Takze co vic ti ma jako kdo napsat!?

Potvrzovaci platba se zasila na sberny ucet Creditas (221196/2250) a slouzi pro aktivaci aplikace!!!
Zalozeni uctu se potvrzuje smskou a to same karta a pak ti o tom dorazi emaily.
Coz jsi ty neudelal a proto ti nic neprislo a proto budes cekat vecnost...

Uz to konecne chapes!?

PS: i dnes je zalozeni naprosto v pohode a rychle, jen nesmis cekat na zazrak...

PS2: kdyz neveris me, tak si zavolej na zakaznickou linku a tam ti reknou naprosto to same co jsem ti napsal ja
milanBrno
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka