Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pajkyt 21. 7. 2019 13:23

to milanBrno: Já Ti rozumím. Že je rozdíl mezi aktivací aplikace a založením účtu jsem věděl, ale mě se to na tom založení účtu v aplikaci opakovaně seklo s tím, že nejde založit protože již uživatel existuje, tak jsem pochopil, že je účet založen a mám čekat na aktivaci. Budu zkoušet znovu nebo v pondělí zavolám na infolinku. I přestože mě hned nazýváš natvrdlým, děkuji že se mi snažíš pomoci.
Pajkyt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod termistor 26. 7. 2019 20:37

Markil píše:Jestli se ti stalo, že jsi založil Richee účet a nedostal kartu, tak to by mě taky zajímalo. Já a další dva známí jsme účet založili a kartu dostali automaticky. Jeden kámoš zakládal stejným postupem a kartu nedostal. Když kouknu do jeho apky, má tam pod kartou (dostanu se tam přes kolečko R v pravém horním rohu) napsáno, že jestli chce kartu, musí si založit Richee účet a rovnou odkaz na založení účtu. Jenže on už účet má :-D :-D Takže asi nějaká chyba (nevím k čemu došlo, že kartu nedostal...) Teď jel na delší dobu pryč, tak to zatím nechal být. Jinak by volal na infolinku s dotazem, co s tím.
Jestli máš stejný problém, tak napiš, jak to dopadlo...
...Ta Richee apka je pro mě osobně jeden velký zmetek a svěřit tomu své peníze je dost loterie...

Tak napsání emailu a zprávy nepomohlo. Odpovídají dlouho a stejně se to muselo vyřešit až po telefonu. Kartu prý pošlou.
termistor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 27. 7. 2019 10:03

Na zpravy z richee aplikace (a asi i na emaily) odpovodaji v radu 2-4 pracovnich dnu. Karta odhadem 7-10 dnu. Objednaval jsem si creditas debetni kartu na 600,- odmenu.

<— Referal kod na 300 Kc v mem profilu (klik na jmeno:)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 27. 7. 2019 13:13

pouziva tady někdo, kdo nemá ucet u Richee jen Richee aplikaci? pro integraci se svoji bankou?
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento leden.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 27. 7. 2019 15:39

Jo. Ale asi ho smáznu...
GeneHawkins
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 28. 7. 2019 07:46

Az se nauci programovat, tak by to nemuselo byt spatny :-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 28. 7. 2019 09:01

info : se vcerejsim rls Richee apky se Richee primo hlasi ke sporicimu uctu u creditas.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento leden.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 28. 7. 2019 09:33

Jak to myslis? V iOS aplikaci byl “sporici ucet+“ videt od zacatku
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 28. 7. 2019 12:28

to asi byl, ale tedka se k tomu hlasi vic, ctu jen informace co bylo v update notes na iOS.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 28. 7. 2019 13:01

V pripade Richee tam pisi (minimalne u updatu 1.9.1) marketingove promo NESOUVISEJICI s vlastni aplikaci ;-(

Richee – The allbank app od: Banka CREDITAS a.s.
https://apps.apple.com/cz/app/richee-th ... 21195?l=cs
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 8. 2019 09:05

Zdravím,

založil jsem si z hecu richee. Jaké benefity od toho očekáváte? proč jste si to zakládaly? Já to beru jako for fun účet, kam si pošlu nějaké drobné na akce a tak, líbí se mi kategorie atd..
anonymni

Odeslat příspěvekod mate59 3. 8. 2019 11:02

Hlavně je tam úrok 1,5% do 300000.Jinak o ničem.
mate59
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 3. 8. 2019 11:05

Slušný úrok na účtu ze kterého můžu rovnou platit nebo vybírat peníze, jinde to musím přesouvat že spořícího na běžný. Přestal jsem používat Equa bank, kterou jsem měl právě kvůli výběrům.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 8. 2019 11:30

mate59 píše:Hlavně je tam úrok 1,5% do 300000.Jinak o ničem.

Urok tam je 2% do 1,5mil.
Kdyz pouzije referral kod, dostane 300kc odmenu
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 3. 8. 2019 13:54

Ne, čobole. Na Richeee je 1,5%
Kolem.jdouci
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka