Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PULPANM 11. 6. 2019 11:07

To je nějaká blbost, ne?Pod jedním jménem/OP atd si zřídit 2 Richee účty
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod jaanemann 11. 6. 2019 11:54

S tim jak jim to zatim funguje/nefunguje to neni nic prekvapiveho.
jaanemann
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 11. 6. 2019 13:04

aha, tak to je gut.
Je fakt že u creditas mám 4x spořáky, nějak jsem měl původně jiné plány, a zrušit jdou jedině na pobočce, kam ale nepůjdu.
Nicméně než Richee je teď lepší TRINITY
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 11. 6. 2019 13:41

Me se povedlo zalozit 7 Richee uctu behem tydne..
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 15. 6. 2019 10:30

Odborníci IT zase dělali "vylepšení", 20 minut jsem hledal kartu a nakonec je schovaná pod R v pravém horním rohu, tak neštastně v kraji skla, že se jevilo to R jako jen ozdoba, protože nereagovalo. Až asi na 10 poklep ano. Mám silný dojem, že dříve byla karta někde pod transakcemi, ovládá ze spodního prostředního udělátka.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Thom 15. 6. 2019 14:08

Když se použije jiný mail i telefon, jít by to mohlo, ne?

Edit: profil se mi další vytvořit podařilo. Ale při pokusu založit další Richee účet jsem se nedostal přes RČ. "Uživatel již existuje".
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pan Jan 17. 6. 2019 13:19

Sice měsíc po samotné Creditas, ale nakonec přece jenom. Richee už umí Google Pay a přidává další dvě banky - teda spíš jednu opravdovou :) https://www.penize.cz/osobni-ucty/40729 ... uz-11-bank
Pan Jan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 17. 6. 2019 14:20

Karty Richee šly do Google Pay přidat úplně ve stejnou dobu, jako karty Creditas...
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod HankaDu 17. 6. 2019 16:31

Pan Jan píše:Sice měsíc po samotné Creditas, ale nakonec přece jenom. Richee už umí Google Pay a přidává další dvě banky - teda spíš jednu opravdovou :) https://www.penize.cz/osobni-ucty/40729 ... uz-11-bank


Spustili to současně s tou Creditas už někdy v květnu. https://www.penize.cz/debetni-karty/406 ... -apple-pay Akorát se tím dneska zase nevímproč chlubí.
HankaDu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 6. 2019 18:53

Tohle fórum fakt dosáhlo skvělé úrovně... každý druhý příspěvek fake účtů s odkazem na penisy.cz :-(
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod evelista 18. 6. 2019 06:36

musim rict te ten facelift apky se mi dost libi, nejdu ani nijak do jádra, ale konecne byla vyslysena featura videt ucet i s halerovým stavem rovnou z hlavní obrazovky.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond2 18. 6. 2019 06:42

PULPANM píše:....Nicméně než Richee je teď lepší TRINITY

:oboze Není tomu tak.
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 18. 6. 2019 11:15

Proč by ne? Kromě 300 tis potřebuji někde mít i další peníze (Hello, Trinity)
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod flightmax 18. 6. 2019 15:23

Já mám v Trinity úrok 1.58% na neomezeně vysoký vklad. A na Richee mám 1.5% na třista tisíc.
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 18. 6. 2019 19:16

No to jsem právě psal, že momentálně je výhodnější TRINITY oproti RICHEE a teď jsem se v jinm vlákně dočetl, že EXPOBANK má 1,60 bez podmínek včetně karty.
PULPANM
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků