Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 29. 10. 2018 22:49

Poslali byste 450tk na ucty bez smlouvy? Kdyz ty ucty bez smlouvy zrusi a reknou ze zadne nebyly, tak se budete soudit?
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 29. 10. 2018 22:54

To by si nedovolily a pokud ano tak snadno dokážete že jste jim ti peníze poslaly a že je maj vrátit.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomaslany 30. 10. 2018 05:47

Ja bych se toho tedy nebal.
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mimonik 30. 10. 2018 07:41

A teď je ideální čas zkusit, jestli to úročení bude na všech, je konec měsíce.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomaslany 30. 10. 2018 07:45

Idealni by bylo mit tech uctu cca 50. :D
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikka1 3. 11. 2018 20:36

Jde nějak změnit přihlašovací PIN? Dala jsem si tam strašně nešikovné.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 11. 2018 20:50

Zkus tapnout na "i" (v kroužku) pod řádkem pro zadání PIN a deaktivovat apku. Pak mne napadá odinstalovat a nainstalovat apku? Nevím ...
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Thom 3. 11. 2018 20:52

... nebo heslo. Pin vím, ale heslo si úplně jistej, jaký jsem tam dal :D
Naštěstí to nemám jako hlavní účet, takovej hipster fakt nejsem.. 8-P
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 11. 2018 20:54

Na co potřebuješ heslo, když znáš PIN? Když to chtělo heslo, tak tam byla i obnova hesla. Můžeš zkusit zadat opakovaně špatný PIN … schválně co to udělá. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Thom 3. 11. 2018 21:05

Na co.... mně už se párkrát stalo, že mi telefon zdechnul bez varování. Zkoušet to nebudu, snad to vydrží do tý doby, než úrok snížej a já ty peníze přesunu jinam a tohle zruším ;)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 3. 11. 2018 21:06

Heslo to po mně nechce.
No asi tam není nějaká normální možnost, jak to změnit... hledala jsem to docela dlouho a nic.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 11. 2018 07:54

Zkoušelas to, co jsem psal?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Mikka1 4. 11. 2018 12:17

Ne, nezkoušela jsem to a ani nebudu. Nechci zkoušet, co to udělá :-) a pak se tam nemoci dostat. Šlo mi o to, jestli v té appce není nějaká možnost změnit PIN, kterou nemohu najít - pro mě je ta appka dost nepřehledná.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Thom 4. 11. 2018 12:40

To asi pro každého, kromě tvůrců...
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 11. 2018 13:03

S tou deaktivací zkušenosti bohužel mám, akorát nedávno - lépe řečeno 1. listopadu jsem si chtěl zkontrolovat, jestli mi na tom účtu připsali správně úroky a z nějakého důvodu mi to nebralo otisk prstu, tak jsem se teda rozhodl, že se zkusím přihlásit s PIN kódem...

Samozřejmě po 2 špatných zadáních a výhružce, že po třetím špatném zadání nastane deaktivace aplikace jsem to nechal tak a zkoušel se až později přihlašovat opět otiskem, což už ale nešlo - po ověření otisku se to tvářilo, že se něco načítá, ale ke přihlášení nedošlo. Až po několika pokusech jsem opět zkusil PIN, nic to nevypisovalo, chovalo se to úplně stejně - chvíle načítání a nic, zkoušel jsem to vícekrát, ale aplikace se vůbec jako deaktivovaná netvářila, takže nakonec jsem to vzdal a deaktivoval ji sám dobrovolně - heslo jsem si naštěstí ještě pamatoval, poté jsem musel kliknout na odkaz v mailu, přepsat SMS zprávu a šlo si zvolit opět PIN. Nakonec se to teda povedlo, ale uživatelský komfort naprosto nulový...
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků