Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod milanBrno 4. 11. 2018 13:19

Změna PIN se děla deaktivaci apky.
To provedete klikem na “i” a následně Deaktivovat.
Jiný způsob není.
(stejně se to děla i u jiných bank, takže to není nic výjimečného či neobvyklého)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 4. 11. 2018 13:25

No, u jiných bank si ale lze pomoci internetovým bankovnictvím...
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 11. 2018 17:27

Mikka1 píše:Ne, nezkoušela jsem to a ani nebudu. Nechci zkoušet, co to udělá :-) a pak se tam nemoci dostat. Šlo mi o to, jestli v té appce není nějaká možnost změnit PIN, kterou nemohu najít - pro mě je ta appka dost nepřehledná.


Věříš, že mě to ani nepřekvapuje? :D Mám to doma stejný se ženou. Ta taky radši celý den mrmlá a ptá se, jak má něco vyřešit, ale aby to udělala tak, jak jí radím, to leda přes její mrtvolu. :D (Dlouho sis tu nestěžovala, jak jsou chlapi hrozný. :D)

fremantle: No, mně ten otisk prstu nejde ani spustit. Ona ta aplikace vůbec hapruje, ale úrok se mi odeslat podařilo, tak to neřeším.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 5. 11. 2018 15:34

Mne otisk prstu běží jak má stejně jako u mobilních aplikací dalších bank.Ale jinak mi Richee přijde naprosto nepřehledné, možná i ta barva ib...kdo ví
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 11. 2018 15:40

Jo, v jiných apkách mi otisk běží, u Richeeho ho ani nemůžu zapnout - zapnu, ověřím PIN a pak to chce otisk a jakmile otisknu, tak mě to vyhodí z aplikace (a pak otisk zapnutý není). :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 5. 11. 2018 21:51

otisk teda Face ID mi funguje ale spouští se dost nahodile někdy automaticky jindy musím ověření spustit manuálně. Apka nepřehledná vše háže do jednoho, zůstatky zaokrouhluje na koruny, najít obyč platbu je umění o vzorových platbách ani nemluvě. Jedinou výhodu vidím v napojení účtů, které člověk nevyužívá, ale to zas zabíjí nutnost autorizace po 90ti dnech.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drpatrik2 7. 11. 2018 22:31

Kde v té podivné appce najdu blokované platby kartou?
drpatrik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 11. 11. 2018 12:10

Funguje dnes někomu aplikace? Nemůžu se přihlásit, chyba žádná.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Thom 11. 11. 2018 12:20

Hmm, hláška "nepodporovaná verze", ale v Play žádná nová ke stažení není.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 11. 2018 12:31

Hlásím stejný problém.
Dost nápad, když jinak, než přes aplikaci se k účtu nedá přistoupit
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrudimi 11. 11. 2018 12:39

Také - nepodporovaná verze. Ale novou verzi na Play vidím a po aktualizaci opět "funkční".
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 11. 11. 2018 13:02

Jo přímo na stránce appky už aktualizace byla, ale v nabídce aktualizací se nic nenabízelo.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 11. 11. 2018 13:08

Já šel nejdřív na stránku appky, ale následně jsem ji našel i v nabídce aktualizací a odtud i aktualizoval, čímž ale netvrdím, že to tam o pár minut dříve už bylo.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 11. 11. 2018 13:46

Aktualizace je na GooglePlay uz od patku...
A na AppStoru ode dneska (pribyla fc. Oznameni)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 11. 11. 2018 14:43

V době psaní příspěvku jsem aktualizaci na Google Play neměl. Nyní už tam je, ale po aktualizaci je aplikace stále nefunkční. Musel jsem ji deaktivovat, smazat a znovu aktivovat a už konečně funguje.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků