Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mareka 11. 11. 2018 16:42

Také se nemohu přihlásit (ani po aktualizaci aplikace). Po zadání PINu i otisku se na chvilku roztočí barevné kolo a neproběhne přihlášení ani chybová hláška.
Zřejmě bude nutné deaktivovat - odinstalovat - instalovat (viz popis výše).

Pro bankovní aplikaci, která je jediným přístupem k penězům, je to VELMI varovný signál o riziku / nedůvěryhodnosti (většinu peněz jsem před týdnem převedl naštěstí jinam a o dalším používání/vrácení peněz budu proto velmi přemýšlet.):
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 11. 2018 16:53

Po manuální aktualizaci už funguje.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 11. 11. 2018 17:28

Já mám automatické aktualizace a musel jsem ručně.
Taky může záležet na verzi androidu či typu telefonu.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 11. 11. 2018 17:42

Jak na to koukám jsem docela rád že Hello zvedla úroky a místo richiho sem si založil další účet tam. Tady z toho mám po tom co tu čtu dost špatnej pocit a peníze bych tam nenechal.

Navíc se kdykoli může stát že apka přestane podporovat starší verze Androidu a vím jak je to s aktualizací u některých výrobců telefonů kdy většina na daný model už nový Android nevydá. Takže se krásně může stát že se třeba na 3 roky starém telefonu ze dne na den nepřihlásíte protože aplikace ztratí podporu.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 11. 11. 2018 17:55

Po aktualizaci v iOS (iPhone8) se mi aplikace kousla, musel jsem restartovat telefon. Teď funguje, i když nové funkce jsem zatím neobjevil...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 11. 11. 2018 21:19

Zbytečná hysterie. Stačilo aplikaci aktualizovat.

Stejně tam máme všichni uloženo 50k pro 1,5 % p.a. K tomu ta aplikace plní funkci dostatečně. ;)
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 11. 2018 21:27

peter23p píše:Jak na to koukám jsem docela rád že Hello zvedla úroky a místo richiho sem si založil další účet tam. Tady z toho mám po tom co tu čtu dost špatnej pocit a peníze bych tam nenechal.

Navíc se kdykoli může stát že apka přestane podporovat starší verze Androidu a vím jak je to s aktualizací u některých výrobců telefonů kdy většina na daný model už nový Android nevydá. Takže se krásně může stát že se třeba na 3 roky starém telefonu ze dne na den nepřihlásíte protože aplikace ztratí podporu.

což o to, Hello mám taky, bohužel ten limit 300 tisíc je dost svazující. I dalších 50 tisíc dobrých :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 11. 11. 2018 21:48

no ono jestli mám mít 50tisíc za 1,5% nebo za 1% už je rozdíl jen nečo málo přes 200Kč za rok. Takže za ty případné problémy to nestojí. Navíc předpokládám že v reakci na hello zvednou i ostatní taková airbank byla na výši úroků hrdá a teď jí trošku vypálili rybník :mrgreen:
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 11. 2018 06:34

Počítám, že Airbank ví, co dělá. :) A ano, sice tam je těch 50k kvůli úročení a aplikace jako taková mě nezajímá, ale zase bych mohl těch 50k někdy potřebovat, a tudíž je z účtu potřebovat nějak dostat, což bez funkční aplikace moc dobře nepůjde. :)
Naposledy upravil drkarel dne 12. 11. 2018 11:06, celkově upraveno 1
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 11. 2018 07:57

Tak zase pořád jde aspoň vybrat kartou z bankomatu, nebo zaplatit...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 11. 2018 11:06

Pokud je karta aktivovaná a má limit vyšší než 50k. :) (Jasně, nakonec to musí jít nějak vyřešit na pobočce.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 14. 11. 2018 12:45

Používá Richee účet shodné kurzy při platbě kartou v cizí měně jako běžný účet Creditas? Má někdo vyzkoušeno?
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 14. 11. 2018 13:10

Nezkoušel jsem, ale troufám si říct, že to bude stejné, OP pro platební karty zní stejně, viz zde: https://www.richee.cz/dulezite-dokumenty
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Nohis 22. 11. 2018 09:56

Zaregistroval jsem se do aplikace, ověření proběhlo úspěšně a nyní je mi v "Richee hub" nabízen akorát spořící účet Creditas s úrokem 0.8%. Jak jste po registraci založili Richee účet s úrokem 1.5%?
Nohis
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 11. 2018 10:44

To úročení 1,5% je na Richee (tj. běžném) účtu, ne na spořicím, a Richee účet už asi založený máš, ne?
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků