Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 10. 2018 08:49

Reklama v TV jede již od spuštění Richeeho, tj. od ?1.10.?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 9. 10. 2018 08:57

I kdyby ten Rechee super fungoval s účty všech bank a udržoval aktualizované zůstatky, umožňoval operace a všechno to fungovalo super-puper bez dalšího otravování uživatele, tak je to takové bezpečnostní riziko, že bych se tomu na hony vyhnul. Docela se divím Creditasu, že do něčeho podobného cpe peníze.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 9. 10. 2018 10:19

XLS - tak vzhledem jen k pasivním službám takové riziko nevidím a pokud to má být budoucnost, jako že ano, když na tom maká ČSOB, ČS a další, tak nás stejně nic jiného nečeká
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 9. 10. 2018 10:36

xls píše:I kdyby ten Rechee super fungoval s účty všech bank a udržoval aktualizované zůstatky, umožňoval operace a všechno to fungovalo super-puper bez dalšího otravování uživatele, tak je to takové bezpečnostní riziko, že bych se tomu na hony vyhnul. Docela se divím Creditasu, že do něčeho podobného cpe peníze.

Ja se nedivim, nechteji aby jim ujel vlak, airbank konec koncu taky dela vlastni multibankovni aplikaci, equa to same, george by to taky vyhledove mel umet.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 9. 10. 2018 10:40

Tak budoucnost to asi je ale na druhou stranu nikdo nás nenutí jí používat. Taky mi víc vyhovuje se do každého bankovnictví přihlásit zvlášť stejně mám většinou rozmyšleno který účet chci k platbě použít tak se přihlásím tam kam potřebuji a přehled plateb si vedu po svém.
fremantle píše:Dorazila Richee karta, pravděpodobně ji nikdy nevyužiji (leda v případě až by se k penězům nešlo dostat přes tu příšernou aplikaci, což se doufám nestane). Nezdá se, že by byla nějak zvláštní, je docela hnusná...
Tak na obrázku na stránkách richee vypadá hodně dobře ale realita bude asi jiná :roll:
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod pomah 9. 10. 2018 11:48

Jako konkurence vuci George od CS je to ale lepsi ne?
pomah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 9. 10. 2018 13:16

peter23p píše:Tak budoucnost to asi je ale na druhou stranu nikdo nás nenutí jí používat. Taky mi víc vyhovuje se do každého bankovnictví přihlásit zvlášť stejně mám většinou rozmyšleno který účet chci k platbě použít tak se přihlásím tam kam potřebuji a přehled plateb si vedu po svém.
fremantle píše:Dorazila Richee karta, pravděpodobně ji nikdy nevyužiji (leda v případě až by se k penězům nešlo dostat přes tu příšernou aplikaci, což se doufám nestane). Nezdá se, že by byla nějak zvláštní, je docela hnusná...
Tak na obrázku na stránkách richee vypadá hodně dobře ale realita bude asi jiná :roll:
Dělám to stejně, ale myslel jsem, že by to mohlo fungovat v jedné aplikaci.Úplně by stačilo, kdyby se aktualizovaly pohyby/zůstatky v Richee automaticky a online, že by člověk, když počítá, se právě nemusel logovat do všech svých účtů, ale to právě nefunguje, alespoň ne teď.
Kartu mám na cestě, tak uvidím, jak bude vypadat v reálu.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 9. 10. 2018 13:36

Dost věcí bude dáno tím že je to na začátku, postupně budou určitě přidávat nové funkce, widgety a pod.

Tak třeba sem někdo dá foto karty v reálu. ;-)
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 9. 10. 2018 13:42

Vsiml jsem si, ze jim uz asi ve ctvrtek schvalili aplikaci pro iOS (Android byl uz drive), mozna to tu uz bylo

Richee – The allbank app od: Banka CREDITAS a.s.

https://itunes.apple.com/cz/app/richee- ... ?l=cs&mt=8
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 9. 10. 2018 13:50

Ano už to tu bylo hned ve čtvrtek ;-)
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 9. 10. 2018 13:52

No, telefonni cislo jsem jim nesveril, takze ... ;-) a zakladat to kvuli tem 12 korunam za mesic asi take nebudu ,:-)

-- 9. 10. 2018 14:55 --

xls píše:I kdyby ten Rechee super fungoval s účty všech bank a udržoval aktualizované zůstatky, umožňoval operace a všechno to fungovalo super-puper bez dalšího otravování uživatele, tak je to takové bezpečnostní riziko, že bych se tomu na hony vyhnul. Docela se divím Creditasu, že do něčeho podobného cpe peníze.


Vzdyt uz jim prachy asi chybi a tak potrebuji nahnat nove stradatele a za 500,- odmeny uz objednavaji akvizicni ovecky, ktere budou cele hrr hrr, aby ziskaly 100-250 ;-)

To Richee ma asi evokovat neco, co to ani zdaleka neni...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mimonik 9. 10. 2018 20:29

pomah píše:Jako konkurence vuci George od CS je to ale lepsi ne?

Neni, alespon pro me ne, je pro me jednodussi zadavat prikazy na pc, nez se s tim patlat v mobilu.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod inogy 10. 10. 2018 05:48

Tak logicky to chce asi porovnavat mobilni aplikace mezi sebou a ne porovnavat aplikaci s IB.
inogy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 10. 2018 06:31

Tak jsem si Richee zřídil. Tak co, je to zdarma a 1,5 % se hodí, budu to mít jako kartu k příležitostným výběrům z bankomatu, lepší, než když mi budou prachy zadarmo ležet v jiných bankách, kde mám výběr z bankomatu zdarma.

Moc si ale dokážu představit reálné využití. Myslel jsem, že tím obejdu George v ČS, jenže v Richee nejsou vidět úvěrové účty, tedy kreditky a to je to hlavní, co u ČS používám - přebít, vybít. Potřebuji vědět kolik tam je, kolik mám ještě "dotlačit". Takže se nakonec přihlašování do IB Spořky (zatím Servis 24) stejně nevyhnu. Navíc platnost certifikátu je 90 dní, takže každý čtvrtrok obnovovat. Fakt na nic :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inogy 10. 10. 2018 07:23

Coze? Tam je nutny nejaky certifikat? To jsou sasci. :oboze
inogy
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků