Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DDD22 19. 3. 2019 13:57

MiASX: Ano, komunikoval. Potvrzení na mail mi také nepřišlo a ani jsem jej nečekal. Ale nejpozději do druhého dne mně kontaktoval někdo z podpory ohledně řešení.
DDD22
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 19. 3. 2019 14:39

Na mail ti tak leda odpovi, klidne az po 3 dnech podle toho kolik toho maji
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 3. 2019 15:16

Jinak ta karta Richee má zůstatek jen z Richee účtu, do zůstatku se nepromítá uložená částka na CREDITAS sú.To jsem nevěděl, karta je totiž vidět na CREDITAS webu i v apce.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 19. 3. 2019 15:27

Tys videl kartu, ktera patri k vice nez jednomu uctu?
Ja jeste ne.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 19. 3. 2019 15:52

Tak to jsi toho ještě moc neviděl. Namátkou RB, Equa, Revolut...
Edit: Pro trotly typu milanBrno, samozřejmě lze na RB kartu napojit jen účet u RB (měnové složky), u Equa jen jejich účet v CZK, EUR a USD atd...
Naposledy upravil Kolem.jdouci dne 19. 3. 2019 19:32, celkově upraveno 1
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 19. 3. 2019 16:01

DDD22 píše:MiASX: Ano, komunikoval. Potvrzení na mail mi také nepřišlo a ani jsem jej nečekal. Ale nejpozději do druhého dne mně kontaktoval někdo z podpory ohledně řešení.

Dik, tak uz me po par hodinach kontaktovali.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 19. 3. 2019 16:09

Kdyby to nekoho zajimalo, zaslal jsem jim dnes rano pres appku pisemne odstoupeni od smlouvy do 14 dnu na jejich PDF formulari, po par hodinach volali kvuli overeni totoznosti (jmeno, prijmeni, datum narozeni a adresa pobytu), pri tom telefonickem kontaktu operatorka potvrdila prijem vypovedi, rekla, ze ji postupuje na prislusne oddeleni a dalsi pripadna komunikace uz bude jenom emailem. Takze smlouva se da v pohode vypovedet na dalku bez uredniho overovani podpisu.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 3. 2019 16:31

Tys vypovídal Richeeho?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod MiASX 19. 3. 2019 16:38

Jo. Richee platformu a Richee ucet. Zalozim pak novy s odmenou 300 Kc.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 3. 2019 16:50

Jj, to jsem si myslel. Že se Ti to vyplatí. :) Zkusím, jestli by takhle nešly zrušit sporáky.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Ovo 19. 3. 2019 19:12

PULPANM píše:...karta je totiž vidět na CREDITAS webu i v apce.

To je asi novina, ještě minulý pátek jsem z aplikace Creditas posílal nějaké peníze a neviděl tam ani Richee účet, ani kartu, a dneska tam jsou.
Tím pádem je ta aplikace Richee už zbytná a brzy ji smažu.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michall01 19. 3. 2019 19:19

drkarel píše:Jj, to jsem si myslel. Že se Ti to vyplatí. :) Zkusím, jestli by takhle nešly zrušit sporáky.


Snad to tu už nezaznělo, ale případně lze SÚ Creditas zrušit přes kodex mobility. Alespoň mě to prošlo.
Michall01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 19. 3. 2019 21:00

MiASX píše:Komunikoval jste nekdo s bankou pres zpravy v appce Richee? Prislo vam nejake potvrzeni o odeslani zpravy na email? Me nic, tak si nejsem jist, jestli se to odeslalo.


Potvrzení nechodí. Psal jsem jim to i přes appku jako návrh, že by to bylo fajn, kdyby takové potvrzení chodilo. Odpověděli s tím, že "předám váš podmět na oddělení vývoje Richeeho. Poté co je klientům odeslána odpověď na jejich zprávu z Richeeho je zachována vždy historie zprávy." Když jsem jim na to napsal, že to je sice fajn, ale že do doby, než obdržím odpověď, tak nevím, jestli vůbec zprávu obdrželi, mi odpověděli "děkujeme za doplnění informací, chápeme, že je pro vás důležité vědět, že zpráva byla v pořádku doručena. Vážíme si vašeho zájmu, těší nás, že jste naším klientem." To bylo koncem listopadu.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 3. 2019 21:27

Ovo píše:
PULPANM píše:...karta je totiž vidět na CREDITAS webu i v apce.

To je asi novina, ještě minulý pátek jsem z aplikace Creditas posílal nějaké peníze a neviděl tam ani Richee účet, ani kartu, a dneska tam jsou.
Tím pádem je ta aplikace Richee už zbytná a brzy ji smažu.

Jojo, karta RICHEE je vidět jsk v RICHEE aplikaci tak i v inet bankovnictví CREDITAS
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 20. 3. 2019 09:22

Kolem.jdouci píše:Tak to jsi toho ještě moc neviděl. Namátkou RB, Equa, Revolut...
Edit: Pro trotly typu milanBrno, samozřejmě lze na RB kartu napojit jen účet u RB (měnové složky), u Equa jen jejich účet v CZK, EUR a USD atd...


Reagoval jsem na postesk o tom, ze se do zustatku Richee karty (k richee uctu) nepromita zustatek z jinych uctu stejne banky...

Takze znova, ktera normalni karta promita v jednu chvili zustatky na vice ruznych uctech? Ok nejake virtualni karty mozna jako Revolut? Ale nejaka klasicka?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků