Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 29. 4. 2019 11:51

tramin píše:Aha,tak to se musím podívat.U ostatních karet to vždy přišlo poštou.

Edit:tak asi jsem slepý,ale PIN tam nikde nevidím...


přečti si papír s návodem který přišel určitě s kartou, resp. to zajímavé balení, ve kterém karta přišla.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 29. 4. 2019 13:41

Tak už jsem na to přišel.Aktivace pomocí přihlašovacího hesla,potom změnit PIN,potvrdit přihlašovacím heslem,odhlásit a znovu přihlásit.A je to.V balení žádný takový návod nebyl...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 29. 4. 2019 14:38

Bravo! To je hodné dalšího zápisu do fóra. Skvělý úspěch, zvlášť když ti to tři diskutující napíšou předem a postup aktivace je napsán v dokumentaci a pro zvlášť nadané ještě znovu přímo na balení karty... :roll:
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tramin 29. 4. 2019 17:44

Postup aktivace je popsán na balení karty?Fakt jo?Tak mi ukaž,kde je tam napsané,že pro aktivaci je nutno použít heslo k aplikaci,mudrlante :-)
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 29. 4. 2019 18:44

Tak sice nejsem ten mudrlant, ale na balení je napsáno:
Aktivuj si kartu v apce Richee a nastav si PIN.

Samozřejmě máš pravdu i ty, že tam není napsáno vezmi nabitý mobil do kterého se umíš přihlásit, najdi ikonku .... Prostě dělají návody jenom pro nějaké mudrlanty a ne pro normální idi, jako jsi ty.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 29. 4. 2019 18:54

Co kdybys mi raději odpověděl na můj dotaz?Tak pro tebe ještě jednou.Kde je napsáno aktivovat heslem do aplikace?Nikde není,že?Tak si ty bláboly odpusť,jo...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 3. 5. 2019 07:16

Dekuji dekuji, tech kteri se to tyka vedi, ano ma to souvislost s podpisem zde na foru.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cozy 10. 5. 2019 08:56

Dá se nějak nastavit notifikace při pohybu na účtu? Ve fóru jsem tento dotaz zaregistroval někdy dávno v minulosti, ale žádnou odpověď jsem nenašel. Díky.
Cozy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod A1rh- 10. 5. 2019 14:12

nově v appce notifikace o zůstatku, ale o pohybech pokud se něco nezměnilo ne, ani přes IB Creditas
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Cozy 10. 5. 2019 15:03

To mi tedy hodně chybí. Už se mi v Rakousku stalo, že banka (Airbank) moji platbu kartou označila jako neprovedenou, takže jsem ji musel opakovat. Ihned po druhém zadání mi přišla zpráva o poklesu zůstatku. Ještě jsem si říkal, jak to šlo rychle, ale za krátkou dobu mi přišla další zpráva, takže jsem rázem viděl v mobilu dvě stejné provedené platby. Jednu platbu mi banka vrátila, takže nakonec bylo vše OK, ale tu notifikaci o změně stavu na účtu považuji za velmi dobrou - i s ohledem na došlé platby. Tak snad to Creditas zavede.
Cozy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nobo.dy 10. 5. 2019 15:21

Zbytecny spam.
nobo.dy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod magic.gin 10. 5. 2019 16:38

Tak kdyby ještě někdo zakládal, tak nabízím také kod v podpisu. :idea:

Jinak co se týká Richeeho, tak jsem si ho založil teprve včera, takže se ještě nemůžu úplně zapojit do diskuse, ale mě se prostředí appky docela líbí. Spíš jsem si ho zřídil jako doplněk ke KB, kde je výběr z cizího bankomatu za nehorázných 39 Kč. ]:-< Ale chybí mi Google Pay, ale někde jsem snad četl, že ho plánují, tak snad…
Můj Richee promo kod: 1007 5472
magic.gin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 5. 2019 18:46

KB umí i účet, kde jsou výběry v tuzemsku i zahraničí zdarma (top nabídka)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod magic.gin 10. 5. 2019 18:56

Ovšem obávám se, že vedení tohoto účtu bude také za “TOP“ cenu :D :D
Můj Richee promo kod: 1007 5472
magic.gin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 10. 5. 2019 19:03

Patrik má Top nabídku od KB moc rád, a tak ji všude doporučuje. :-) Bez poplatku je při obratu 100 tis. nebo depozitech 1.5 mil. Za bonitního klienta se lze vydávat přeposíláním.
Delitzsch
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků