Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dala67 13. 10. 2019 11:11

Dá se do této aplikace nějak dostat, když jim nejede ?
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 13. 10. 2019 11:22

To je ale dotaz...
Kdyz neco nefunguje, tak se to asi neda pouzivat (logicky) a je jedno jestli je to aplikace Richee nebo treba auto...

Pokud ti jde o pristup k uctu, tak to lze pres Creditas (coz ale musis mit zrizeno - doporucuji)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flightmax 13. 10. 2019 12:57

Taky mi aplikace nejde. Creditas v pohodě.

Už to opět funguje
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod barnyss 25. 10. 2019 11:51

Po aktualizaci aplikace ze začátku týdne mi nejde Richee na mobilu vůbec spustit. Máte to někdo také tak? Psal jsem na podporu - zatím bez odpovědi.
Ještě mě napadá, že jsem potom nainstaloval appku Smart banka (Moneta), ta funguje. Jestli to nějak nesouvisí.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod OnderCZ 25. 10. 2019 11:59

Mně po aktualizaci asi 10 minut nefungovala aplikace tak, že zobrazovala již neplatné zůstatky a nešlo platit, ale pak už vše zase v pořádku (a shodou okolností jsem v průběhu týdne poté aktualizoval app Smart Banka). Souviset by to snad nemělo.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod barnyss 25. 10. 2019 12:18

Tak jsem Richee vyzkoušel na svém druhém founu, kde byla funkční starší verze a po aktualizaci totéž - nelze spustit.
Oba telefony mají Android v.7, že by to byl problém?
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 25. 10. 2019 18:47

B611F99D-F2A6-4ECC-940F-B68B6B9B1B57.jpeg
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubika1 26. 10. 2019 07:39

Já s apkou nemám žádný problém - Android 9.
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 28. 10. 2019 11:50

je zajima ze na iOS když poslouchaze muziku, tak apka RICHEE vam ji necha pustenou ale apka Creditas ji vypne, jsem smutny z toho.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dala67 15. 11. 2019 18:39

škoda že poslední dobou zlobí připojení s Monetou, vydrží jen týden a pak je nutno spojení obnovovat :-(
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 16. 11. 2019 02:41

evelista píše:je zajima ze na iOS když poslouchaze muziku, tak apka RICHEE vam ji necha pustenou ale apka Creditas ji vypne, jsem smutny z toho.


Zjevne posila neco do audio vystupu iOS. Napis do Richee stiznost :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod t3kko 17. 11. 2019 16:40

Zdravím, používá tu někdo dlouhodobě propojení s účty z jiných bank a mohl by mi sepsat v krátkosti své zkušenosti? Richee aplikaci používám téměř půl roku, nicméně v té době nebyla aplikace zrovna dvakrát vyladěná a měla poměrně dost much. V poslední době se z ní ale stala více než použitelná aplikace a již jsem nezaznamenal žádné chyby či nevysvětlitelné pády celé aplikace při běžných úkonech. Tím bych se tedy chtěl posunout dále a začít aplikaci používat i jako multibankovní. Nicméně procházel jsem si starší příspěvky a hodně z vás si stěžuje na častá odpojení, neaktualizované zůstatky či neprovedené platby po zadání. Tudíž by mě tedy zajímaly zkušenosti těch z vás, kteří již s propojenými účty fungují delší dobu. Díky moc!
t3kko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rufss 17. 11. 2019 17:35

Ja myslel, ze to umi jen nahled na zustatek na uctu u jine banky, nebo to tam umi provest i transakce?
rufss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod t3kko 17. 11. 2019 18:37

Tak co jsem procházel toto diskusní vlákno, tak jsem se zde dočetl i mimo jiné to, že lze odeslat platbu, ale autorizaci je potřeba provést již na webu či v aplikaci dané banky. Sám jsem ale ještě multibankovní funkci nezkoušel, tudíž nemohu potvrdit či vyvrátit.
t3kko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 17. 11. 2019 20:12

Nejsem si jist, jestli vsechny pripojene banky to umi ovladat o aktivne (tedy ze jde zadat treba platba), ale nektere urcite ano.
Takze obecne to tak opravdu funguje.
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků