Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PULPANM 25. 3. 2019 08:42

Je to tak, včera jsem Richee účet zakládal manželce, poslal kód sms, pak spustil Richeed a během aktivace to chtělo zadat doporučující kód.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 25. 3. 2019 09:13

žádnou SMS jsem neposílal, jen stáhnul aplikaci a zřídil účet. Jako klient Creditas - nejdřív se napárovaly účty Creditas, současně si mě ověřili přihlášením do Creditas a až pak mě to pustilo k založení Richee. O možnosti zadat kód jsem ani nevěděl a nevšiml si, že bych ho někam mohl zadat.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 25. 3. 2019 09:22

Zadat kód /pozvi a získej/ je v aplikaci Richee vlevo nahoře pod palicí majitele.
Klikneš, pošleš komu chceš, jemu přijde sms s promo kódem a linkem na stažení a pak, když zakládáš nový účet touto cestou, tak v průběhu aktivace chce applikace právě ten kód, čímž se propojí darující s obdarovaným a mělo by to hodit 300+300 Kč odměnu.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod mandak1 25. 3. 2019 09:37

A už vám to někomu v tom přehledu píše něco jiného, než že: Tvoje odměny 0 Kč? Máte tam už někdo vidět nějaké bonusy? Já zatím stále 0 Kč a jeden člověk zadával můj kód při zakládání.
mandak1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 25. 3. 2019 09:55

Zatím nic jiného, než 0,00...ale ten nový účet ještě není aktivní, tak třeba později, nebo koncem měsíce, kdo ví.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod MP007 25. 3. 2019 10:21

Oficiálně potvrzuji, že vlastník produktů banky Creditas nesplňuje (v pozici zřizovatel) podmínky pro udělení bonusu akce "Pozvi a získej". Z pravidel akce to nemuselo být zcela zřejmé, záleželo na širším nebo užším výkladu pojmu "Produkty".
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 25. 3. 2019 10:28

tak ona je celá ta zpráva, odesílaná z profilu dalšímu zájemci hodně zavádějící: "Získej Richee účet s odměnou 300 Kč! Nainstaluj Richee app na www.richee.cz a zadej kód xxxxxxxxx v sekci Odměny ve tvém profilu." V profilu žádná sekce odměny není a jak psali i jiní, kód by se měl zadávat v průběhu zakládání účtu a ne v profilu.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod mandak1 25. 3. 2019 10:37

Ta sekce Moje odměny je vidět na obrázku v tomhle jejich článku: https://www.richee.cz/blog/chcete-15-00 ... -kamaradum

„Pokud kamarád už v Richeem je, ale pouze ve zjednodušené verzi, stačí se podívat do sekce Profil a tam najde záložku Odměny, kam napíše kód.“

Píšou tam něco o zjednodušené verzi.
mandak1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zedna1 25. 3. 2019 17:31

MP007 píše:Oficiálně potvrzuji, že vlastník produktů banky Creditas nesplňuje (v pozici zřizovatel) podmínky pro udělení bonusu akce "Pozvi a získej". Z pravidel akce to nemuselo být zcela zřejmé, záleželo na širším nebo užším výkladu pojmu "Produkty".


Take mam stejnou informaci potvrzenou nyni z jejich infolinky, ze v tomto pripade bonus nebude, pokud zrizovatel uz mel ucet v Creditas.

EDIT:
K tomu zadavani kodu jsem se take ptal kdy presne a jak zadat kod, odpoved:
pri registraci do aplikace (ne az pri aktivaci uctu)
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod francikas 25. 3. 2019 23:55

dostane nekdo vubec neco kdyz A(prvni klient) mel creditas a zalozil richee a pozval B,ktery uz mel creditas a richee se nechal pozvat pres kod?
Založ Richee účet přes můj kód 10077241 a dostaneš navíc 300,-Kč do začátku.
francikas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 26. 3. 2019 00:47

Ne
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod carnetAK 26. 3. 2019 11:50

Plánuji si založit Richee účet. Pokud máte zájem, pošlete mi kód do sz...
carnetAK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tusvoj 26. 3. 2019 15:03

carnetAK píše:Plánuji si založit Richee účet. Pokud máte zájem, pošlete mi kód do sz...


Posláno :)
tusvoj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jerrx 27. 3. 2019 17:48

prosím taky o kód do sz. díky :)
jerrx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 27. 3. 2019 17:54

jerrx: odesláno ;-)
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků