Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mate59 18. 11. 2019 17:31

t3kko :
Mám ho propojený s RB,ČSOB SK,Moneta a Creditas.Multibanking je dobrý akorát na to,že tam ty propojené účty vidíš.Kromě Creditas nepošleš nějak jednoduše peníze na tyto banky,propojí tě to do banky a musíš to autorizovat a dokončit s dojítým kódem,no,nevidím jiný přínos než vizuální.Účet od Monety se neaktualizuje,dnes je tam stav z 16.11.,z ČSOB SK z 15.11.Připojení banky Moneta to žádalo po týdnu.Dokonce při ČSOB CZ mi ani BÚ nezobrazí a okamžité platby jsou jen sen.Funguje to akorát na Creditas,ale to je vlastně jedna banka.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod rufss 18. 11. 2019 17:36

Takze vonicem.
rufss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 18. 11. 2019 22:20

ja se modli za propojeni HB! a Richee.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 19. 11. 2019 10:35

rufss píše:Ja myslel, ze to umi jen nahled na zustatek na uctu u jine banky, nebo to tam umi provest i transakce?


Tak proc si to nevyzkousis?
Přílohy
41BBDBE2-9034-4EA1-9C92-6483FFBADC30.jpeg
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rufss 19. 11. 2019 19:15

Nemam naladu ztracet cas.
rufss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dala67 20. 11. 2019 13:55

Monetu nelze stále aktualizovat od 16.11 , nezakázala párování s Richeem ?
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 20. 11. 2019 16:51

Mně tam ČSOB ani nejde připojit, pořád mi to píše, že zadávám špatný přihlašovací údaje do ČSOB. Což nezadávám, na stránkách ČSOB se s nima normálně přihlásím. Psal jsem na Richee podporu, tak mi hezky poděkovali, že jim to testuju a že prý na kontaktu s ČSOB se dověděli, že problém je na jejich straně a že už je vyřešen. No, nefunguje mi to stejně.
Přínos v tom propojení vidím v tom, že si při přeposílání peněz můžu zadat, že je chci na svůj účet a nemusím ho tam ručně zadávat (což se samozřejmě dá vyřešit přes vzory).
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 20. 11. 2019 17:43

dala67 píše:Monetu nelze stále aktualizovat od 16.11 , nezakázala párování s Richeem ?

Ukazuje mi po 3 dnech,že vypršela platnost,obnovovat už nebudu,až to bude šlapat jak má.
V přehledech připojených bank ukazuje propojenís ČSOB ok,ale účty dál již nezobrazuje.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 20. 11. 2019 18:19

Závidím vám vaši trpělivost. Mě už dokáže vytočit už jen příšerná fialovomodrá barva na pozadí se svítivě zeleným písmem. Od počátku tam pořád něco nefunguje jak by mělo. Dle mého to je nejhorší appka pro mobilní bankovnictví a to vůbec nemluvě, že to má být multibankovní aplikace. Nebýt tam historicky slušně úročený běžný účet, dávno bych se s Richee rozloučil!
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 11. 2019 20:06

bodyczech píše: Od počátku tam pořád něco nefunguje jak by mělo. Dle mého to je nejhorší appka pro mobilní bankovnictví ...


To máš asi pravdu, správně nefunguje ani základní funkce - příkaz k úhradě. Jinak by to nebylo tak zlé (kdyby to fungovalo), barva mi nevadí (ale mám snížený barvocit).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod t3kko 21. 11. 2019 10:22

Jsem rád, že se tu strhla okolo multibankovní funkce taková diskuse. :). Co se týče Richee aplikace jako takové, tak u základních funkcí (příkaz k úhradě, šablony, ...) jsem měl problém v minulosti, nicméně poslední měsíc funguje Richee alespoň v mém případě lépe a nezaznamenal jsem žádné pády či chybové hlášky. Ono v podstatě jsme stále ještě takoví beta testeři, tak doufejme, že bude Richee i jako multibankovní aplikace v budoucnu dobře použitelná.
t3kko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod OnderCZ 21. 11. 2019 11:32

Já s Richee až na neustálé odpojování MONETY nemám žádný problém.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 21. 11. 2019 11:35

chyba ohledně rychlých plateb pod iOS, kdy aplikace napíše: “rychlou platbu nyní nelze provést, poslat normálně?”, zvolite NE, rychlá platba se ihned zrealizuje, zvolite ANO a platba odejde rychle i normálně trvá pořád a to považuji za těžký průšvih
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 11. 2019 15:47

Mně tedy při volbě "ANO" zamrzne telefon. Při volbě "NE" platba odejde hned, ale projeví se to na zůstatku až za větší chvíli. Ale zjevně je to zase tolik netrápí, opravují to už měsíc a nic. Tedy dnes údajně měla být zveřejněna nějaká aktualizace, která by toto měla vyřešit.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod pavelza 27. 11. 2019 20:11

Richee má příšerné barevné schéma, působí to pouťově a ne jako seriózní bankovní aplikace. Na iPadu nefunguje naležato, jde tam jen zvětšená apka pro iPhone, což nechápu...

Richee používám jen jako spořící účet s tak nějak slušným úročením, jinak nepoužitelné a hlavně hrozně nepříjemné prostředí!!!!!!!!!!!!!! >:-(
pavelza
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků