Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 1. 2020 14:31

To nebude vysloveně Richee aplikací, protože přímo u mateřské Creditas je nespolehlivost okamžité platby rovněž velmi nízká (u mě sotva poloviční) a často přijde/odejde jako běžná, aniž by na to upozornili - ať už se platí přes appku Creditas nebo přes IB. Viz nejen má zkušenost zrovna dnes popsaná ve vlákně Creditas, od tohoto příspěvku dále: viewtopic.php?p=12474038#p12474038
Je třeba se smířit s tím, že tato banka má spolehlivostí minimálně u těch okamžitých plateb stále blíž ke kampeličce, no :(
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 27. 1. 2020 15:05

...často přijde/odejde jako běžná, aniž by na to upozornili - ať už se platí přes appku Creditas nebo přes IB.

Apkou Creditas už jde zadat okamžitá platba?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 27. 1. 2020 15:19

Richee ano a posledni dobou to funguje, koncem roku to moc spolehlive nebylo.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 1. 2020 15:39

Ne, appka Creditas (nikoliv Richee) ještě okamžité platby zadat neumí. Můj příspěvek ale poukazoval na to, že v celé Creditas (ať přímo či Richee, IB či SB) jsou zkrátka okamžité platby i po cca roce fungování nespolehlivé, a to i na přijímací straně. Zrovna před pár dny mi okamžitá platba z RB do Creditas zadaná všední den dopoledne šla asi 5 hodin, tedy jako běžná, podobné zkušenosti hlásí i ve vlákně Creditas další diskutující (jiné banky takové zpoždění tedy běžně nemají).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 1. 2020 16:16

Dnes brzy ráno jsem zadal okamžitou platbu z Richee (ale přes IB Creditas) do ČS a došla ihned.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DDD22 5. 2. 2020 15:32

Ahoj, povedlo se někomu z vás připojit UCB do Richee? Ať dělám co dělám, připojení se nedaří.
DDD22
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 2. 2020 15:56

Jo, mám to tam.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 6. 2. 2020 10:09

taky bez problemu
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod suram 12. 2. 2020 09:22

V kolik zítra odeslat platbu do Trinity bank z Richee SU+, aby to tam připsali ten samý den?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 2. 2020 09:30

Zadej to už dnes s datem splatnosti zítra, pak je to snad v podstatě jisté, ne? (Kromě kolapsu v Creditas, kde je vše možné - viz moje kauza z vlákna Creditas, kdy jsem byl na víkend díky chybě jejich systému v příjmu okamžité platby o 50k bohatší :) )
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 12. 2. 2020 10:22

suram píše:V kolik zítra odeslat platbu do Trinity bank z Richee SU+, aby to tam připsali ten samý den?


Do 12:30 hodin
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 12. 2. 2020 13:02

Dík.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 18. 2. 2020 10:28

Richee karta podporuje Apple Pay
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 10. 3. 2020 23:04

Podělí se někdo o část odměny za založení? Prosím do sz
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 11. 3. 2020 08:52

jestli nechceš celých svých 300 (chápu, je to moc) tak já si od tebe třeba tu stovku vezmu. Kód mám v profilu :)
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků