Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lukas1107 17. 3. 2019 11:38

Na FB jsem nasel odpoved, ze to jde rusit online, a protoze v jejich appce jsem to nenasel, tak jsem se zeptal tady.

Obrázek
to Havers: Prekvapujici je, ze tak moderni sluzba jak se sami prezentuji a maji ten naprosto nejhorsi zpusob ruseni uctu.
Naposledy upravil lukas1107 dne 17. 3. 2019 17:40, celkově upraveno 1
lukas1107
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 17. 3. 2019 12:29

No nevim, jestli pisou, ze to jde zrusit pres zpravy v appce Richee, tak se mi to zda velice moderni a uzivatelsky privetive.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod taylor729 17. 3. 2019 21:59

PatrikChrz píše:Ó nikoliv. Tam je pásmové úročení. Částka do 750 tisíc 1 %, částka nad 1,1 %.

Pravda, to jsem si spletl s hello bank.
taylor729
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 18. 3. 2019 10:35

PatrikChrz píše:Přesně tak, úrok 1,5 % do 300 000 Kč je hlavní lákadlo Richee. Výběry v zahraničí zdarma byly další bonus, který ale "mateřská" Creditas dotáhla.

Výběr hotovosti z bankomatu v ČR ... zdarma
Výběr z bankomatu v zahraničí ... zdarma

To taky kdekdo nema, nebo uz ano? Kod Richee pro bonus 300 Kc u me na vyzadani.

Pro me byla motivace presunout drobne do 300 tisic z bezneho uctu na Richee ucet a vyzkouset ovladani vice uctu v prvni aplikaci na trhu, ostatni cash jsem dal do nemovitosti, realne zhodnoceni z najmu je 10x vyssi a s trochou know how je to stejne pracne jak SÚ.

Richee (cisteho 1,27%) sice nekryje ani soucasnou inflaci (2-2,5%), ale nic lepsiho na beznem uctu (ktery umi i trvale prikazy) neznam. Umi HB trvale prikazy?
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 18. 3. 2019 11:36

Umí. Je vůbec nějaký běžný účet, který je neumí?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 18. 3. 2019 11:45

ale spořících bude nejspíš většina (co to neumí)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 18. 3. 2019 12:11

Kód mám také k dispozici
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 18. 3. 2019 12:24

Které spořicí to vlastně umí, kromě ING na omezený počet účtů?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 18. 3. 2019 12:43

HelloBank
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 18. 3. 2019 12:47

libol píše:HelloBank

Tak to určitě ne, u HB to ve formuláři založení trvalého příkazu nabízí pouze běžný účet, nikoliv spořicí.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 18. 3. 2019 12:50

Kolem.jdouci píše:Umí. Je vůbec nějaký běžný účet, který je neumí?

Bavíme se o Richee, ktery umi trvale prikazy a je to bezny transakcni ucet s urokem 1,5%.. jestli nekdo jiny tohle umi, na beznem uctu “vysoky” urok a bez zbytecnych omezeni?
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 18. 3. 2019 13:07

Bavíme se o Richee, což je běžný účet a ptal jsi se, jestli HB umí trvalé příkazy. Ano, také běžný účet HB trvalé příkazy umí, stejně jako všechny běžné účty. Pokud jsi myslel spořicí účet HB, tak ten je bohužel neumí. Jinak běžný účet HB má úrok 0,6%, ale ten asi není dost "vysoký".
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod shockerek 18. 3. 2019 16:03

Mohu poprosit někoho s kodem mi ho poslat skrze SZ, díky.

EDIT: použit první co přišel, díky všem
shockerek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 18. 3. 2019 20:22

Kolem.jdouci píše:Bavíme se o Richee, což je běžný účet a ptal jsi se, jestli HB umí trvalé příkazy. Ano, také běžný účet HB trvalé příkazy umí, stejně jako všechny běžné účty. Pokud jsi myslel spořicí účet HB, tak ten je bohužel neumí. Jinak běžný účet HB má úrok 0,6%, ale ten asi není dost "vysoký".

Ale ja napsal, ze neznam nic lepsiho nez 1,5% p.a. na beznem uctu (ktery umi trvale prikazy).

Sporici ucet bez vazanosti je totiz jen takovy mensi ojeb na klienty. Jde de fakto o bezny ucet z pohledu banky, spolu s umelymi obchodnimi restrikcemi.
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod MiASX 19. 3. 2019 12:52

Komunikoval jste nekdo s bankou pres zpravy v appce Richee? Prislo vam nejake potvrzeni o odeslani zpravy na email? Me nic, tak si nejsem jist, jestli se to odeslalo.
MiASX
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka