Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod magic.gin 10. 5. 2019 19:14

Tak to se rovnou přiznám, že jako student takový depozit nemám. :D :D
Proto si myslím, že je pro mě lepší cesta zkusit toho Richeeho, co jsem četl by mělo být všechno důležité zdarma. :nenapadne
Můj Richee promo kod: 1007 5472
magic.gin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evelista 10. 5. 2019 22:14

ja sem doporucim zalozte si KB(jakejkoliv tarif) a můžete v 6 mesicich požádat o vraceni všech poplatku.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento leden.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod nobo.dy 10. 5. 2019 22:14

A pak?
nobo.dy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 10. 5. 2019 22:53

pak zjistis zda ti kb za to stoji
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento leden.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod nobo.dy 10. 5. 2019 22:57

Na to se staci kouknout do ceniku.
nobo.dy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod magic.gin 11. 5. 2019 09:50

Já se přiznám to zas tak černě nevidím. :nenapadne Ovšem je pravda, že mám ten jejich studentský G2 účet, a tam je pro mě všechno důležité zdarma až teda na ten výběr. ]:-< Používám hlavně a výhradně kartu, obzvláště GPay, ale občas je hotovost potřeba a 40 Kaček mě bolí. Navíc když třeba vybírám jen 200 Kč, takže dalo by se říct, že pro mě je poplatek 20 % výběru. :D :D
magic.gin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod treborit 11. 5. 2019 11:23

No ale nejmenoval jsi jediny duvod, je hromada bank, ktera ma vse dulezite zdarma a jeste navic si vyberes zdarma, mimo TOP nabidku mi KB nedava smysl ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod magic.gin 11. 5. 2019 11:39

Jestli to je na mě, tak já nikomu KB necpu. :-D Jen jsem uvedl svůj promo kod a že Richeeho začínám taky testovat a že se mi líbí ty výběry.

Podle mě to je off topic (omlouvám se adminům), jestli tě to zajímá, tak mám KB už odjakživa, vlastně to byl můj první účet a pořád ho mám. Vše mi vyhovuje, je to velká banka, všechny platby zdarma, hodně vkladových bankomatů a poboček, a hlavně jedni z prvních měli GPay, kterým provádím 100% plateb kartou. Hotovost nebo mobil, plastovou kartu už roky nepoužívám. Jediné teda co není ideální je ten výběr v cizím, ale na to se mi krásně hodí Richee. A mimochodem banku už nezměním, protože mám od nich úvěr a za dobrou sazbu kvůli interní bonitě. Jinde s DPP mi nabízeli 10%p.a. kvůli riziku. V KB jsem na polovině. Opravdu si nemůžu stěžovat. :-)
magic.gin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 5. 2019 11:52

Tak KB má i účet zcela zdarma - TOP nabídka. Jediná podmínka je obrat 100 tisíc na účtu (stačí nalej-vylej). Účet, karta s výběry v tuzemsku i zahraničí zdarma, tuzemské převody, cestovní pojištění. Já už od nich i jedno plnění čerpal, ale jinak účet udržuji spíše tak "co kdyby s něčím zajímavým přišli". Kurzy docela špatné, když jsem testoval kurzy, tak z 12 karet byla druhá nejhorší, k účtu je sice Prirority Pass, ale bez volných vstupů, žádné akce pro klienty, jako mají jiné prémiové účty, internetové bankovnictví ojebAnka.cz mi dost nevyhovuje.

Když vezmu v úvahu, že Richee/Creditas má účet bez podmínek zdarma, slušný úrok, dobrý kurz, výběr v tuzemsku i zahraniční zdarma - nějak nevidím důvod si účet u KB zakládat, pokud tedy nejste směrateli účtů jako já :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod evelista 11. 5. 2019 12:18

muj cil je dostat 100% discount na 24m, na goldu.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod magic.gin 11. 5. 2019 13:46

PatrikChrz: A to opravdu stačí jen poslat si sám sobě na jiný účet peníze, pak je poslat nazpět a dají mi prémiový účet za který chtějí 490Kč zadarmo? :shock: A není to brané jako obcházení podmínek? Tohle mě nikdy nenapadlo. To je dobrý tip pro všechny. :tleskani

Jinak, Richee si dnes založil i příbuzný s mým kódem. Nevíte za jak dlouho se to cca zobrazí v té aplikaci? Jak dlouho to trvalo ostatním. ;-)
magic.gin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter23p 11. 5. 2019 13:59

Tak tohle posílání sám sobě je tu celkem známé. U běžných účtů se to neřeší ale u premium už si to některé banky hlídají a účet vám po nějaké době vypoví. např.ČSOB
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod magic.gin 11. 5. 2019 14:18

Já jsem si říkal, že to nebude jen tak… :-D
magic.gin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 5. 2019 14:27

Pokud vím, začíná to řešit jen ČS, tam mám ale 3 kreditky, kde dělám obrat, tak to asi stačí. Mám Premium účty i u CSOB, KB a UCB a krom toho, že mi nedávají zvláštní nabídky - zejména u ČSOB "můj" bankéř už nereaguje na maily se žádostí o lístky na akce - mě nijak nepostihují.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod vpe 11. 5. 2019 18:27

magic.gin píše:Nevíte za jak dlouho se to cca zobrazí v té aplikaci? Jak dlouho to trvalo ostatním. ;-)

Zacatkem pristiho mesice.

Referal kod v mym profilu, klikni na avatar :-))
vpe
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka