Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod evelista 2. 6. 2019 22:40

Ver tomu ze nikdo s tim nic neudela, byde treba n krát udelat vypoved.

Ze jsi n krat uzavrel smlouvou neni na help linku jako chyba.
Byt je to chyba nechces aby ti byla zrusena jakakoliv smlouva, si predstav ze ty udelas vyhodnou smlouvu pro tebe s creditas bankou a oni ti ji zrusi ze to byla chyba, sorry jako.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam kódy ING. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod tusvoj 4. 6. 2019 17:21

Pomalu, ale jistě se blíží konec odměny 300 Kč zdarma k založení účtu, nabídka platí jen do konce června! Pro kód si pište do zpráv!
tusvoj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PULPANM 5. 6. 2019 05:54

Chodí vám příspěvky? Já mám poslední ve všech vláknech z 1/6
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod hoax 5. 6. 2019 09:29

Tak jsem si taky založil Richee. Samozřejmě mě zlákala odměna :) Aplikace tedy není můj styl.. Jako výhodu vidím určitě Google pay a výběry všude zdarma. Ale zatím si tam dám jen něco na úrok. Ona ta sazba nebude věčná.

Kdo by měl zájem, promo kód s odměnou 300Kč je v mém profilu.
hoax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kubika1 5. 6. 2019 19:40

Funguje vám přihlášení do aplikace Richee? Chtěl jsem si vytvořit účet a skončil jsem s chybovou hláškou. Teď se mi ani nejde přihlásit...
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 5. 6. 2019 19:46

Mně jo.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 5. 6. 2019 19:55

nejucinejsi smazat apku, stahnout ji znova, vyp\zap phone. reseni 90 procent všech atypických situaci.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam kódy ING. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 10. 6. 2019 15:54

Zakládal jsem Richee kolem 20.5, 24.5 se to teprve vše založilo (trvalo jim především ověření platby, byť šla hned ten samý den při založení). To by se dalo ještě akceptovat, ale problém nastal při pokusu o aktivaci karty v kroku, kdy jsem měl zvolit PIN. Hlásilo to, že PIN nelze změnit... Po telefonátu do banky mi bylo řečeno, že jim to v aplikaci nefunguje, vědí o tom a jediné řešení je čekat, než to dodavatel aplikace zprovozní. K tomu došlo cca po dvou týdnech čekání...
To mne přivedlo k tomu, že je to dost na nic řešení, když se člověk musí spoléhat jen na apku na mobilu a jinak se k tomu účtu nedostane... Něco jim tam zase nebude fungovat nebo se mi sekne mobil, nebo ho ztratím a jsem s ovládáním účtu nahranej...
Tak mne v této souvislosti napadlo, jestli vy, co máte nějaké účty zřízené přímo na pobočce Creditas, v IB vidíte a můžete ovládat i ten Richee účet?
Mám to jen jako doplněk, ale když už bych tam poslal nějaké peníze, tak by to chtělo větší jistotu, že je odtamtud taky dostanu když potřebuju, a ne když to náhodou půjde...
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 10. 6. 2019 16:08

ano, když založíš i přímo Creditas účet tak můžeš přes Creditas IB a jejich aplikaci ovládat i Richee
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 10. 6. 2019 16:23

A stačí k tomu jen spořák? (koukám, že to jde i online)
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 10. 6. 2019 16:34

ano, staneš se tím klientem Creditas s možností používat jejich IB a mobilní aplikaci.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300 Kč, Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod jaanemann 11. 6. 2019 08:50

Kolik Richee uctu si muzete zalozit na jedno jmeno (rodne cislo)?
jaanemann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 6. 2019 09:53

V aplikaci nevidím možnost zřídit druhý, nejspíš jen jeden tedy.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 11. 6. 2019 10:09

Stačí se podívat do OP, je to hned zkraje v bodě 2.1.1
Klient si může zřídit nejvýše 1 (jeden) Richee účet.
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod jaanemann 11. 6. 2019 10:29

Tak to je vtipne. Ja si jich muzu zridit kolik chci. Sice je nevidim v Richee aplikaci ale v IB Creditas je mam. Mel jsem jich sest, par jsem jich zrusil tak ted mam dva. Ty 1.5% maji oba.
jaanemann
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka