Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tulum 5. 1. 2020 02:11

platí prosím stále u spoření přes Richee aplikaci zhodnocení 1,8% bez omezení vkladu?
Nedaří se mi v novém roce nějak vygooglit (potvrdit si) a v té jejich aplikaci to u toho spořícího účtu nemají vedené,chjo..
tulum
Diskutér

Odeslat příspěvekod Stileth 5. 1. 2020 03:06

Ne, uz to neplati ackoliv v aplikaci se stale ukazuje 1,8%. Na webu i v IB Creditasu vidim 1,6%.
Stileth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tulum 5. 1. 2020 11:30

Díky za potvrzení mé domněnky, že to již platné není (při zakládání jim to v aplikaci 3dny nazpět ještě svítilo).
Ale vygooglit se mi již žádná zmíňka o 1,8% nedařila..
tulum
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 10. 1. 2020 22:40

Podařilo se někomu už sladit Richee s Wüstenrotem ? Nějak to nedokáže zkousnout a hlásí neplatný certifikát :-(

add: jiný prohlížeč a zadání klientského čísla místo požadované emailové adresy tomu pomohlo :-)
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 14. 1. 2020 20:19

Jde bez cesty na pobočku založit nějak bankovní identitu, abych mohl služby banky využívat i přes webové rozhraní na stránkách Creditas ? Richee jsem zakládal on-line.
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 14. 1. 2020 20:39

takovou specifikaci na dalku neudelas. nebavim se nejakou plnou moci apod.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam kódy ING. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 14. 1. 2020 20:54

Pokud by ti nevadilo, že ti tam bude "sмrdět" další účet, tak si můžeš zkusit zažádat o založení spořicího účtu online jako "nový klient", nicméně bez záruky, že se ti to povede: https://ib.creditas.cz/web/zalozeni-sporiciho-uctu

Při troše štěstí by ti snad sjednali i přístup do internetového bankovnictví a došlo by ke spárovaní se stávajícím Richee účtem - ale jak říkám, je to jenom tip a nevím, jestli to bude fungovat...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Stileth 14. 1. 2020 21:43

dala67 píše:Jde bez cesty na pobočku založit nějak bankovní identitu, abych mohl služby banky využívat i přes webové rozhraní na stránkách Creditas ? Richee jsem zakládal on-line.

Myslim si ze ne. Byl jsem tam osobne a slo to celkem rychle a bez problemu.
Stileth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Markil 14. 1. 2020 22:28

Nejde to a nepomůže ani zakládat Spořící účet. Skončíš na tom, že už si klient a máš se přihlásit do IB... Je to postavené na hlavu.
Naposledy upravil Markil dne 15. 1. 2020 13:34, celkově upraveno 1
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 15. 1. 2020 05:38

A co nejdříve zrušit Richee ůčty?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Stileth 15. 1. 2020 08:45

A proc by to delal? To propojeni se samo nebo online neda udelat.
Stileth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 15. 1. 2020 11:56

V osmém přspěvku tohoto tématu retron píše, že to propojení samo nabídne při instalaci Richee.
retron píše:ano, nabídlo to propojení hned při úvodní instalaci
...
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 15. 1. 2020 12:27

To ale píše v jiném kontextu.
OnderCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 15. 1. 2020 13:34

Pokud zruší Richee kompletně tak, že už nebude klient banky, tak potom teoreticky by šlo online založit Creditas jako nový klient vč. založení IB a teprve poté i Richee. Prakticky netuším, jak to funguje a jestli tam taky nenastane nějaký zádrhel, třeba že už byl klientem atd.
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod psovod78 16. 1. 2020 01:20

Ona to neni takova traga, staci tam zajit. Jenom pozor, maji poledni pauzy - to me v roce 2020 trochu prekvapilo.
psovod78
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka