Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod __Pavel 4. 5. 2020 17:18

Stileth píše:
Lafayette16 píše:Povedlo se někomu připojit do Richee banku Wüstenrot? Mě to nejde...

Ne, resil jsem to s nimi a nakonec napsali, ze je problem u Wustenrot a ze se na ne mam obratit sam. Na to jsem se vykaslal.. (zase tak dulezite to pro mne neni).
Nicmene dle chybove hlasky to vypada jako spatne nakonfigurovany firewall na strane Wustenrot.
__Pavel píše:Mám to propojené, nešlo mi to přes Chrome, Firefox bez problému.

Tak beru zpátky, že Wurst jde připojit do Richee přes Firefox. Blížil se mi konec 90 dnů připojení a chtěl jsem to prodloužit obnovou, ale už to nejde ani přes tento prohlížeč. Nakonec se mi to povedlo, ale ... no public. ;-)
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 5. 2020 00:07

Já jsem udělal 3 pokusy a nakonec se na to vykašlal. Zas tak důležité to není.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod DDD22 5. 5. 2020 10:38

Potvrzuji, že taky nejde připojit Wuestenrot. A to jsem si schválně na popud @__Pavel Firefox :-) Podpoře schválně napíšu a uvidíme, jestli s tím něco udělají. Na rychlou opravu, ale moc nevěřím.

Jinak mi nejde připojit ani Air Bank. Tam mi podpora odpověděla, že mají problém s propojením účtů v některých jiných bankách. Vědí o tom a usilovně na tom pracují.
DDD22
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 5. 2020 11:01

Už připojená Airbank ale (zdá se) funguje.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 5. 2020 17:24

Dnes jsem úspěšně prodloužil připojení Wuestenrotu.
Pozor do první kolonky se musí napsat klientské číslo i když je tam psán email.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 5. 2020 23:30

Tak jo, dneska se mi taky povedlo připojit (poprvé) Wüstenrot.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Stileth 7. 5. 2020 02:51

Lafayette16 píše:Tak jo, dneska se mi taky povedlo připojit (poprvé) Wüstenrot.

Jakym zpusobem a pres jaky prohlizec?

P.S. Zkusil jsem to znovu pres Firefox, ale stejne nic. Firefox aspon upozorni na spatny certifikat, ale stejne to skonci na firewall bloku
Stileth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 5. 2020 08:30

Chrome na Androidu.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 7. 5. 2020 14:51

myšpulín píše:Dnes jsem úspěšně prodloužil připojení Wuestenrotu.

Druhý den po prodloužení Richee hlásí vypršení, takže prodlouženo znovu. Snad to nebude zase na den nebo dva. :D

Jinak já mám vychozí prohlížeč v telefunu od Samsungu a ten s tím nemá problém.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 7. 5. 2020 15:11

Dnes stejný problém i řešení.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 8. 5. 2020 08:41

Dnes pro jistotu vůbec aplikace nefunguje. "Ups, došlo k neočekávané chybě".
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kubika1 8. 5. 2020 09:53

Do 9:30 měli hlášenou odstávku, ale je fakt že teď již přetahují...
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 8. 5. 2020 10:28

Já nějak nevím, kde ty "hlášené" odstávky hledat. Tohle snad kurník patří na homepage u každé banky, a ne někam obskurně schovávat. (Netýká se jen Creditas, je to příšerný zlozvyk obecně.) Nehledě na nevyužití možnosti notifikace přes aplikaci (nebo třeba e-mailem/SMS). Fakt tohle nechápu.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod Surik4t4 12. 5. 2020 13:47

Ví někdo kolikrát byla loni akce na bonus za založení Richee účtu? Jde mi o to, zda se dá usuzovat dle loňska, že tu akci ještě letos zopáknou, nebo spíš s bonusem nepočítat (protože už mají 100000 klientů) a založit si účet rovnou bez akce. Vím o té letošní do března,ale ta mi nějak utekla.
Surik4t4
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 14. 5. 2020 10:42

V aplikaci se objevila možnost založit virtuální kartu.
Lol Phirae
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka