Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 31. 5. 2020 11:29

Umí poté okamžité platby z daných účtů?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 1. 6. 2020 08:45

Nevim, muze umet jen to, co dovoluje Api jednotlivych bank podle PSD2. Nektere mozna nedovoluje ani autorizaci plateb, nevim, nezkousel jsem.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 1. 6. 2020 08:57

Richee jsem prestal pouzviat na platby kuli nemoznosti okamzitych plateb. Kdyby to Moneta umela, presel bych.
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 1. 6. 2020 09:54

Z richee uctu OP posledni funguje, je tam u platby ruzovy baner. Ale jen do castky 399999,99 Kc
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 1. 6. 2020 11:17

Ja myslím navazane účty z jiných bank. Richee a creditas fungují.
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 1. 6. 2020 14:22

Nezkousel jsem, ale pochybuji, ze to to api umi, si to vyzkousej.

Pro me je otazka 3 vterin si tu apku v mobilu pustit, takze jsem nikdy prikaz pres takovehle api nezadaval.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod peliculiar 1. 6. 2020 22:57

slavo963 píše:Te apce chybi k dokonalosti moznost okamzitych plateb z navazanych uctu. Takhle je to useless pri snizeni uroku a vhodna akorat na nahled zustatku na uctech na jednem miste.

Já pořád dávám přednost internetovému bankovnictví (Creditas) a tam mě fascinuje, že navázané účty mi ukazují stav z doby tak 2 měsíce nazpět (tedy krutě neaktuální) a s navázanými účty nejde nic dělat - měl jsem za to, že bych je měl být schopen ovládat za pomocí IB jiné banky. Takže mi nějak uniká k čemu ty navázané účty v IB Creditas vlastně jsou.
peliculiar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 1. 6. 2020 23:59

Asi ke zhlednuti aktualniho zustatku :-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jirik74 2. 6. 2020 08:52

Richee jako běžný účet skončí. https://www.penize.cz/mobilni-bankovnic ... hee-skonci
Jirik74
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 2. 6. 2020 09:45

peliculiar píše:Já pořád dávám přednost internetovému bankovnictví (Creditas) a tam mě fascinuje, že navázané účty mi ukazují stav z doby tak 2 měsíce nazpět (tedy krutě neaktuální) a s navázanými účty nejde nic dělat - měl jsem za to, že bych je měl být schopen ovládat za pomocí IB jiné banky. Takže mi nějak uniká k čemu ty navázané účty v IB Creditas vlastně jsou.

Tyhle PSD2 API přístupy jsou časově omezené, asi by to chtělo přečíst návod k IB a obnovit.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto, Curve, Expobank, Equa bank, Revolut, TransferWise, WorldRemit, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 5. 6. 2020 13:00

Třeba Fio token platí furt, takže je to uměle omezene v Creditas na 90 dnů.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 7. 2020 09:46

Funguje to dnes někomu? Mně teda od rána ne, vůbec to neaktualizuje účty mimo Creditas.

Edit 2.7.2020 8:51

Již druhý den aplikace nepoužitelná. Na zprávy z aplikace nikdo nereaguje (nebo jim třeba nechoděj?). Fakt banka snů, tohleto.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto, Curve, Expobank, Equa bank, Revolut, TransferWise, WorldRemit, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Předchozí stránka