Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod noi2 16. 5. 2019 20:58

Asi to aktivovali najednou, taky už aktivováno.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 16. 5. 2019 21:02

Nějak mi ale chybí informace, jak se dostanu do internetového bankovnictví. Nikde v mailu žádný odkaz, první heslo na SMS apod.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod suram 16. 5. 2019 21:03

razputyn píše:V emailu je psano, ze aktivuji ucet vecer ten den, kdy prijde aktivacni platba a pristupove udaje do IB zaslou az nasledujici den.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlrs 16. 5. 2019 21:13

v mailu v pdf je prihlasovaci jmeno - 10 cisel tusim, heslo doslo pak v SMS
mlrs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lubik2 16. 5. 2019 21:14

Marek Lutonský píše:Nějak mi ale chybí informace, jak se dostanu do internetového bankovnictví. Nikde v mailu žádný odkaz, první heslo na SMS apod.
Někde v mailech je PDF smluvní dokumentace, tam je na straně 5 ze 14 uvedeno přihlašovací jméno. Heslo do IB přijde po aktivaci v SMS. Já se hlásil včera dopoledne, SMS přišla dnes dopoledne.
lubik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 17. 5. 2019 02:51

Moje smluvni dokumentace ma tedy jen 11 stranek a login tam neni. Jestli tedy dnes neprijde jeste nejaka dalsi smluvni dokumentace?
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mlrs 17. 5. 2019 06:31

no prisel jen jeden dokument a je to ta pata strana z 14...to mas nejaky vydrbany asi O:-)
mlrs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod razputyn 17. 5. 2019 06:39

Tak uvidime, co mi prijde dnes. :D

V minulosti jsrm byl klientem MPU, tak mozna mi zustal puvodni login i po vypovedi vsech produktu pred par lety?
:hm
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 17. 5. 2019 06:57

A nezměnili oni trochu způsob žádosti? Mám pocit, když jsem jen kontrolně zjišťoval rozsah žádosti před pár dny, tak uživatelské prostředí bylo odlišné od toho z dnešního rána. Jestli s tím třeba nesouvisí i trochu odlišný způsob aktivace a postup zasílání smluvní dokumentace...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 17. 5. 2019 07:22

Tak ve ST založenoa poslaná stovka, dnes aktivní účt s 1,58%
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 17. 5. 2019 08:04

Lafayette16 píše:Dnes pokus s odesláním platby z Trinity do Creditas v 10:04, stále do Creditas peníze nedorazily.

Ani v 16:15 tam nejsou.

Tak připsáno v Creditas dnes ráno v 9h. Čili s největší pravděpodobností Trinity neposílá D+0.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 17. 5. 2019 08:13

zkouším najít možnost nastavení notifikací o pohybu na účtu (Výhoda+) a nenacházím. Samo od sebe oznámení nepřijde.
Tak po dotazu na info@ mi volala paní, že notifikace nejsou a v nejbližší době nebudou. Jediná možnost otevřít IB a podívat se co se děje.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 700Kč do 8.12., Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 17. 5. 2019 08:34

Dnes ráno mi poslali SMS s heslem a už jsem tam. No... je to takové „moravské peněžní“. S běžným účtem bych z takového internetového bankovnictví okamžitě zmizel, ale u spořicího je to celkem jedno. Tam budou peníze jen ležet.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Tomason87 17. 5. 2019 08:48

Žádal jsem včera ráno jako stávající klient. Po poledni účet schválen, poslána 1 Kč z ČSOB, večer účet aktivován v IB. Jako úrok fajn a ještě lepší, že bez stupidních podmínek, ale formát té akce je takový provinční.
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 17. 5. 2019 09:30

Včera kolem 22:00 přišla SMS, že je nový spořící účet aktivní, viděl jsem ho v IB, tak jsme tam hned poslal vše z Creditas a nyní už je platba připsaná v Trinity.
čulibrk
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka