Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 2. 2020 09:06

Moje prozatímní zkušenost je D+1, když jsem zadával dopoledne s okamžitou splatností, tak dorazilo druhý den.

-- 11. 2. 2020 09:23 --

...tak nakonec také přesouvám peníze z účtu, abych je mohl zítra vrátit zpět za vyšší úrok
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod __Pavel 11. 2. 2020 09:51

Podle mého testování z loňských práznin, mají D+0 s cut-off okolo 7 hodiny ranní, takže MirekM. může být v klidu.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 11. 2. 2020 10:50

Banky potvrzují, že je potřeba se s nima chovat zásadově: jakmile trochu sníží úrok, hned všechno lifrovat pryč, nejlépe účet zrušit. Peníze vrátit až s novou akcí nebo jako nový klient. Když to někdo neudělá, tak si ho neváží a dají mu to náležitě sežrat.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod bodyczech 11. 2. 2020 10:52

Stejný pocit mám také. Nikdo se tebou párat nebude a ve finančním sektoru vůbec ne.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 11. 2. 2020 11:44

PatrikChrz píše:Moje prozatímní zkušenost je D+1, když jsem zadával dopoledne s okamžitou splatností, tak dorazilo druhý den.

-- 11. 2. 2020 09:23 --

...tak nakonec také přesouvám peníze z účtu, abych je mohl zítra vrátit zpět za vyšší úrok


Také mám ten plus účet kde mám asi 500,- chápu to tak, že od zítra tenhle účet bude úročen 2,08 % a nemusím zakládat nový ale jen, pokud mi přijde sms s nabídkou, což není jisté
A nikde jsem nečetl délku garance sazby
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod drummond 11. 2. 2020 11:51

To jsem zvědav, komu ta SMS přijde (teda jestli přijde)
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 11. 2. 2020 12:18

to i já

-- 11. 2. 2020 12:23 --

Napsal jsem email bankéři, který vidím pro přihlášení do IB, volal za 10 minut a sdělil, že můj současný PLUS účet s 1,58% se zítra automaticky překlopí na účet Super Výhoda a podle toho, kolik tam vložím, tak tak se bude úročit.Mám si nejdříve zkontrolovat zdali se účet překlopil a zkontrolovat sazbu a pokud je vše OK, tak to platí.
Tak to je asi solidní nabídka
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 11. 2. 2020 14:23

Když jsem někdy loni v létě z Trinity posílal peníze v 5 ráno, tak dorazily do Monety týž den.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Luboš 11. 2. 2020 14:57

Tak jsem se dozvěděl na info lince, že skutečně se musí založit nový účet" Spořicí účet Narozeninová Super Výhoda" přes web stránky se všemi šaškárnamí (focení dokladu atd)nebo zajít na pobočku. Na založený účet se musí vložit nové peníze, není možné převést z jiného spořicího účtu.
Luboš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 11. 2. 2020 15:02

PULPANM píše:to i já

-- 11. 2. 2020 12:23 --

Napsal jsem email bankéři, který vidím pro přihlášení do IB, volal za 10 minut a sdělil, že můj současný PLUS účet s 1,58% se zítra automaticky překlopí na účet Super Výhoda a podle toho, kolik tam vložím, tak tak se bude úročit.Mám si nejdříve zkontrolovat zdali se účet překlopil a zkontrolovat sazbu a pokud je vše OK, tak to platí.
Tak to je asi solidní nabídka


já zvolil naprosto shodný postup a dozvěděl se také, že mám jen počkat na SMS, co přijde 12.2. a vše se stane automaticky na mém spořícím účtu s aktuálními 1,58% a nulovým zůstatkem cca od 8/2019, tedy že se změní na ten super plus výhoda kdesi cosi s 2,08% při zůstatku přes 1 mil
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ski1961 11. 2. 2020 15:04

To je jak u blbej fakt..tak to říkají každému něco jiného ? jednomu říkají, že nic nového zakládat nemusí, že se mu starý spořící účet překlopí automaticky na nové podmínky a jinému zase, že si musí bezpodmínečně se všema šaškárnama se znovu ofocenými doklady založit nový, ačkoliv už tam ty doklady třeba jsou ? no myslím si o té bance svoje :-)
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drummond 11. 2. 2020 15:09

Jo, jo, mě řekl osobní bankéř následující: musí být zcela nový účet, otevřený se všemi doklady apod., bez ohledu na to, jaký účet u nich člověk má. Úročit se v pásmech budou jen nové prostředky (do 250k - 1,58%, do 1M - 1,88% a nad 1M - 2,08%). Ujistil mě, že tam bude pojistka, že odeslané peníze dnes či včera ze stávajícího účtu a jejich nalití na nový bude představovat porušení podmínek akce. K jakému datu bude rozhodující zůstatek všech účtů u Trinity jsem z něj vymámit nedokázal. Každopádně, kdo má jinde volné či méně úročené prachy je to super. Já mám u nich plno na akci Milionová výhoda + (úrok 1,75%), abych zakládal nový účet a poslal jim tam prachy nad pojistný limit 2,5M, za to mi těch pár desetinek nestojí.
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 2. 2020 15:12

Koukám, že co bankéř, to jiné informace. No, uvidíme zítra. Já klidně ty peníze nechám v Creditas, alespoň snad už budou vydávat tu jejich World Elite Silver kartu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 11. 2. 2020 15:32

Tak zítra uvidíme, možná je to tím, že na sú mám 550 CZK tak mi to překlopí bez kecl abych ten milion poslal právě k nim a ne jinam.
Jsem tedy zvědavý na zítřek.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod drummond 11. 2. 2020 15:44

Tak s ubíhajícím časem se stále více zdá zřejmé, že žádná SMS nepřijde. Alespoň tato část tajenky bude záhy zodpovězena (nečekám, že by začaly SMS chodit po 17:00), a tím tedy ani nedojde k překlápění účtů automaticky...
drummond
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků