Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod RomannX 12. 2. 2020 12:11

Lafayette16 píše:
RomannX píše:Poslal jsem ráno peníze na starý účet u Trinity, před chvílí byl změněn na nový účet Narozeninová super výhoda. Takže funguje přepis starého na nový, i s úročením.

Samo od sebe? Není třeba něco udělat?

Ano, samo od sebe. Žádný jiný kontakt s nimi nebyl.
RomannX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ski1961 12. 2. 2020 12:14

Takže v 9.30 přišel mail, že mohu použít současný, nebylo na něm nic..poslány peníze a již jsou tam..tou uloženou částkou se procenta změní dle toho, kolik tam pošlete..

1.jpg
ski1961
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 12. 2. 2020 12:15

Mám to stejně a ještě jsem nic neposlal, jen tam mám původní zůstatek 594,-CZK
Název produktu: Spořicí účet Narozeninová Super Výhoda+ CZK
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 12. 2. 2020 12:24

L - Core píše:
Fox21 píše:L - Core
Počkej.. standardně takové marketingové rozesílání trvá hodiny + to může zpozdit i strana na příjmu. Můžu ti potvrdit, že email někdo dostal již po 8h a někdo teď. Stejně tak chodí měsíční výpisy. Nevěřím, že by to neudělali automaticky všem a ještě by to nesmyslně selektovali a nutili někoho zakládat nový resp. stejný účet. Správně to nedočkavcům mělo hlásit, že už klienti jsou, tak třeba příště :-) Sám čekám, co z toho nakonec vyleze, ale email už mi přišel. Jsem rád, že to nemusím řešit.
Je poledne a zatím nic.

Ten nový účet jsem zakládat kolem osmé ráno. Akorát mi přišel mail, že moji žádost zpracovávají a že dají vědět. Nemám tedy zatím nové číslo účtu, kam případně poslat ověřovací platbu. A jak vám ostatním chodí maily o překlopení stávajících 1,58% účtů, tak zatím ticho po pěšině. No… uvidíme, možná jsem moc netrpělivý ;-)

Na jejich linky (800) se nedá dovolat, jedině záznamník.

neměl jsi tu miliónovou výhodu ?
Fox21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mimonik 12. 2. 2020 12:27

Lafayette16 píše:
RomannX píše:Poslal jsem ráno peníze na starý účet u Trinity, před chvílí byl změněn na nový účet Narozeninová super výhoda. Takže funguje přepis starého na nový, i s úročením.

Samo od sebe? Není třeba něco udělat?

Me ted taky, samo od sebe.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 12. 2. 2020 12:39

Neřešil jste s nimi někdo problém s přihlášením?
Jako, že zadám přihlašovací jméno a heslo, formulář se přepne na zadání autorizační sms, ale žádná nepřijde. Dříve jsem se tam v pohodě dostal i přes autorizační sms.
Infolinka na telefonu i mailu mě ignoruje.
Z formuláře nic nezjistím, je úplně tupě udělaný, protože i když zadám absolutně nesmyslné údaje, tak mě přepne na autorizační sms a dál se nic neděje.
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 12. 2. 2020 12:48

Dnes jsem byl v IB této banky aspoň 4x a bez problémů, sms přišla a přihlášení proběhlo v pohodě
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 12. 2. 2020 12:50

Myslím spíš obecně dříve, mně to nejde už pár dní, ale naposledy jsem se přihlašoval tak 2 měsíce zpět.
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 12. 2. 2020 12:51

Máte někdo již funkční dva SÚ - starý a dnes založený?

Před chvílí jsem byl v IB ...
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fox21 12. 2. 2020 12:56

chrudimi píše:Neřešil jste s nimi někdo problém s přihlášením?
Jako, že zadám přihlašovací jméno a heslo, formulář se přepne na zadání autorizační sms, ale žádná nepřijde. Dříve jsem se tam v pohodě dostal i přes autorizační sms.
Infolinka na telefonu i mailu mě ignoruje.
Z formuláře nic nezjistím, je úplně tupě udělaný, protože i když zadám absolutně nesmyslné údaje, tak mě přepne na autorizační sms a dál se nic neděje.

Vyzkoušel jsem nasimulovat a takto se to chová, když zadám na první stránce nesprávné přihlašovací jméno. Přepne mě to na vložení kódu z SMS, ale ta nepřijde. Když zadám špatné heslo, tak SMS přijde, ale dostanu zprávu, že údaje nesouhlasí. Tvůj případ bude to první.

To by mohli opravit, nemá to vůbec pouštět dál, když nejsou údaje zadány správně.
Fox21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iglooo 12. 2. 2020 12:59

Formulář je tupě udělaný schválně, abys nevěděl, co zadáváš chybně. Je jasné, že oprávněnému uživateĺi to zrovna dvakrát nepomůže...
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 12. 2. 2020 13:02

Jinak k emailu dorazila již také SMS zpráva.
Fox21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 12. 2. 2020 13:03

minarjo píše:@ripper6:
Jde o to, že nejsem takový "poseroutka", abych své úspory měl jen ve spořících produktech, kde je nekompromisně a trvale likviduje inflace. V spořících produktech rychlé likvidity proto mívám tak 200-300 tisíc, vše ostatní jde dlouhodobě do dividendových akcií významných světových firem (USA, Evropa), případně do nemovitostích "akcií" (REITs), kde desetiletí historie je jasným důkazem, že inflaci v horizontu 5 a více let porazím. Vím, že na mnohé zdejší (třeba Patrik, který se tím netají) jsou akcie neúnosně "rizikové" (protože riziko kolísání vyhodnocují v příliš krátkém horizontu roku či dvou), ale já to vidím přesně naopak. Při tomto strachu má Patrik a jemu podobní (nic ve zlém) JISTOTU, že prodělají, protože ani nejlepší spořák inflaci neporazí. Kdežto já takto mám jen malou MOŽNOST, že inflaci neporazím, a do jen v krátkém časovém horizontu pod 3-5 let v okolí nějaké krize (v tu dobu ale máme výprodeje a akcie jsou za hubičku se slevou, když laici panikaří a prodávají).
No ale to patří spíš do investiční části tohoto fóra (kdo zná z této části pana Ladislava, tak i přes některé jeho mouchy a tvrdošíjnosti mě právě jeho fórum nr1a.com ten dlouhodobý dividendový přístup naučilo a jsem za to rád). Proč mít jen 1,5-2% na SÚ, když mixem s akciemi a příchozími dividendami to lze zvýšit v dlouhodobém průměru (nad 5 let) na minimálně trojnásobek, typicky 6-10% p.a. Proto považuji držení úspor na spoření ve výši vyšších stovek tisíc (nebo dokonce přes mega) za neskutečnou finanční (a tím i životní) ztrátu. Ale neodrazuji od toho, každý ztrácí přeci jen dobrovolně a za své a ne každý má nervy, když při krizi akcie třeba 40% dočasně ztratí, aby je se slevou ještě dokoupil a bohatl rychleji :D

Ale chápu, že roli hraje třeba i věk. Mí rodiče (60-70 let), kterým v tomto radím, logicky budou mít ve spořících účtech výrazně více % úspor než já, právě i pro mě ty spořicí účty více analyzuji.

Nu a pocita tvuj investicni model s vetsi a vetsi provazanosti globalniho sveta a tim i jeho vetsi a vetsi zranitelnosti? viz. Stop exit china - virus nebo katastrofa v Australii?

Nakonec se ukazalo moudre, zalozit loni pulrocni TV u EB 2% a v breznu hezky do TB.
Naposledy upravil redhaven dne 12. 2. 2020 13:13, celkově upraveno 1
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 12. 2. 2020 13:04

Díky Fox21 :tleskani navedl jsi mě správným směrem, zapomněl jsem totiž, že jsem si změnil přístupové jméno a v podkladech mám jen to původní, které jsem tam neustále zadával, s jiným jménem už jsem se přihlásil.
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod L - Core 12. 2. 2020 13:05

No a mně teď bankéř řekl, že se mě automatická změna účtu týkat nebude, že se týká jen těch s nulovými zůstatky (a já tam mám 100k). Ten nový účet bude samozřejmě úročen novou sazbou (do 2,08%).

Ale: budou prý posuzovat stav 10.2.2019, pokud někdo pak vybere a vloží, bude to posuzováno jako porušení podmínek a i nový účet bude úročen 1,58% bez ohledu na zůstatek. Porušení bude i v případě, když např. na nový člověk vloží mega a poté vybere zůstatek z toho dřívějšího 1,58%. Jo, a prý se bude postupovat individuálně; jak by se zachovali konkrétně, mi samozřejmě nikdo ze supportu neřekne.

Nu, naštěstí ženatý člověk nemá jen jedno rodné číslo, pokud budu chtít být maximalista, 2,08% účet založí manželka...
Naposledy upravil L - Core dne 12. 2. 2020 13:11, celkově upraveno 1
L - Core
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka