Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod noi2 13. 4. 2020 20:33

Jako prasárna to je. Udělali to tak, aby lidé nestihli stáhnout peníze před čtyřmi dny volna. Tedy je vlastně donutili tam nechat peníze za nízkou úrokovou sazbu bez možnosti se tomu vyhnout a získat jinde více. Kdyby uměli okamžité platby, byla by to jiná.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 13. 4. 2020 20:43

No odeslat ve ctvrtek slo, teoreticky. Platbu jsem zadaval deset minut pred pulnoci.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod RomannX 13. 4. 2020 21:00

noi2 píše:Jako prasárna to je. Udělali to tak, aby lidé nestihli stáhnout peníze před čtyřmi dny volna. Tedy je vlastně donutili tam nechat peníze za nízkou úrokovou sazbu bez možnosti se tomu vyhnout a získat jinde více. Kdyby uměli okamžité platby, byla by to jiná.


Ale no tak ... řešit čtyři dny kvůli úrokům, to snad ne. Kolik ten rozdíl v úrocích za ty čtyři dny dělá?
RomannX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 13. 4. 2020 21:06

Pro krachujíci banku je i těch pár korun, co jim tam zoufalci museli nechat přes velikonoce, dobrých.
Nasmál bych se kdyby na banku byla zítra uvalena nucená správa.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 4. 2020 21:14

Já bych jim to i přál a těm dementům z Creditas taky. Ale lidi jsou slabý na to udělat pořádný run a poslat tyto polobanky tam, kam patří.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 13. 4. 2020 22:13

RomannX píše:Ale no tak ... řešit čtyři dny kvůli úrokům, to snad ne. Kolik ten rozdíl v úrocích za ty čtyři dny dělá?

Mám tam 2x2.5M, 0.6% dělá 329,- před zdaněním. Ale nejde o jednotlivé zákazníky, to jim je šumák. Jde o součet, kolik na tom vydělají tím, že získají 4 dny.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 13. 4. 2020 22:18

dr._lukas: kecy. Díky těmto "polobankám", jak jim říkáš, jsem já i mnoho dalších nejen odsud z fóra měli slušný úrok na spořáku. To byly ještě dobré, co? Jaký úrok jsi měl v těch OPRAVDOVÝCH "celých" bankách?
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 4. 2020 22:41

Např. 2% v Monetě? Od ledna byla Creditas s úrokem o 0,1% lepší. Nebo se budeme bavit o podpultovém prodeji, který si do narozeninové výhody + v Trinity drželi? Vyšší úrok byl neoficiální, pro vybrané klienty, s milióny na účtech..Pokud chceš srovnávat, pojďme se bavit o oficiálních sazbách. A co se týče té Monety, těm, kterým nedodali změnu k druhému spoř. účtu ponechali 2% déle a ne, že si vykládají zákony, jak si usmyslí jinde.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 13. 4. 2020 22:54

Měli bychom opravdu hodnotit oficiální sazby, které jsou dostupné pro každého... Jinak Trinity se profiluje jako konzervativní banka pro klienty, kteří potřebuji deponovat své úspory, nikoliv jako investiční, transakční nebo univerzální banka. Těch je na trhu dost. Až se situace stabilizuje, velmi pravděpodobně se k původní strategii vrátí...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 14. 4. 2020 05:50

Udajneho doktora je treba ignorovat. Horsi nez on uz je jenom "avatar".
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 14. 4. 2020 06:12

Delitzsch píše:Měli bychom opravdu hodnotit oficiální sazby, které jsou dostupné pro každého... Jinak Trinity se profiluje jako konzervativní banka pro klienty, kteří potřebuji deponovat své úspory, nikoliv jako investiční, transakční nebo univerzální banka. Těch je na trhu dost. Až se situace stabilizuje, velmi pravděpodobně se k původní strategii vrátí...



Až se situace stabilizuje, tak žádná moravská kampelička hrajicí si na banku pro konzervativní klientelu, už samostatně existovat nebude.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 4. 2020 06:32

dr._lukas: No, Moneta ... v mých očích se (víceméně korelaci s odchodem GE) dost zlepšila, ale … ta 2 % byl v kontextu jejich obvyklých aktivit nějaký zvláštní záchvat, který si poměrně záhy rozmysleli a tam, kde nestačili informovat, dodrželi podmínky až po upozornění … ale jinak se chovali tak, jak mají a změnu oznámili s příslušným předstihem všemi kanály. A ze zkušenosti řeší problémy proklientsky i tam, kde nemusí. Ale stejně bych je seriózní bankou nenazval. :) (Třeba mě dost štvou tím neustálým zaváděním nových a nových produktů stejného typu - BÚ, SÚ … i když momentálně je to pro mě výhodné a mám sazbu 1,5 %.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 4. 2020 07:22

A1rh- píše:dr._lukas: kecy. Díky těmto "polobankám", jak jim říkáš, jsem já i mnoho dalších nejen odsud z fóra měli slušný úrok na spořáku. To byly ještě dobré, co? Jaký úrok jsi měl v těch OPRAVDOVÝCH "celých" bankách?

V pripade Trinity by se dalo bavit kdyby ten urok alespon chvilku vydrzel, potom co jsem to zalozil, ze teda dobra zkusim dalsi banku... jak dlouho vydrzel? Za me teda fakt slabota :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Delitzsch 14. 4. 2020 13:22

Klient ps píše:Až se situace stabilizuje, tak žádná moravská kampelička hrajicí si na banku pro konzervativní klientelu, už samostatně existovat nebude.

Ta rychlost změny sazby, kdy to vypadá, že snad ani den nebylo možné počkat, je opravdu nápadná.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod outlier 14. 4. 2020 13:42

Tak co si budeme nalhávat, přesně na tenhle business model, který má Trinity, nejspíš obnáší rizikovější úvěry (kampeličky půjčují i těm, kterým banka nepůjčí), ta coronakrize může hodně dopadnout.
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků