Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 4. 2020 10:14

No u FA to vidím přesně opačně. Pravidla se musejí vykládat prospotřebitelsky. Ale kvůli třem hrubým desetinám (wuest) do toho nejdu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 21. 4. 2020 10:53

Podal jsem výpověď (oskenovanou s podpisem přes IB) na všechny 3 účty, tak jsem zvědav, jestli ji přímou, když se všude píše, jak vše lze zařídit online. 8-)

EDIT: Tak jsem obdržel info, že se to musí vložit přes IB "nahrát soubory" ale na jejich formuláři, který jsem pro ostatní zájemce uložil zde:
http://nahrajsoubor.cz/73c2aa48ee51d181 ... 85cc27b483

Za 3 dny bude vše zrušeno a člověk nemusí nic posílat poštou nebo na pobočku. :tleskani
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dala67 21. 4. 2020 15:18

ale pro razítko pro ověření podpisu jít musíš :-(
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 21. 4. 2020 16:40

Kdepak, právě že jsem nemusel. Vše od stolu.:-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dala67 21. 4. 2020 17:34

stačí jen podpis bez ověření nebo už jsi tam byl a vzorový podpis jsi jim nechával ?
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 4. 2020 20:34

Ten form mají i na webu, není nijak zvlášť ukrytý.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 21. 4. 2020 22:04

Smlouvu jsem uzavíral přes kurýra.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fox21 22. 4. 2020 04:56

Takže stejné jak u Creditas, kdo zakládal online. Pokud nemají podpisový vzor, tak pobočka nebo ověřený podpis. Zkoušeli jste už někdo rušit u Trinity žádostí přes jinou banku ?
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod psovod78 22. 4. 2020 08:23

Ja jsem podal prevod uctu pres mBank, ale jeste nejakou dobu to pobezi.
psovod78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod srfinc 22. 4. 2020 11:45

Proč to rušit ten učet? Tam muže být a nic se za něj neplatí, třeba ho zase časem na něco využijeme ne?
srfinc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 4. 2020 12:57

V historii Trinity vždy nové typy účtů byly výhodnější než staré. Ruším vždy všechny zbytečné účty, které neužívám a jsou mi k ničemu, protože u nich pak nesleduju, jestli banka nevymyslí nějakou kulišárnu jako minimální povinný obrat v měsíci nebo poplatek za vedení účtu. Pokud zavede nový typ účtu s nejlepším úročením v ČR, tak ho zase založím, ale myslím, že Trinity teď bude aspoň 2 roky u ledu.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flightmax 1. 5. 2020 10:31

Dne 12.4. jsem přes datovou schránku poslal výpověď spořícího účtu a to k 1.5. Dodnes mi nepřišla žádná odpověď, nicméně dnes mi při pokusu přihlásit se do IB vyskočila hláška, že kombinace přihlašovací jména a data narození neexistuje. Takže to vypadá že účet je zrušen. Ovšem bez jakékoli odpovědi. Jsem zvědav co mi odpoví až tam v pondělí zavolám.
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 1. 5. 2020 11:28

U kládá jim něco povinnost odpovědět?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 1. 5. 2020 12:07

Minimálně je to zvyklost a ukazuje to na určitou úroveň jednání. A poslední výpis by měl být doručen tak jako tak, pokud není možné jej zobrazit v IB.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 1. 5. 2020 12:16

Sorry za OT, uvazuji o datove schrance, kdyz se o ni zde mluvi. Nejake velke nevyhody? Kazdou zasilku s pruhama(za pokuty atd) vybiram...Jde mi hlavne o zasilani doporucenych listu, nech nemusim na postu.
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků