Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 20. 11. 2020 16:36

Jarda na ligu mít může, ale to nic nemění na tom, že je za zenitem, za vrcholem.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Matlal 20. 11. 2020 17:53

minarjo píše:Jen doplním @DoubleSix, že to odeslání skenu formuláře výpovědi by mělo být provedeno přes internetové bankovnictví (je tam něco jako odeslání písemnosti, komunikace s bankou či jak to nazývají). Klasicky emailem mi to tehdy nevzali, prý takto přes IB kvůli identifikaci klienta. Zrušení je ale pak už rychlé, žádné dlouhé výpovědi jako u velkých bank, den ukončení si lze ve formuláři stanovit.

Je to platné i pro spořící účet? NA formuláři je vkladový/běžný.
Matlal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 11. 2020 19:16

U Trinity platí vkladový = spořicí (ten jsem měl jako jediný i já), mají netradiční terminologii názvu účtů.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 11. 2020 19:38

Tak Kovanda je tam jen jako marketingový nástroj, protože se vyjadřuje pořád a ke všemu. Asi jako Jarda Jágr a kladenský hokejový klub.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod peliculiar 21. 11. 2020 16:20

Naleštěná bída. Divím se, že těm dvěma stojí za to být jejich tvářemi - kredit jim to nepřidá, spíš právě naopak.
Kdo má zájem o Twisto a chce bonus 300 Kč, zaregistrujte se přes => http://www.twisto.cz/registrace/?promo=JANL7
peliculiar
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 21. 11. 2020 19:39

no tomhle není ale naleštěný nic :-/
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod fffff 22. 11. 2020 07:06

Na spořivé důchodce to funguje spolehlivě.
fffff
Kolemjdoucí

Předchozí stránka