Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Havers 13. 12. 2020 23:19

fc70 píše:Pár milionů? Vážně je potřeba je mít s okamžitou dostupností? To už by stálo za zvážení stavební spoření bez státního příspěvku za 1% s 3-4-měsíční výpovědní lhůtou, ne?

fc70 píše:Uzavření smlouvy on-line bez poplatku (aspoň Moneta), poplatek za vedení je fixní a neroste s objemem (pro 1M je v Monetě dopad 0,03–0,04% p.a.).

Předčasné ukončení smlouvy do 2 let od uzavření smlouvy - poplatek 0,9 % z aktuální výše cílové částky (u MONETA Stavební Spořitelny).
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 13. 12. 2020 23:23

Jo vlastně, to jsem hledal a nevím, proč jsem na to zapomněl.

(V sazebníku https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... sluzby.pdf vidím dokonce 6 let, https://www.moneta.cz/sporeni-a-investi ... ni-sporeni říká 2 roky.)
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 14. 12. 2020 12:39

Lenka_2 píše:„Top Výhoda+“ - podmínkou bylo založit si účet Výhoda+ mezi 9. 4. 2020 a 1. 6. 2020.
„Výhoda+ 200“ - podmínkou bylo mít k 18. 5. 2020 zřízen účet Výhoda+ a zároveň mít k tomuto datu zůstatek na tomto účtu ve výši 200 000 Kč nebo víc

Děkuji. Takže, když ani jednu z těchto podmínek nesplňuji, tak se musím smířit pouze s 0,51%

Ještě teď na to koukám. Není tam náhodou háček v tom, že se na to nové úročení 0,51% bude vztahovat jen Nový vklad oproti 1.1.2019. Takže pokud tam někdo k tomuto datu měl peníze, tak se bude úročit jen to navýšené?
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 12. 2020 13:53

Zkusil bych i jinou SS, poplatek za uzavření do konce roku má odpuštěn kde kdo, mrkněte na https://www.stavebky.cz do přehledu.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 15. 12. 2020 19:04

y2key : Žádný háček tam není,i na starých vkladech je úrok 0,51%.
mate59
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod regin 1. 1. 2021 07:50

Nevíte někdo, co (nebo kdo) je Pelican Payment Services ? Náhodou jsem zavítal do nastavení přístupů k PSD2 API a kromě TRINITY BANK tam mám ještě uvedený Pelican Payment Services, takže by mne zajímalo, kdo to má přístup k mému účtu.
regin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod regin 1. 1. 2021 16:23

A něco česky by nebylo? Já aspoň nic nenašel.
Nebo nějaké vysvětlení, co to tam dělá, když jsem jim žádný přístup nepovoloval (tedy aspoň o tom nevím).
regin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lenka_2 1. 1. 2021 18:19

PelicanPay OpenBanking Hub je inovativní platforma pro dodržování předpisů v oblasti platebního styku a finanční kriminality pro fintech a poskytovatele třetích stran (TPP), která poskytuje snadné připojení a efektivní globální platební proces. PelicanPay poskytuje služby iniciace plateb a informace o účtu dle PSD2 přístupné všem organizacím, které hledají skutečně celoevropské a interoperabilní řešení platební brány.

Společnost PelicanPay má sídlo v Londýně a je součástí skupiny Pelican se zákazníky ve více než 55 zemích, která zpracovává více než miliardu transakcí v hodnotě přes 4,5 bilionu EUR.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 1. 2021 18:41

regin píše:A něco česky by nebylo? Já aspoň nic nenašel.
Nebo nějaké vysvětlení, co to tam dělá, když jsem jim žádný přístup nepovoloval (tedy aspoň o tom nevím).

Co kdybys příště otevřel odkaz na stránku v prohlížeči Chrome a zvolil češtinu. Obratem se Ti celá stránka přeloží do češtiny a pokud alespoň trochu tušíš vo co go, není problém strojovému překladu porozumět.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod regin 1. 1. 2021 22:35

Lenka_2 : Díky. Takže nejspíš poskytují své služby Trinity bance a proto mají automaticky přístup. Hmm...

MirekM. : Děkuji na "nabídku", ale nehodlám si kvůli tomu instalovat další prohlížeč - a když už, tak Chrome určitě ne.
regin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod powery 21. 2. 2021 20:04

Přehled změn v Ceníku pro Korporátní bankovnictví (platný od 22. 2. 2021) https://www.trinitybank.cz/download/1088
powery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 21. 2. 2021 22:54

Už jsem odtamtud převedl peníze v pátek. S klidem můžu zavřít další účet.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod dave_no 23. 2. 2021 17:57

Jaká je aktuální úroková sazba u účtu Výhoda+? Na webu nabízí 0,51%, ale v ceníku je něco jiného.
dave_no
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 2. 2021 19:54

Ja vidím v ceníku 0.51%.
čulibrk
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka