Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 4. 2021 10:27

A byla to opozice? Nejednala ve skutečnosti ve shodě? Nicméně ze skutečností uvedených Lenkou, mám dojem, že Lapčík má nyní pod palcem minimálně cca 41 %. V tom případě pokud někdo neposbírá od těch tisíců "družstevníků" plné moci, pak si na VH návrh prohlasuje a ... No, třeba se pletu a je to slušný člověk. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 16. 4. 2021 15:31

Tady je další zpráva:
https://www.fio.cz/zpravodajstvi/zpravy ... edky-za-1q

Tj. firmu, která, řekněme, měla roční zisk 41 mil. si nechali podle všeho ocenit pro vklad na cca 2,2 mld. Výhled pro budoucnost bude asi horší, protože vloni se bičli, aby šel ten zisk nahoru a před vložením do majetku Trinity si odtamtud všechno, co jde, vybrali. Měřítka Blanky to sice nedosahuje, ale taky pěkná stavba.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod fc70 16. 4. 2021 15:52

Ten zisk 41 milionů je za kvartál, ne za rok – takže ocenění mi na první pohled nepřipadá nepředstavitelné, ale vůbec jsem tu firmu nezkoumal.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod LaNov 19. 4. 2021 09:09

K ocenění SAB Finance: zkusil jsem použít standardní měřítko v pdobě P/E ratio na údajích za poslední auditovaný rok, tzn. 2020:
P (cena na akcii) - 10 600 Kč
E (zisk na akcii) - 453 Kč
P/E = 23,4

Pro porovnání - P/E u Monety je aktuálně zhruba 16,0, u KB 15,6. Takže pokud bych chtěl být hnusný a řekl, že SAB Finance je sice raketa, která meziročně zvyšuje zisk, ale reálné P/E je třeba "jen" 18, tak mám z 2,2 mld. hnedle 1,7 mld. a půl miliardy se nám "vypaří" ...
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ce12 20. 4. 2021 08:39

Jsem akcionář Trinity. Včera mi volala zaměstnankyně banky a kladla mi na srdce, abych nezapomněla odeslat plnou moc. Nikdy před tím si takovou starost nedělali ...
Ce12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LaNov 20. 4. 2021 13:10

A radila, komu tu plnou moc dát? ;-)
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ce12 20. 4. 2021 19:33

Jj. :-D Paní ředitelce Osobního a privátního bankovnictví. Totiž to přímo neradila slečna na lince, ale zaslaná plná moc je předvyplněná, co se zmocněnce týče.
Ce12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LaNov 26. 4. 2021 11:50

Aha, tak už rozumím, proč tu padly různé údaje o podílu p. Lapčíka: jiný má oficiálně, podle vložených peněz a koupených nebo upsaných akcií (asi jen zanedbatelný, protože není ani v seznamu akcionářů s více než 10%) a jiný fakticky, podle plných mocí pod palcem... :oops:

Mimochodem, proč na webu banky, na stránce informací pro akcionáře, není zápis z poslední valné hromady? Jsou tam jen dva zápisy z r. 2019, už jsem si myslel, že vloni kvůli Covidu vůbec nebyla, ale nějaký zápis z listopadu 2020 je spolu se stanovami (notářský zápis [NZ 1358/2020]) v obchodním rejstříku ..?
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ce12 28. 4. 2021 08:52

Poslední VH proběhla 23. 11. 2020.
Ce12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peliculiar 5. 5. 2021 19:02

Ahoj, to je běžné, že převod z Trinity bank do jiné banky trvá více než 12 hodin? Posílal jsem si na účet MMB ráno peníze a stále nedorazily. Přiznám se, že nevím jak to mají se lhůtami. Vím, že okamžité platby neumí, ale ani si nejsem vědom toho, že by to měli jako UCB, že by to trvalo vždy minimálně 24 hodin.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 5. 5. 2021 19:31

Platby do jiné banky jsou oficiálně v režimu D+1 (někdo tady psal, že když ji zadal brzo ráno, tak byla D+0). Lze si připlatit za expresní platbu, ta je pak D+0 při zadání do 12:00.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod regin 5. 5. 2021 21:39

Podle toho, co jsem našel, má Trinity D+1 do 21:00. Takže platba poslaná po 21. hodině by mohla dorazit až za 2 dny. Ale dívám se do své historie a třeba ve čtvrtek 9.4.2020 jsem posílal peníze z Trinity do Monety ve 4:40 ráno a dorazily ten samý den. Jiné platby mi dorazily až další den, ale u nich nevím čas odeslání.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod peliculiar 5. 5. 2021 21:48

Já posílal mezi osmou a devátou ráno. Zjištění, že dorazí na cílový účet přibližně stejně jako kdybych to poslal večer do 21h mě zrovna nepotěšilo. Každopádně díky vám oběma za odpovědi.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 6. 5. 2021 06:56

Teď jsem po dlouhé době (asi po roce) začal opět používat účet u Trinity, protože se úrok dostal před mBank, a stala se mi taková divná věc. Chtěl jsem zadat několik plateb, takže jsem v IB šel přes Zadaní platby a pak Nová platba do formuláře pro zadání platby. Pak mne ale napadlo, že si napřed aktualizuji šablony. Potom jsem chtěl zadat platbu ze šablony, ale po kliknutí na Nová platba mne to odhlásilo. Řekl jsem si, že asi vypršel nějaký interval. Přihlásil jsem se a zkusil zadat platbu, ale zase mne to odhlásilo. Takhle jsem to neúspěšně vyzkoušel asi 3x. Pak jsem zavřel kompletně prohlížeč, znovu ho spustil, otevřel IB, přihlásil jsem se, pokusně jsem otevřel formulář Zahraniční platba a když fungoval, zadal jsem tuzemskou platbu. Po jejím odeslání jsem chtěl zadat druhou platbu, ale problém s odhlašování se zase opakoval. Nesetkal se s tím někdo a neřešil někdo něco takového?
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 6. 5. 2021 09:13

Tak tohle se mi nestalo
PULPANM
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků