Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 10. 2021 11:13

Ano, vedle stávajícího (resp. možná pod ním). Mělo by se objevit dnes večer (přišel by mail o úspěšné aktivaci), ale psali, že toho mají moc, takže to může trvat i déle.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Nagant 14. 10. 2021 09:11

Děkuji. Ano, potvrzuji, je to tak, už se objevilo.
Nagant
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 22. 10. 2021 17:24

Jak časté je připisování úroků u toho tarifu Dobrý klient?
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gordon_F 22. 10. 2021 18:07

Cituji ze stránek TB: Úrokové výnosy jsou na váš spořicí účet připisovány vždy poslední den v měsíci. Navíc se vaše připsané úroky za předešlý měsíc i nadále zhodnocují.
Gordon_F
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 22. 10. 2021 18:07

V IB vidíš denní připisování úroků,připsání celého úroku na účet je na konci měsíce.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod LaNov 24. 10. 2021 10:08

Čím častější připisování úroků, tím víc adidas :-) aneb psychologie funguje.
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 24. 10. 2021 14:50

denní připisování úroků mělo třeba Zuno. Samozřejmě, že ti to oproti účtu se stejnou úrokovou sazbou s měsíčním připisováním úroků o trošku zvedne úrokovou sazbu, protože se ti průběžně úročí i již připsané denní úroky.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 24. 10. 2021 23:18

Ehm, rozdíl mezi měsíčním a denním připisováním je u milionu a sazbě 1.58% celých deset korun a dvacet jedna haléřů za rok :-) . Mezi ročním a měsíčním pak cca 115 korun, tedy zhruba jako by to bylo 1.59%.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 25. 10. 2021 12:18

smysl to mělo jen do zůstatku, kdy se to nedanilo ... (což už neplatí)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 4. 11. 2021 08:22

Aktivoval jsem si úspěšně spořicí účet v Trinity, vše OK, podle zaslaných dispozic. Když ale chci provést, tak jako u každého new založeného účtu, zkušební převod do pryč, tak mě to opakovaně odhlašuje a vyžaduje new přihlášení ... tedy na několik pokusů se mě nedaří zkušební převod do pryč zadat a říkám si, jestli má vůbec smysl tam převést nějaké peníze, když je v případě potřeby stejně nakonec z banky nepřevedu ... Je to u Trinity normální, nebo je to jen nějaký poaktivační chaos? Moc důvěry to nevzbuzuje 8-)

EDIT: tak už zadáno a odesláno ... asi chyba v matrixu ...
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ski1961 4. 11. 2021 08:51

@Alfréd z hor

děje se mi to samé ve Firefoxu..vůbec netuším proč, kliknu na převod a jsem odhlášený a vyskočí okno na nové přihlášení a tak stále dokola. Už jsem chtěl volat do banky, co to jako znamená, pak mi napadlo zkusit jiný prohlížeč, tak jsem to zkusil v Edge a tam žádný problém, tak nevím, proč to ve Firefoxu nejde.
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 4. 11. 2021 09:11

Já vše prováděl v Edge, jen při úspěšném pokusu o převod jsem před přihlášením smázl historii prohlížeče ... jestli pomohlo to, nebo to byla jen náhoda, nevím :-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ski1961 4. 11. 2021 17:21

Tak banka dnes zvýšila úrok na spořáku na 2,08 %...
akorát si neumím přesně vysvětlit ty podmínky akce :-)

chápu správně, že když už ted mám založený účet Dobrý klient, který jsem zakládal v říjnu na kterém mám nějaký zůstatek, tak když na ten spořák pošlu z jiné banky třeba jen 100,- Kč, tak splním podmínky a bude se mi počítak úrok 2,08 % z celé částky ? protože nyní mně tam svítí úrok 1,78%....

1.jpg
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenda_s 4. 11. 2021 17:23

ne, pouze účet založený po 4.11 má 2,08%. Takže založit nový, poslat peníze mimo trinity a pak poslat např o těch 100 kč víc zpět na nový účet...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ski1961 4. 11. 2021 17:49

@jenda _s

díky za odpověd..jsem z těch jejich podmínek fakt jelen..když čtu např. to, co nesplňuje podmínky, tak přesně to jsem udělal, dokonce mi to poradili i po telefonu a získal jsem tehdy těch 1,58 % :-)

Založil jsem v říjnu ten nový Dobrý klient, poslal jsem na něj stovku z jiné banky a následně jsem tam převedl celou částku z druhého spořáku Narozeninový bonus a úročilo se to celé 1,58%, pokud tedy chápu správně ty příklady, které to nesplňují, ale možná si to zase jen špatně vysvětluju :-)
ski1961
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků