Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ski1961 25. 11. 2021 09:41

já jim tam zatím nepošlu ani korunu zpět..kvůli 0,08% v mém případě pár korunám nic překlápět nebudu..nechávám vše v Monetě a počkám až na další kolo po zasedání ČNB, jak to bude dále pokračovat :-)
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sabai 25. 11. 2021 09:54

Přesně tak budu postupovat i já :).
sabai
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bufalobil1 25. 11. 2021 10:15

Tak včera v 15.30. výpověď spořáku v JT Bank s odesláním do Trinity a dnes 10.00. peníze připsány v TB :) úrok svítí pořád 2,58%
bufalobil1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jir.vesely 25. 11. 2021 16:00

Kam dát naráz 2M je vždycky těžká otázka, ale odpověď je většinou jednoduchá - nikam naráz, ale udělat si na to nějakou strategii a pak to portfolio postupně po částech plnit z toho našetřeného. Tohle se ale neděje zase tak často. Z nějakého důvodu je častější spíš to, že lidi šetří a šetří peníze na účtu a pak naráz mají hodně a řeší, co s tím. Tomu se dá právě předcházet tím, že se postupně plní nějaké portfolio rovnou (ETF, akcie, fondy, zlato, krypto, atd.) a nějaké výkyvy trhů "cestou" ničemu zásadně nevadí. Vrazit někam naráz celé úspory a pak se nechat překvapit, jestli byla hodnota zrovna už na maximu na další roky dopředu, to není nikdy dobrá strategie. Nota bene, když se to ještě vsadí na jednu kartu.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 26. 11. 2021 08:06

Zvláštní, že dřív žili na vesnicích ve vlastním i chudí lidé... Holt pokrok nezastavíš.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod saabik 26. 11. 2021 10:00

Aha, vy myslíte dobu mezi léty 1948-1989. Pak jo, to je jiná. Žádné tržní prostředí. To si mohl dovolit velký panelákový byt, pokud byla vhodná konstelace hvězd, i skladník ve šroubárně.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladisg 1. 12. 2021 10:06

Tak Trinity ebanking ma slusny vypadek, planovany byl do vcerejsich 22h a porad to nefunguje a pisou do dnesnich 21.55h. :-)
ladisg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 1. 12. 2021 10:11

Já se před chvílí normálně přihlásil a zadal příkaz k převodu úrokového vývaru 8-P ... U mě dobrý :D
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 1. 12. 2021 10:14

Také jsem se bez problémů přihlásil a převedl zbytky pryč, podobně jako Alfred... ;-)
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod regin 1. 12. 2021 10:34

Já se přihlašoval ráno. Sice to jelo a vše se podařilo, ale bylo to dost zpomalené.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Gordon_F 1. 12. 2021 16:57

Z dnešního mailu:

"... Trinity Bank stále nabízí svým klientům nadstandardní zhodnocení, proto od 1. prosince 2021 dochází k dalšímu zvýšení úrokové sazby v rámci marketingové akce Narozeninový bonus.

Vaše finanční prostředky se budou zhodnocovat novou vyšší úrokovou sazbou, a to konkrétně 2,08 % p.a. Tato sazba bude automaticky nastavena na všech stávajících účtech zařazených do akce Narozeninový bonus, a to bez omezení výše vkladu a dalších jiných omezení. Přičemž na základě dalšího vývoje na finančním trhu může Trinity Bank tuto úrokovou sazbu dále navýšit. Zvýšení úrokové sazby se Vám také od 1. prosince 2021 projeví v rámci internetového bankovnictví. Současně stále platí garance nové úrokové sazby 2,08 % p.a. do 31. prosince 2021, tj. tato sazba se může opětovně zvýšit, nikoliv však snížit. ...."

Náhoda, nebo to přišlo všem kteří dnes "vynulovali" i úroky? ;-)
Bez komentáře nechám tu sazbu i garanci na měsíc.
Gordon_F
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 1. 12. 2021 17:24

Nojo, ale narozeninový bunus, nebo i výhoda+ jsou pravěké akce. Zobači jedou v dobrém kliošovi za 2,58% 8-P ... Tedy mě to tam takto "svítí" po zvýšení z 1,78%, ale já už jsem z těch jejich akcí vyrostl a přeparkoval jsem do monety, kde jsou okamžité platby, nemusím hlídat, co zasejc za úrokovou fičuru vymyslí (tím myslím takovéto počítá se zůstatek 3 dny po úplňku v předchozím měsíci :-P ) a k penězům se obecně dostanu rychleji. V nebožce Trinity mám jen pár drobných ...
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 12. 2021 00:01

ladisg píše:Tak Trinity ebanking ma slusny vypadek, planovany byl do vcerejsich 22h a porad to nefunguje a pisou do dnesnich 21.55h. :-)

Já se přihlásil standardně jak v noci, tak po sedmé ráno i během dne..šel jsem asi jinou cestou než ostatní, já zpátky Trinity nakrmil..je mě u zádele ješitnost, pro mě je důležitý zisk..takže 2/3 v Trinity, 1/3 zůstala v Monetě..i blbé kilo navíc, je pořád kilo..a narozdíl od ostatních jsem si svého před navýšením na 2,58 dosáhl..být Trinity o dva dny rychlejší, ani se s Monetou neotravuji..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond2 2. 12. 2021 07:22

Mám 2 účty "Spořicí účet Výhoda+ Dobrý klient". První je z 7.10.2021, druhý je z 8.11.2021.
Z prvního, kde bylo původně 2,08 % jsem si přes jinou banku vše přelil do druhého. I tak mám u obou 2,58 %. Takže nemám důvod přecházet jinam, když nic lepšího nyní není...
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 12. 2021 07:51

Je tu někdo, komu banka ty úroky na dobrém klientu snížila když nedodržel ty podmínky?
myšpulín
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků