Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod nallim56 26. 1. 2022 11:46

Oni chtějí 59 Kč za potvrzení transakce, které jiné banky vystavují automaticky po provedení.. :-O, to se zbláznili. SEPA platba z Trinity nebyl dobrý nápad. Příkaz proveden 21.1. a do dneška peníze nejsou připsaný a ještě jsem si zaplatil 99 Kč za prioritní platbu :-D
nallim56
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod regin 30. 1. 2022 12:54

Zadával jsem teď 2 platby. Jednu na zítra, druhou na pozítří. Ta zítřejší se mi objevila v přehledu tuzemských plateb v záložce Plánované a ta druhá v záložce Typované. Netušíte někdo, co jsou to typované platby?
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 30. 1. 2022 13:07

Typované – čekající na autorizaci neboli potvrzení dané platby autorizačním kódem.
Tyto platby lze před jejím autorizováním změnit tlačítkem "Změnit" nebo zrušit tlačítkem "Zrušit požadavek".

Viz Uživatelská příručka k IB:
https://ib.trinitybank.cz/WebLoginDokum ... =690936987
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod regin 30. 1. 2022 15:46

Takže taková platba by neproběhla? Nenašel jsem, jak ji autorizovat. Jestli se "autorizačním kódem" myslí SMS, tak by neměla přijít (a taky mi žádná nepřišla), když je příjemce označen jako důvěryhodný.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod ski1961 31. 1. 2022 15:04

nulujete někdo zase spořák a přesouváte jinam před čtvrtečním jednáním ČNB ?
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 31. 1. 2022 15:10

ski1961 ano - přesun na Creditas, Hello, Expo.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 31. 1. 2022 15:33

Taky jsem zadal na zítra příkaz k převodu z Trinity do Expobank (v Creditas už mám plno).
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod regin 31. 1. 2022 15:43

Také přesun - Creditas, Hello, Creditas.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 1. 2022 21:44

Teď koukám, že zasedání je až ve čt, takže není potřeba nulovat už se zítřejším datem, ale stačí, aby peníze nebyly ke středeční půlnoci v Trinity 8-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 31. 1. 2022 23:59

No to nevíš, jaké TB zvolí rozhodující datum.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 2. 2022 08:02

Jestli to tu čtou tak to dají k neděli. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Guzma 1. 2. 2022 08:33

Nikam nic přeposílat nebudu. Mám už u Trinity víc účtů s nulovým zůstatkem. Tam mi úrok zvednou. Peníze pak přesunu jen v rámci Trinity z účtu na účet. Minule mi to tak fungovalo.
Guzma
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 1. 2. 2022 08:51

Co fungovalo minule, nemusí nově fungovat, jelikož Trinity podmínky průběžně mění.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Guzma 1. 2. 2022 09:02

To už je mi jedno. Pokud to fungovat nebude, tak budou mít o klienta míň.
Guzma
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zdeňour 1. 2. 2022 09:52

Guzma píše:To už je mi jedno. Pokud to fungovat nebude, tak budou mít o klienta míň.

Ahoj,a fungovalo to tak všem že měli spořák na nule a zvedli jim úrok?Nemám už žádný jiný spořák tak bych musel jedině účet vynulovat že bych si poslal zítra peníze na obyčejný účet a počkal až mi zvednou úrok na stávajícím Trinity.Teda jestli to tak funguje a dodržím jejich datum se zůstatkem nula v TB .Ale aby tam nakonec neměli zůstatek nula k 1.2.Což nevíme.Nevíte někdo prosím jak zhruba by trvalo založit online spořák u Creditas?Bylo by mi to stejně ale k ničemu prootže než by tam přišla platba z TB tak je určitě čtvrtek.O Vánocích to byl extrém.Jediné další řešení by bylo počkat a pokud by se úrok zvednul tak si založit ještě jeden účet,peníze ze stávajícího TB přeposlat jinam,stávající tudíž vynulovat a pak zkusit poslat peníze na nový účet s vyšší úrokovou sazbou .Někdo tady psal že to fungovalo,druhý ne tak aby se v tom člověk vyznal.Je to šaškárna.Nejlepší by bylo zvednout úrok všem na stávajících účtech.Ale proč to dělat jednoduše :)
Zdeňour
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků