Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod LaNov 8. 6. 2022 22:15

Kolik to bylo vloni?
LaNov
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LaNov 9. 6. 2022 23:02

Odpovím si sám: vloni a předloni nic, protože COVID a opatření ČNB. Takže těch 10 % je za 3 roky. Na druhou stranu letos budou bezpochyby někde úplně jinde, vysoké sazby bankám svědčí
LaNov
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bufalobil1 22. 6. 2022 14:47

Tak ČNB +1,25% na 7% co na to pan hlavní ekonom +0,1% ?
bufalobil1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 22. 6. 2022 15:00

To je málo, bude +0,18%.
mate59
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrholecR 22. 6. 2022 18:10

Dají 4,58 % na spořák a hybridní termínovaný spořicí účet na 5,58 % :D
DrholecR
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 22. 6. 2022 19:28

Tak ja tipuji 5,58 a 6,08 termínovaný aby jako první banka prolomily 6% hranici a mohli si to dát do reklamy.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod L - Core 23. 6. 2022 14:59

Neví někdo, do kdy je potřeba zadat příkaz k úhradě do jiné banky, aby tam peníze došly druhý den dopoledne?
Případně, za převod brzo ráno dojde do jiné banky ještě týž den?

Díky!
L - Core
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Heavy71 23. 6. 2022 15:39

Příkaz zadaný brzy ráno, (nejlépe den před tím), je v poslední době v jiné bance už během několika hodin. Ale TB toto garantováno není.
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod regin 23. 6. 2022 18:18

Já příkazy zadávám v podstatě kdykoliv se splatností nastavenou na následující pracovní den. Několikrát jsem zadal příkaz brzo ráno před 1:00. A co se dívám na posledních cca 20 plateb do Air Bank a do RB, tak všechny až na jednu dorazily mezi 7:53 a 8:15. Jen jedna odeslaná 1.3. dorazila do RB až v 9:55 nejspíš proto, že je to začátek měsíce.
regin
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Biggus Dickus 24. 6. 2022 11:26

Já fakt nechápu co vás v té Trinity drží a už vůbec ne jestli jste jim skočili na ten švindl s termínovaným vkladem (zvlášť když to teď ještě poroste). Okamžitý převod peněz z účtu jen za poplatek 99,-, chybějící appka pro IB, složité logování do IB, neexistující bankovní karta k účtu, žádné další služby, no prostě hrůza. Lapčíkovi bych ty peníze nenechával. Mimochodem v Hello Bank teď dávají od 1.7. 4,5 % do 200K. Osobně rozházím vše co mám v TB do více bank, došla mi trpělivost.
Biggus Dickus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod P1x3lo 24. 6. 2022 11:52

Jejich rozhraní je šílený, nedá se tam nastavit pořádně ani žádná notifikace. SB taky nemají, okamžité platby taky ne (i když ta běžná během toho dne dorazí) :-D Pokud nepřijdou s nějakým zajímavým úrokem tak odtud mizím taky.
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 24. 6. 2022 11:54

ano je to ergonimicky hodne spatne reseni, mozna ze i stolety svycarsky fond z roku 1944 ma lebsi IB.
evelista
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 1bebe1 24. 6. 2022 12:54

Setkali jste se někdy s tím, že přijdete na pobočku, řeknete jméno svého bankéře a osoba, která vítá zákazníky, Vám řekne, že bankéřka má celý den vyblokovaný pro objednané osobní schůzky a že se máte také objednat? Není to poprvé, co se setkávám s tímto absurdním přístupem, kdy jdu řešit provozní záležitosti (které se neplánují) a je mi řečeno, že mne bez objednání neobslouží. Bez toho, aniž by mne nasměrovali na někoho jiného nebo se zeptali, co potřebuji.

Nebo je mi den poté, co jsem v pobočce vyseděla pohovku a probojovala se k bankéřce, voláno, že mají instrukce od mé bankéřky a za účelem, který mi nechtějí pořádně vysvětlit, si mám dohodnout s bankéřkou schůzku.

Jako další perlu se na infolince ne/dozvídám, že vůbec nevědí, jaké je personální obsazení této divné instituce, kdy v jednom z emailů týkající se mé stížnosti mi navrhují, že se mohu osobně potkat s bezejmennou osobou zastávající vedoucí funkci v bance, ale nikdo mi neřekne její jméno, natož aby mi naplánoval schůzku.

Jaké máte zkušenosti s jednáním na pobočce a obsluhou, případně jakou máte čekací lhůtu na pobočce? Děkuji všem, co zareagují.
1bebe1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod regin 24. 6. 2022 13:04

Biggus Dickus píše:Já fakt nechápu co vás v té Trinity drží a už vůbec ne jestli jste jim skočili na ten švindl s termínovaným vkladem (zvlášť když to teď ještě poroste). Okamžitý převod peněz z účtu jen za poplatek 99,-, chybějící appka pro IB, složité logování do IB, neexistující bankovní karta k účtu, žádné další služby, no prostě hrůza
Termínované vklady nepoužívám.
Chybějící aplikaci pro mobily velice vítám, aspoň mne nemohou nutit ji používat (třeba jako RB). :)
Kartu ke spořicímu účtu rozhodně nepotřebuji a nechci.
Další služby taktéž nepotřebuji, jedině snad okamžité platby, ale to není nezbytné.
regin
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 24. 6. 2022 13:06

Nejlepší pobočka - žádná pobočka. Pokud to nějaká banka nechápe a není k jejímu výběru opravdu závažný důvod, je lepší ji změnit.
xls
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka