Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 1. 7. 2022 22:19

@regin: Z mBank a Creditas jsi přesouval do Hello jenom úroky nebo i vklady?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod drummond 1. 7. 2022 22:54

myšpulín píše:Taky jsem včera se splatností 1.7. zadal příkaz do Hello a ještě do Monety a nic, prachy budou přes víkend neúročeny. :-\

Potvrzuji tuto zkušenost: 30.6. jsem zadal převod z Trinity do Hello s platnosti 1.7. a nic…
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod regin 1. 7. 2022 23:51

@Milos: On je v tom nějaký rozdíl? Prostě jsem přesouval peníze. :) Ale je fakt, že to byly menší částky. Z mBank jen to, co by ohrozilo lepší úrok - bylo to kolem 2.000 Kč. Z Creditas pak šlo něco přes 50.000 Kč, abych Hello "naplnil".
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod jjrr 2. 7. 2022 05:41

Já odeslal 1.7. brzo ráno platbu z TB do mBank a normálně přišla ten samý den. Asi mají platby zadané ten samý den přednost před platbami zadanými předem.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 2. 7. 2022 10:31

U Trinity je to loterie, pokaždé je to jinak ... někdy odejde a na místo určené dojde brzo ráno zadaná platba týž den a někdy platba zadaná s dopřednou splatností nepřijde do cíle v den splatnosti, jindy ano. Naštěstí jsem se většiny hotovosti již zbavil, v dobách nedávných svoji službu pro jejich úschovu ale udělala ... aktuálně je však pro mě již vyšumělá a překonaná ... zbývající drobné mám raději uložené tam, kde k nim mám okamžitý přístup :-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod culti 2. 7. 2022 13:51

myšpulín píše:Taky jsem včera se splatností 1.7. zadal příkaz do Hello a ještě do Monety a nic, prachy budou přes víkend neúročeny. :-\

Úročeny někde vždy musí být. Nemůžou být ve vzduchoprázdnu.
culti
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 2. 7. 2022 15:10

Overnight money. Jsou, ale ty z toho nemáš nic.
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 2. 7. 2022 16:05

regin píše:@Milos: On je v tom nějaký rozdíl? Prostě jsem přesouval peníze. :) Ale je fakt, že to byly menší částky. Z mBank jen to, co by ohrozilo lepší úrok - bylo to kolem 2.000 Kč. Z Creditas pak šlo něco přes 50.000 Kč, abych Hello "naplnil".

Jen mě napadlo, jestli třeba Trinity převody větších částek úmyslně nějak "nebrzdí", když nijak negarantují ani neslibují rychlost převodů D+0.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 2. 7. 2022 18:26

Ne, nebrzdí, v minulosti jsem různě přesouval částky v řádech vyšších statisíců k použití do jiné banky a bylo to prostě nahodilé, někdy odešlo a připsalo se v cíli ještě ten den, pokud jsem zadal brzo ráno, někdy u příkazu s dopřednou splatností do cíle přišlo až D+1, někdy D+0 ...
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pulmann 2. 7. 2022 18:57

Já to měl za D+1 , možná D+1,5
pulmann
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 7. 2022 07:45

myšpulín píše:Taky jsem včera se splatností 1.7. zadal příkaz do Hello a ještě do Monety a nic, prachy budou přes víkend neúročeny. :-\

Do Monety byly peníze připsány už před 6:30 ráno, do Hello přišli asi po 7.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 4. 7. 2022 08:50

Dopředu jsem dal příkaz na odeslání peněz do Hello (a jinde, ale hello je dobré pro srovnání) na 1.7., úroky potom (na hello) 4.7. Obojí dorazilo dnes “penize” 7:10, “úroky” 8:22 - takže je celkem jasné, že s tím v Trinity čachrovali, aby si ten odliv aspoň trochu zpříjemnili. Každopádně by museli hooodně zvednout, aby moje prachy ještě kdy viděli.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 4. 7. 2022 12:10

Pro srovnání já jsem předem zadal maličký převod na provedení 4. 7. a přišel D+0.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Biggus Dickus 4. 7. 2022 13:29

Všechno jsem z Trinity vyvedl pryč. Banka, u který dávalo smysl být jen kvůli výši úroku teď vlastně nenabízí vůbec nic. Chtějí těžit z nastřádaných penízků, které získaly když zvyšovali sazby, ale teď nereagují ani na zvýšení od ČNB. Hlupák, kdo se nechal opít rohlíkem a fixoval s nimi na termíňák. Rychle pryč!
Biggus Dickus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 7. 2022 19:30

Psal jsem jim email jestli myslí současné úroky vážně a soustředí se už pouze na sponzoring fotbalu nebo s tím něco provedou :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků