Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jjrr 5. 10. 2022 07:04

Takže čekat, až se to vrátí sami? Nic sám nevracet?
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 10. 2022 07:21

Upřímně řečeno, to, že zaúčtují 2x např. úroky nebo příchozí platby, to se snad dá ještě tolerovat, ale že zašlou 2x odchozí platby do jiných bank, to už vidím jako celkem závažný problém.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 10. 2022 08:33

Tak jsem zvědav kdy mi dorazí peníze z Trinity do Maxbanky. Platbu jsem zadával dnes asi ve 4:30. A snad nebudou chodit víckrát??? :D

EDIT 9:35 jak jsem dopsal příspěvek dorazila od Maxbanky notifikace o příchozí platbě z Trinity.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.Feelgood 5. 10. 2022 08:46

Neni to sice moc, ale na druhou stranu z tech penez tecou alespon uroky :D, ty mne snad nechaji
Dr.Feelgood
Návštěvník

Odeslat příspěvekod area52 5. 10. 2022 11:11

Nejlepší by bylo, kdyby se v Trinity rozhodli, že duplicity budou považovat za dar jejich klientům (a zároveň by z nich i odvedli příslušnou darovací daň). Když mají na legrácky typu
https://www.trinitybank.cz/aktuality/tr ... sky-slavik
tak by to neměl být problém. :nenapadne O:-)
area52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod regin 5. 10. 2022 12:24

Tak si před cca 5 minutami Trinity vzala zdvojené úroky zpět.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 5. 10. 2022 12:30

Jo, je to tak, ráno jsem čekal, zda se bude opakovat ježíšek, v poledne tam ještě včerejší vata byla a nyní už je zaúčtované storno včerejší částky ... Tak se situace vyřešila sama 8-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obbr 5. 10. 2022 12:32

minarjo píše:Tedy v zájmu Trinity i jejích klientů je to rychle vyřešit, jinak by byla (mohla být) klidně ohrožena její stabilita.

Z těch drobných úrokových vývarů, co si lidé převádějí to stabilitu rozhodně neohrozí :-)
obbr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod area52 5. 10. 2022 14:04

"Trinity Bank je hrdým titulárním partnerem zlínského fotbalového klubu"
"Trinity Bank je hrdým generálním partnerem prestižní ankety Český slavík"
"Trinity Bank s hrdostí a úctou oznamuje, že se stala generálním partnerem UTB"

O:-) O:-)
area52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenda_s 5. 10. 2022 15:20

tak si trinity právě vzala duplicitní platbu úroků do Air zpět :-)
Naposledy upravil jenda_s dne 5. 10. 2022 17:17, celkově upraveno 1
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pivinecek 5. 10. 2022 16:58

mě duplicitní platbu strhli až na účtu v RB, trinity jsem měl vyčištěné po zvednutí úroků v Maxbance.
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 10. 2022 18:31

@obbr:
Z úroků možná ne (i když i to by je bolelo, když by to bylo za většinu klientů), ale ona dle zdejších reakcí duplikovala i běžné zadané odchozí platby do jiných bank (nejspíš ty zadané ve stejný den jako výplata úroků), a tam už mohlo jít řádově o jiné částky!
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod obbr 6. 10. 2022 08:13

Je tu ještě někdo komu nevzali zpět duplicitní platbu?
obbr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michich.ms 6. 10. 2022 09:13

U mě duplicitní platbu do Fio ještě zpět nevzali.
michich.ms
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lenka_2 6. 10. 2022 14:06

Právě mi z mBank poslali e-mail:


Vážený zákazníku,

dne 5.10.2022 nás TRINITY BANK A.S požádala, abychom stornovali platbu ve výši xy Kč, která na Váš účet v mBank (XXXXXXX/6210) přišla 4.10.2022.

V souladu s platnou legislativou musíme provést opravné zúčtování a tuto platbu bychom měli z Vašeho účtu odečíst. Na Vašem účtu však nemáte pro toto opravné zúčtování dostatek prostředků. Proto musíme blokovat přichozí platby na Vašem účtu, a to až do doby, kdy budeme moci z příchozích plateb toto opravné zúčtování provést. Přichozí platby jsme oprávnění blokovat po dobu nejdéle tří měsíců.

Přestože tato situace nevznikla kvůli Vám ani nám, omlouváme se za případné komplikace, které Vám mohla způsobit.
Lenka_2
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků