Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod noi2 15. 5. 2019 09:55

Tak to jsem zvědavej, minulý týden jsem tam založil manželce účet a včera zadal převod. Mělo by to, doufám, dorazit až dneska (tedy 15.5. jak je podmínkách akce). Tak až se dostanu na účet, uvidim, jestli jsem smolař nebo ne.
EDIT: tak asi mám smůlu, musím založit nový účet - lze mít dva?
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomason87 15. 5. 2019 10:10

Pěkná kokotina. Takže stávající klienti musí založit nový účet...
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Dandík 15. 5. 2019 10:32

Platí to i pro stávající klienty, ale jenom na nové vklady na nový účet, potvrdila mluvčí. https://www.penize.cz/sporici-ucty/4063 ... k-novackum
Dandík
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod powery 15. 5. 2019 11:22

Nechápu, jak chtějí kontrolovat odčerpání prostředků a poslání znovu.
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 15. 5. 2019 11:50

Škoda, že nelze založit v jejich IB nový spořící účet, nebo jsem to aspoň nenašel.

Akce se tedy mohou zúčastnit i klienti, kteří už mají spořicí účet Výhoda+ zřízený před 15. květnem. Pokud chtějí využít sazby 1,58 % p.a., musí si zřídit nový (další) účet Výhoda+ a vložit nové peníze, ne převést z jednoho účtu v Trinity Bank na druhý," .......
„Za nový vklad je považován vklad hotovosti nebo převod peněžních prostředků z jiné finanční instituce; příchozí úhrady z jiných účtů vedených u Trinity Bank jsou vyloučeny,“ uvádí se v podmínkách akce. Přípustné podle nich není ani obcházení pravidel, tedy hlavně výběry z účtů a jejich následné vložení na nový spořicí účet."
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powery 15. 5. 2019 12:15

V IB ne, ale přes web ano.
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 15. 5. 2019 12:29

Má to vůbec smysl?
"Zároveň ale banka neslibuje, že ho po udrží aspoň po určitou dobu. Obecně tedy – stejně jako u všech spořicích účtů – platí, že úrok může kdykoliv ze dne na den změnit.
Zdroj: https://www.penize.cz/sporici-ucty/4063 ... k-novackum"
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 15. 5. 2019 12:33

Jestli ho zvysi, tak nevadi. :D
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 15. 5. 2019 12:43

No právě
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 15. 5. 2019 13:09

Tak jsem založil nový účet přes web (schválili ho rychle, jen jsem musel zas vkládat kopii OP a pasu) a poslal tam peníze. Ze starého to postupně stáhnu, snad to nebudou brát jako porušení podmínek, když to bude opačně. Trochu riskuju, že než to stáhnu nebude část vkladu pojištěná, ale těch pár dní se snad nic nestane.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomason87 15. 5. 2019 13:25

Je to akce typu "jak ***** stále ještě nové klienty" a vyblemcat u toho pár mega na reklamě. Z těch avizovaných 8 tisíc bude drtivá většina stávajících majitelů, tedy již akvírovaných klientů. Nechápu, že pro stávající klienty nemohla stačit podmínka navýšení zůstatku.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 15. 5. 2019 13:30

Taky jsem založil, resp. poslal docs tak uvidím, jestli spořící účet dostanu.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 15. 5. 2019 13:48

Ja zakladal jako neklient. Snad jsem to stihl do 8000. Ani jsem necetl podminky a cenik, abych se nezdrzoval. :D
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 15. 5. 2019 14:04

Ich auch
edit: schváleno
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 5. 2019 15:46

Musím říct, že mě to docela naštvalo, tohle upřednostňování nových klientů a vkladů. No nic, veškeré prostředky z Trinity jsem stáhl, abych, až bude zase nějaká nová akce mohl vložit "nový vklad".

Naposledy tady během snad měsíce vyrovnali účet mezi Výhoda a Výhoda++
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků