Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Noxik 19. 6. 2019 14:55

PatrikChrz: Nevis, jestli to vyzaduji od kazdeho? Ja zil v domeni , ze to dostane kazdy novy klient. Jinak bohuzel nejsem z Prahy.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 6. 2019 16:48

Patrik není nový klient.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod iglooo 19. 6. 2019 16:51

Hlavně je ale problém v tom, že (nejen) Patrik nemůže na nový účet bezpečně vložit nový vklad, protože na existujícím účtu měl maximum...
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 19. 6. 2019 20:20

Jo, holt výhoda mít manželku.S tou se dá obejít spousta těch nesmyslných omezení.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod hacique 19. 6. 2019 20:22

PatrikChrz píše:Byl jsem si v Trinity popovídat s novým osobním bankéřem - 1,58 mi prý "jen tak" nedá, ale jestli někoho nového přivedu, tak by se o tom prý dalo jednat. Kdybyste se někdo z Prahy chtěli nechat doporučit, prosím o SZ :)


Poslal jsem Vam SZ. Jsem tady novy, tak snad jsem to udelal spravne :-) Pokud se nikdo jiny neobjevi, tak muzete pocitat aspon se mnou.
hacique
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomason87 20. 6. 2019 10:08

Jak nedá 1,58 %? Vždyť si stávající klient může založit nový účet.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 6. 2019 10:35

Ano, ale na něj si nemůže převést peníze z původního účtu (resp.může, ale nedostane na to 1,58%).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 6. 2019 11:21

xls píše:Jo, holt výhoda mít manželku.S tou se dá obejít spousta těch nesmyslných omezení.

No, nevím. Pamatuji si na případ z MSD - manželé, každý na účtu pojištěné maximum. Jenže pak jeden z nich umřel a než se vyřídilo dědictví záložna zkrachovala a tak se jeho nárok sečetl s dědictvím po manželce a o půlku peněz přišel (nevím, jestli dostal něco ve vypořádání).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod y2key 20. 6. 2019 11:56

Jde o to, že se musí nejprve převést peníze do jiné banky. Pak následně založit u Trinity účet s 1,58% a pak zpět do Trinity. Pokud se to udělá jinak, tak to nefunguje.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 6. 2019 13:21

No, a to možná jen proto, že si to nejsou schopni ohlídat, protože v podmínkách mají (myslím) tento postup ošetřen.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomason87 20. 6. 2019 14:03

Ale může, normálně jsem to založil, poslal korunu, a pak přesunul peníze v rámci Trinity.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 6. 2019 15:01

No, mne bankéř vykládal, že prý to budou zpětně nějak kontrolovat, ale kdo ví - možná to budou dělat náhodně a jen u velkých částek (což by ale zrovna byl můj případ).

Podmínky jsou takové, že se (prý) bude brát celkový objem prostředků k datu vzniku akce (tuším to bylo 14. 5. ?) a výhodně úročit jen to, co přijde po tomto datu. Možná.

Tak pokud neseženu dost velký objem "doporučení" aby mi dali lepší úrok, prostě počkám, až bude další akce a teprve pak je tam pošlu. Objevily se zde spekulace, že by další akce mohla být od 1. 7. a třeba bude úrok ještě vyšší :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 20. 6. 2019 16:16

myslím, že to za tebe vyřešila Expobank s 1,6% ne?
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 20. 6. 2019 16:48

PatrikChrz píše:No, mne bankéř vykládal, že prý to budou zpětně nějak kontrolovat, ale kdo ví - možná to budou dělat náhodně a jen u velkých částek (což by ale zrovna byl můj případ).

Podmínky jsou takové, že se (prý) bude brát celkový objem prostředků k datu vzniku akce (tuším to bylo 14. 5. ?) a výhodně úročit jen to, co přijde po tomto datu. Možná.


Ovšem, to by už zjistili ti, kteří podmínky "porušili" v květnu. Jinými slovy - na jednou zdaněné a připsané úroky už by vůbec sahat neměli...

PatrikChrz píše:Tak pokud neseženu dost velký objem "doporučení" aby mi dali lepší úrok, prostě počkám, až bude další akce a teprve pak je tam pošlu. Objevily se zde spekulace, že by další akce mohla být od 1. 7. a třeba bude úrok ještě vyšší :D


Třeba ČNB příští středu s těmi úroky zase pohne...
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 6. 2019 16:52

A1rh- píše:myslím, že to za tebe vyřešila Expobank s 1,6% ne?

Expobank to za mne vyřešila tím, že mi vypověděla účet :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků